Diabolky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
XXX

Diabolky JSB

Příspěvek od XXX » 31 říj 2004 10:26

Ahoj,
poradi mi niekto internetovy obchod kde zozeniem tieto diabolky? Som zo Slovenska a u nas je to problem zohat. Dufam ze su fakt take skvele ako to vsetci rozpravaju. Dik

Frantisek


Návštěvník

re:JSB Exact

Příspěvek od Návštěvník » 31 říj 2004 17:45

Jsou Fanousku :-) ... musis se asi primo obratit na JSB. Nikde k dostani nejsou.
Návštěvník

re:JSB Exact

Příspěvek od Návštěvník » 31 říj 2004 18:39

Anonymous píše: Jsou Fanousku :-) ... musis se asi primo obratit na JSB. Nikde k dostani nejsou.
Nezlobte se, ale Vaše odpověď není úplně přesná, diabolky firmy JSB jsou k dostání v obchodě Zbraně Brýmová www.zbranebrymova.com , ovšem je nutné si tam zajít, což našeho slovenského kolegu asi nepotěší. Pokud by náhodou nebyly na skladu, tak přijímají objednávky.

Jinak s Vámi absolutně souhlasím, jsou to špičkové diabolky !
Návštěvník

re:JSB Exact

Příspěvek od Návštěvník » 01 lis 2004 10:09

Já jsem je objednával přímo u výrobce (na dobírku):
http://web.telecom.cz/schulz
Návštěvník

re:JSB Exact

Příspěvek od Návštěvník » 01 lis 2004 10:18

www.zbranebrymova.com , ovšem je nutné si tam zajít, což našeho slovenského kolegu asi nepotěší. Pokud by náhodou nebyly na skladu, tak přijímají objednávky.

No pozeral som si tu stranku, ale namu tam ani adresu ani email, teda aspon som to nenasiel. Zaujali ma tam aj zbrane v bazari, len ako sa s nimi tam skontaktujem?
Návštěvník

re:JSB Exact

Příspěvek od Návštěvník » 01 lis 2004 12:20

Anonymous píše: www.zbranebrymova.com , ovšem je nutné si tam zajít, což našeho slovenského kolegu asi nepotěší. Pokud by náhodou nebyly na skladu, tak přijímají objednávky.

No pozeral som si tu stranku, ale namu tam ani adresu ani email, teda aspon som to nenasiel. Zaujali ma tam aj zbrane v bazari, len ako sa s nimi tam skontaktujem?
Máte pravdu, nechápu, proč to tam nemají.

Zbraně Brýmová
Staroměstské nám. 929/8
110 00 Praha
Telefon: +420 222310773
Fax: +420 222310773
E-mail: brymova.zbrane@volny.cz
Richi

Diabolky Apolo (cal .22)

Příspěvek od Richi » 11 srp 2005 17:43

Máte nejaké skusenosti s týmito diabolkami ?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 17 srp 2005 08:03

Ne, tyto diabolky jsem v zivote nevidel. Ale mam velice dobre zkusenosti s diabolkami PREDATOR v cal.177 (4,5). Jsou tedy drahe, ale jsou naprosto super.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 17 srp 2005 08:19

Kde se daji koupit ty predatory?
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 21 srp 2005 10:15

Mimochodem, strilim s diabolkami JSB Exact 4,5mm, s jejich kvalitou jsem byl velmi spokojen az donedavna, kdy jsem koupil dve krabicky a s hruzou jsem zjistil, ze moje oblibene diabolky jsou mnohem spinavejsi nez obvykle, maji otrepy - s tim co jsem mel drive se to neda srovnat.

Zaptel jsem se na to primo u JSB a bylo mi receno toto.. Pokud maji zespoda nalepku pouze jednoradkovou, jsou to diabolky urcene pro cesky trh - KTERE NEPROSLY OPTICKOU KONTROLOU KVALITY! Krabicky s dvouradkovou nalepkou jsou urceny na vyvoz - kontrolou prosle.

Podival jsem se na starsi krabicky a opravdu to byly vyvozovky. To je tedy sila co? To abych si kvalitni ceske diabolky kupoval v Anglii? :)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 srp 2005 11:32

S těma predátorama je to dost mrzuté, u nás se totiž nedají nikde koupit! Přivezl jsem si krabičku z Německa a musím říci, že i když jsou pekelně drahé (krabička 200 ks v cal. 4,5 za 16,95 EUR) musím konstatovat, že s ničím lepším jsem zatím nestřílel. Abych upřesnil, používám je na odstřel potkanů - na ty mají naprosto devastující účinek. Po pár výstřelech jsem pochopil, proč je ta cena tak vysoká. Je to naprostá bomba!!!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 srp 2005 11:42

Jo, neco na tom bude. Koupil jsem je od kamose za cca 5-kilo a fack jsem si dobre zařezničil. :twisted:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 srp 2005 17:12

Môžte hodit odkaz na tie diabolky?Dík
Návštěvník

Klub masochistů

Příspěvek od Návštěvník » 21 srp 2005 17:25

Rána ze vzduchovky 3 koruny? Fakt síla.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 21 srp 2005 17:53

Jsou tak drahe, protoze je delaji prakticky dve firmy najednou .. JSB dela olovo a polymerovy hrot do nich vsadi az v Americe firma Predator.

Obrazek treba zde: http://www.volny.cz/vetrovka/strelivo.htm
Odpovědět