hladam niekoho, kto by mi vedel importovat prislusenstvo na paintball z USA

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
hniball
Příspěvky: 3
Registrován: 26 srp 2021 10:10

hladam niekoho, kto by mi vedel importovat prislusenstvo na paintball z USA

Příspěvek od hniball » 17 zář 2021 13:37

Zdravim Vas, skusal som objednavat prislusenstvo na paintball /projektily,drziak,hlaven, nadstavba hlavne/ z USA, avak zakazdym ma stopli colnici s tym, ze na Slovensku potrebuje licenciu na import zbrani (neviem ako to je v Cesku). Boj s importom hlavne som vzdal, radsej som si ju kupil zo Svedska drahsie a nebol problem, avsak momentalne sa snazim dopracovat k nadstavbe hlavne na paintball pistol, ktoru v USA predava jediny eshop, ich vlastna vyroba na 3D tlaciarni. Colnici tam vidia zrejme nejaku nalepku alebo si na fakture dohladaju web predajcu, hned identifikuju, ze sa jedna o zbranove prislusenstvo a tovar neprepustia do volneho obehu, pre mna neexistuje moznost ako sa k tovaru dopracovat.
https://grimburg.me/product/carbine-front-assembly/
skusal som to nechat dorucit cez USPS (slovenska posta) a aj cez Fedex (TNT Express), zial neuspesne.
preto hladam nejaku osobu, ktory by bola ochotna prevzat v mojom mene tovar na Slovensku alebo v Cesku a nasledne by mi ho preposlala na moju adresu v ramci SVK.

Ak by sa nasla nejaka dobra dusa, ktory disponuje licencou ako fyzicka osoba alebo obchod, ktory vie importovat tovar s USA, prosim kontaktujte ma.


Odpovědět