Testovy soubor ke zkousce odborne zpusobilosti-Jak Komenda

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
FrantaMistral

Testový soubor ke zkoušce odborné způsobilosti-Jak Komenda

Příspěvek od FrantaMistral » 08 led 2007 14:06

Mám třetí vydání této knihy,poslední úprava z roku 2004.Je aktuální?Jsou testové otázky v ní aktuální?Nerad bych,abych u testů zjistil,že jsem se učil staré otázky.Děkuji


Eladrin

Příspěvek od Eladrin » 08 led 2007 16:03

Otázky jsou stále stejné, ale některé jsou z testů už vyřazené. U MarKa je nějaký seznam vyhozených, ale komisař mi říkal, že jich je pryč mnohem víc (vyhazovat se musí celé testy, kde je "špatná" otázka).
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 08 led 2007 18:49

Doporučil bych ta Skripta který mají v každém obchodě se zbraněmi - za 250,- i s disketou s PC programem na procvičování. Jsou aktuální, program je super, naučil jsem se za 3 dny. K nezaplacení.
FrantaMistral

Příspěvek od FrantaMistral » 08 led 2007 18:56

Silencer píše:Doporučil bych ta Skripta který mají v každém obchodě se zbraněmi - za 250,- i s disketou s PC programem na procvičování. Jsou aktuální, program je super, naučil jsem se za 3 dny. K nezaplacení.
Slyšel jsem o nich,ale byl jsem ve čtyřech knihkupectvích a našel jsem jenom tuhle :( Zítra zajdu do zbraní a uvidím.Ale pokud se mi ta Skripta nepodaří sehnat,tato kniha by měla stačit ne?
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 08 led 2007 19:27

Já jí neměl, takže nemohu soudit. Ta skripta stačí určitě. Dost lidí přísahá na stránky MarKa www.zbrane.kvalitne.cz
Odpovědět