TOP prodejci aneb u koho radi nakupujete zbrane

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 29 srp 2007 16:27

............
Naposledy upravil(a) milius dne 11 čer 2009 19:41, celkem upraveno 1 x.


Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 30 srp 2007 09:24

sidewinder: pokud se týká Hradce, já mám s ochotou přesně opačné zkušennosti. U Dufka vcelku v pohodě, když jsem vlezl na Baru pro zápalky na přebíjení,protože u Dufka čekal na zboží, dost jsem nechápal, jak se s takovým přístupem mohou uživit.
.45 ACP je pádný argument :)))
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 30 srp 2007 09:56

:) njo nic neni cernobile .. kazdy ma nekdy dobrou a jindy spatnou naladu ..
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 30 srp 2007 11:00

Řezníček- Kly Krausovna...když prodává sám a ne zrovna nějakýmu kamarádovi tak se tváří jako by měl v krámě štěnice, rád se vytahuje hlavně na mladší a ne zrovna milionáře,ale má tam šikovnou prodavačku a ta mu zachraňuje reputaci. :(
Libochovice- perfetní přístup znalost a rady excelentní trošku vyšší ceny,ale prohlédnout a osahat si můžete cokoli mimo prodavače :P
Aquila non captat muscas
all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 30 srp 2007 11:25

Tak přidám taky své zkušenosti, i když zbraní jsem zatim moc nekupoval.
Brymová - spousta lidí, převážně turistů, co nic nechtějí, jen očumovat a vyptávat se. To se projevuje na prodavačích podrážděností a sníženou ochotou. Myslím, že mají za pultem málo lidí, osahat zbraň vám dají skutečně jen na dobu "nezbytně nutnou". Jinak ceny, myslim, docela dobrý, výběr veliký.
BVS - malá špeluňka, dle mého hlavně pro lidi, co shánějí něco v komisi. O odbornosti nevím nic, s ochotou nebyl problém, ceny myslím odpovídající.
Střelecký servis Spořilov - pan Ondra na mě působil velmi dobře. Je vidět, že ho zbraně a práce s nimi baví. Ochota byla jak jeho tak pani veliká a ceny taky nijak nehoní. Jeho nevýhodou je omezený prostor a omezená pracovní doba.
Zbraně a střelivo Šubrt České Budějovice - zbraň jsem tam nekupoval, výběr krátkých je malý, ale pokud tam beru střelivo nebo chci jen informaci, setkávám se s ochotou. Krám spíš pro myslivce (boty, hadry apod. ve slušném výběru).[/u]
MARKONY
Příspěvky: 472
Registrován: 02 čer 2004 23:20
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od MARKONY » 30 srp 2007 14:35

triffon: pochybuj že jsou mezinimyi vazby , druhy Technoex specializují sena pořebijení .
SUHL 150 Anschutz m54 Ruger 161 Glock 43 K 100 X-Calibur Walther PPK .22LR
triffon

Příspěvek od triffon » 30 srp 2007 15:45

Markony: Já si nemyslím, že tam jsou nějaké vazby. Právě, že mě překvapilo, jak můžou být dva konkurenční obchody hned vedle sebe. Vždyť mají skoro společné dveře.. :lol: Sortiment mají podobný, jen v tom menším se mi líbilo více...
vody
Příspěvky: 16
Registrován: 28 črc 2006 12:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od vody » 01 zář 2007 01:18

*V Brně Alfaproj na Šumavské - profesionální přístup, hodně zbraní, hlavní zastoupení umarexu v ČR.
*V Brně Tuza na Mlýnské - hodně komisní prodej, jinak žádnej extra sortiment, s prodavačem jsem si dobře pokecal. Spokojenost.
*V Brně Kozap v centru - spíš taková prodejna pro laiky, aspoň mi to tam tak přišlo, žádná extra ochota, dost čumilů. Výběr ale slušnej.
*V Brně zbraně Kachlík na Starobrněnské - malá prodejna, menší výběr, ale suprovej a ochotnej prodavač pan Kachlík, zbraním rozumí, vyšší ceny.
crowe
Příspěvky: 65
Registrován: 18 led 2007 11:15
Bydliště: Budweiss a občas Prágl

Příspěvek od crowe » 01 zář 2007 10:10

Zbraně Abrhám,Č.Budějovice na náměstí.
Už u něj nakupuju pár let a spokojenost.Sice je někdy trochu náladovej,ale co se týče cen,tak super.Na nový zbrani mi vždy udělal cenu a už se mi tam podařilo koupit pár komisních kousků za supr cenu.Např. ČZ vz.24,pěkně zachovalá za 3900,-Kč.
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 02 lis 2007 19:23

Pro zbraně a munici jezdím hlavně do Hradce Kralove, mam to třicet kilometrů.

Radek Dufek-příjemnej malej krámek se spoustou zajímavýho zboží, a prodavač je ochotnej poradit-má tam spoustu všelijakýho železa (nábojů moc velkej výběr nemá) a všechny co mě zajímali, mi ochotně ukázal, a nechal mě si je osahat-včetně fungl nový STG 44. Tenhe krámek sem objevil nedávno a hned sem si tam koupil malorajdu čz 452 Standard se závitem still za 8900, což mi přijde solidní. Původně sem chtěl Margo, ale prodavač mi poradil, že by to nebyl zrovna dobrej kauf. Profesionální příjemnej prodavač a solidní ceny.

Bara HK-Obrovský výběr zbraní a střeliva plus velikej army shop. Standardně tam prodávaj dvě prodavačky, sice příjemný, ale když se na něco zeptáte, dostanete zpravidla odpověď typu "to já nevím, to musíte přijít, až tu bude pan Hora. A pan Hora je opravdu odborník. Poradí, ukáže, předvede, nechá osahat, doporučí nebo naopak nedoporučí.
Je to profesionál, ale na mě působí tak nějak nezůčastněně, flegmaticky, rezervovaně. Nicméně návšťevu tohoto obchodu mohu rovněž vřele doporučit.
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
BETTER
Příspěvky: 204
Registrován: 07 zář 2007 14:49
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od BETTER » 02 lis 2007 19:50

Já zakoupil 2 zbraně a moje žena také 2 zbraně ve Vysokém Mýtě u Loukoty v obchodě Zbraně a náboje. Jsou dost vstřícní. Takže jsem spokojen. Teď sem koupil GLOCKa v Alfa-proj na Šumavské v Brně a též jsem moc spokojen. Profesionální přístup. Je vidět že mají znalosti a zkušenosti. :wink:
Baikal IŽ 27 EM-1C, ČZ 110, GLOCK 17

Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 02 lis 2007 20:19

Brno Pí. Macháčková, trošku poučuje (asi byla učitelka :lol: )ale sežene co chcete a ceny zajímavý. Koupil sem u ní 2 Taurusy a na oba sem dostal slevu. A sortiment tam má levnější i bez slevy jak třeba v Alfa-proj. Jen má menší krámek a málo zbraní na ošahání. Nábojů má ale dost.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 02 lis 2007 20:37

jak říkám prostě , Procházka v Rakovníku.K remingtnu jsem dosta spoustu dárečků gratis :wink: prostě pro mne nejlepší obchodník pod sluncem
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

A co J. Hradec?

Příspěvek od Apevia » 02 lis 2007 21:15

U nas vhradci jsou celkem 3 obchody s tim to zamerenim.

1.Prokes-zid-Spodni namesti-prodavaj tam 2 chlapi, jeden ten s vic vlasama (meno neznam) je celkem v klidu, poradi-tak nejak(co vi) a je celkem prijemnej-taky jak kdy, ale je lepsi nez ten 2. to je ten vic plesetej- Prokes.Ale maj tam vse drazsi.Treba BOXER od KP tam ma za nejakych 92kc, ale v jedne- (napisu dal) je maj za 85kc. I jinak sou ale drazsi.

2. Myslivecka prodejna-Jarosouvska ulice-Vedou to tam nejaky manzele (ta zenska ceka zrovna dite), ty sou ale oba velice prijemny, ochotny, ceny tak prumerny, taky jak co. Maj tam celkem dost veci, par vzduchen-GAMO,HATSAN, NORICO. Neco ze softu, optiky, myslim ze meopta-ty drazsi, ale nejni problem tam koupit GAMO-ty levnejsi a treba to NS.

3.Univerzal Janku-u Lidlu-ty panelaky-Tam prodava jedna zenska-malo kdy (nic extra, ale mohlo by to bejt horsi :) a potom 2 chlapi. Jeden takovej hubenejsi, vousatej a velice prijemnej, da se s nim pokecat i okolo. A ten druhej to je Janku-tlusci-majitel, taky prijemnej. Tak nejak celkem je tenhle shop asi nejlepsi-IMHO nejprijemnejsi. A hlavne je asi nejlevnejsi-ty BOXER-y za 85kc, optika GAMO 4*32 za 990kc..., nebudu vse vypisovat.

Takze jak ste asi pochopli, u me vyhrava Janku (muzete koupit novou vzduchnu a i novou pracku-no nevyplati se to? :). Tak zatim cau, kdybyste vedeli o nejakym shopu blizko J. Hradce byl bych vdecnej. Jinak nevite kde je v Ceskych Budejovicich nejakej shop, kde bych mohl sehnat nejaky extra diabolky?Dik.
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
jspalek
Příspěvky: 1073
Registrován: 03 říj 2006 15:53
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jspalek » 03 lis 2007 09:06

Já se tradičně opět připojuji ke Golfkillerovi, pro mě je také nejlepší prodejce p. Procházka v Rakovníku. Mámod něj už tři zbraně a jsem nad míru spokojen. Nejen cenou, ale jednáním, přístupem, příjemným prostředím. Pokaždé jsem dostal také dárky jako bonus k nákupu. Škoda že takových prodejců není více, ale to by zase nebyl nejlepší :wink:
CZ 550 Predator .308 Win, CZ 858 Tactical 7.62x39, Smith&Wesson 629 .44 Magnum, CZ 75 SP-01 Shadow Orange 2012 9mm Luger, Glock 21 .45 ACP, Uberti Colt Burges 1883 44-40Win, Smith&Wesson 66 .357 Magnum.
Odpovědět