obnoveni nedobrovolnych odvodu do armady

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od kayakero » 05 zář 2011 23:44

Je nemyslitelné persekuovat (či zvýhodňovat) občany dle rasy, víry, intelektu, talentu, vzdělání, zájmů. Už jen uvažovat o persekuci občanů dle profese je úchylné a nebezpečné: část lidí za ukončení žádaného vzdělání potrestat nevolnictvím a ušlou mzdou, zbytku lidská práva ponechat. Publikování takhle nedemokratické úchynosti je nehorázný projev morální nekompetence (taky právní), za kterou by postižený Vondra měl být okamžitě odstřižen od moci i s poradci - s důraznou omluvou světu, že Vondrova ostudná morální úchylnost nebyla rozpoznána včas.

Jediné odvody které umí demokracie jsou odvody plošné - každého občana stejnou zátěží. I to je zoufalá možnost - jelikož odvedenecká armáda je slabá a neefektivní - volunteers jednotky ji vždy zmasakrují.
Uživatelský avatar
Radgost
Příspěvky: 772
Registrován: 28 srp 2008 09:50
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od Radgost » 06 zář 2011 13:32

Vondra jen žvaní. Politicky je to neprůchodné.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od edelweiss » 06 zář 2011 16:08

na dva roky pro všechny a basta :mrgreen:
Kdo to zvládne je občan, ti ostatní zametači ulic. Jednoducjá selekce odpadu :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 06 zář 2011 16:45

Senzačně modrá je moje vojenská knížka... ♪♫♪ :lol:
(Žlutý pes)

Sorry za OT, ale já fakt musel :wink: :lol:
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Smazaný uživatel 3736

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od Smazaný uživatel 3736 » 06 zář 2011 18:22

Niekedy sa mi sníva, že som v tých istých kasárňach a s tou istou partiou ako som bol (Čestná stráž prezidenta SR). A že ma už odtiaľ vyháňajú do civilu a ja nechcem ísť.. :lol:
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od Kavy » 06 zář 2011 18:27

Osobně bych klukovi přerazil obě hnáty,než ho svěřit té bandě línejch magorů v zeleném.Ztráta času,peněz,vzdělání...
Ať si "profíci" za naše peníze hrajou dál na vojáčky,jsou rádi že dostanou výplaty a jiné výhody a do toho jejich světa ostatní už netahají.

Nejdřív zavedli "povodný" a teď za naše peníze budou pomáhat naše děti.To jsme mohli jít s rodinou bez "povodného".
IT lidi jsou většinou dobře placení,chtěl bych vidět mladýho "ajťáka" co se nechá odvést za guláš do ešusu.
Pokud někdo umí opravit auto,tak ho "znárodníme" aby makal za trenky a palandu,asi by dle toho podával výkony.
Odvádět piloty,pokud dostanou měsíční kapesné jako plat v ČSA tak budou mít plno.
Až paraglidista amatér uvidí sklad "Kalouskovo" sebevražebných padáků,tak raději sežere pilotní průkaz :wink:

Vondra za ukradenou půl miliardu měl už dávno viset,ale někdo z toho pěkně dostal tak nad ním drží ochranou ruku.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od kayakero » 06 zář 2011 19:27

Ve slušné zemi když armádě schází experti, naláká chudé talentované kluky na stipendium se závazkem (na poctivou školu), nebo (jako kdysi ČSLA) packalům nabídne odlehčený švindlkurz s pseudo-pravým titulem.


Ohledně Vondry je podružné, zda je obnovení prezenčky (či aspoň výcviku) prosaditelné, nebo zda parazitům-odpíračům odebrat občanská práva. Hlavní je, že chce vypustit démona diskriminace - selektivní perzekuce. Démon "kvalifikované donutíme" je blízce příbuzný démona "barevní nehlasují", "Gaye mlátíme" nebo "Židi do plynu". Předložení konceptu selektivní perzekuce je úchylnost - a jako úchylný by Vondra měl být odklizen.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od edelweiss » 06 zář 2011 23:08

buď všeci, nebo nikdo, chce li armáda experta ať ho zaplatí a najme:-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od maldigola » 07 zář 2011 18:13

Služba vlasti a obětování života pro vlast byla vždy a je nepochybně i dnes smyslem života každého muže a je proto dobré,když republika umožní aby došli svého naplnění,ať už při výcviku s padákem nebo v afghánském minovém poli.
Krev se penězi neplatí a kdyby někoho napadlo podbízet se penězi hrdým a řádně vychovaným mužům za službu své vlasti,jistě by se se zlou potázal.Proto je správné,když armáda nemá ani v úmyslu urážet vojáky penězi,protože služba vlasti je přece čestná.
Povinnost má sice výraz v rozkazu,ale kdo si je své povinnosti vůči vlasti vědom,ten nevnímá povolávací rozkaz jinak,nežli jako RADOST!
A proto s radostí a zadarmo bude sloužit a položí třeba i život pro ČR,pro Vondru a pro Nečase...-levá, dva,Hurá!!!!
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od edelweiss » 08 zář 2011 01:09

pro nečase jistě :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
David Š
Příspěvky: 2
Registrován: 19 čer 2010 17:22

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od David Š » 08 zář 2011 20:13

Jen pro doplnění zde vyjádření AČR : http://www.mocr.army.cz/informacni-serv ... sta-59265/
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od PEPAN » 09 zář 2011 21:26

maldigola píše:Služba vlasti a obětování života pro vlast byla vždy a je nepochybně i dnes smyslem života každého muže a je proto dobré,když republika umožní aby došli svého naplnění,ať už při výcviku s padákem nebo v afghánském minovém poli.
Krev se penězi neplatí a kdyby někoho napadlo podbízet se penězi hrdým a řádně vychovaným mužům za službu své vlasti,jistě by se se zlou potázal.Proto je správné,když armáda nemá ani v úmyslu urážet vojáky penězi,protože služba vlasti je přece čestná.
Povinnost má sice výraz v rozkazu,ale kdo si je své povinnosti vůči vlasti vědom,ten nevnímá povolávací rozkaz jinak,nežli jako RADOST!
A proto s radostí a zadarmo bude sloužit a položí třeba i život pro ČR,pro Vondru a pro Nečase...-levá, dva,Hurá!!!!
jasnačka, bylo by mi potěšením mít vyhlídky stát se Zilvarem z chudobince :roll: jak seš mrzák nakrmí tě metálem a pak si zdechni to je fajn. A v těch konfliktech hlavně že jde vždycky o dobro vlasti, vždy to je a bylo nějaký svinstvo.
jak píše Kavy, radši zlámat hnáty a u samý pr**le, tak tě nikdo nedonutí někde škodit.
Nejde!Prostě NNe
glock1719
Příspěvky: 125
Registrován: 04 dub 2007 21:50

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od glock1719 » 13 zář 2011 14:50

Jen by mě zajímalo před tím by nás ti šašci co si říkají Česká armáda ubránili.
Podělali jsme se v 38 a to jsme měli nejakou sílu.A ted.Uplácali by nás čepicama nebo by počkali až se naše technika posere.Počítám do 30 km od kasáren.
Štěstí přeje připraveným.
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: obnovení nedobrovolných odvodů do armády

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 13 zář 2011 23:02

Sorry za OT, ale dovolil bych si tě poopravit.
V 38' jsme se nepodělali my, ale Francouzi a Angličani. Naše armáda tehdy byla připravena bojovat, většina vojáků byla připravena obětovat za republiku život. Naše strategie ale bohužel počítala se zadržením protivníka pomocí pohraničního opevnění a následným ústupem na Slovensko - do hor a poté podle smluv které jsme měli uzavřeny s Francií a Anglií nám tyto země měly do 14-ti dnů přijít na pomoc. Ani jedněm se ale do války kvůli jakési zemičce uprostřed Evropy nechtělo, defétističtí Francouzi se cítili bezpeční za svou Maginotovou linií a Angličani se cítili ještě bezpečnější za kanálem La Manche, takže necítili jakoukoliv potřebu se v situaci angažovat a navíc nás přitlačili do kouta varováním, že pokud nepřijmeme Mnichovskou dohodu, přinutí nás ji přijmout i silou. V takové situaci by jsme bojovali předem prohraný boj a proto jsme Mnichovskou dohodu přijali :wink:

To, že jsem zde před týdnem napsal, že je senzačně modrá moje vojenská knížka jen vyjadřuje můj postoj vůči současné armádě ČR a politické situaci v republice - dnes zde prakticky není za co bojovat, protože republika je rozkradená a největší zloději se nám smějí z parlamentu napříč politickým spektrem.
Kdybych měl jít bojovat za ČSR v roce 1938, neváhal bych...
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Odpovědět