Tangoflio 1911

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Evogunit

Tangoflio 1911

Příspěvek od Evogunit » 05 bře 2006 21:49

Zdravim všechny příznivce nestárnoucí 1911.
Chtěl bych se zeptal jaké zkušenosti máte se značkou tangoflio a konkrétně co si myslíte o modelu witness 1911 sport.....

http://www.tanfoglio.cz/pistole/Witness_1911_Sport.html

Může být za tu cenu kvalitní 1911?


Ondra

Příspěvek od Ondra » 06 bře 2006 19:23

S timhle modelem Ti neporadim ale jsem majitelem tohohle mazlika v 45ACP http://www.tanfoglio.cz/pistole/Limited_Custom_HC.html a jsem spokojen!Ale hodne lidi na Tanfoglio nadava ale u kazde znacky jsou zmetky...
Pro kritiky:kdyby byly vsechna Tanfa opravdu spatna tak ny od nich asi Alfa-proj nebral a nemlatili by na to svou rytinu...(Neni CZ2000 taky klon Tanfa?)
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaroslav » 09 bře 2006 19:03

Ondra píše:S timhle modelem Ti neporadim ale jsem majitelem tohohle mazlika v 45ACP http://www.tanfoglio.cz/pistole/Limited_Custom_HC.html a jsem spokojen!Ale hodne lidi na Tanfoglio nadava ale u kazde znacky jsou zmetky...
Pro kritiky:kdyby byly vsechna Tanfa opravdu spatna tak ny od nich asi Alfa-proj nebral a nemlatili by na to svou rytinu...(Neni CZ2000 taky klon Tanfa?)
To Ondra
pěkná zbraň vymazlená. Tak jako Tanfo tak i mezi Kimbery (Custom II mám) lze najít odchylky od kvality a zmetek se taky najde . Nevím jestli se nemýlím, ale Tanfo vyrábí spíše sportovní zbraně ne?
Ondra

Příspěvek od Ondra » 09 bře 2006 20:17

Koukni se na jejich stranky-maji tam toho dost od obojiho ale jaky je zastoupeni v postu ks/100 strelcu nevim-asi dost male :cry: A na obranu pokud si nekdo neco koupi tak radsi Alfu defender nez Tanfo Force-i kdyz je to jedna a ta stejna zbran vyrabena ve vice variantach tak se lidem +4000 za jinou rytinu na ramu a zaveru davat nechce... :roll: Ani se nedivim
Ale jinak jsem mezi lidma videl par sportovnich T. videl,z tech co znam tak si na kvalitu nikdo nestezoval..
Ta jejich sport 1911 me taky zaujala-prece jenom stoji kolem 15K,je uz aspon trochu upravena oproti klasice a kdyz to vezmes pres znamyho nebo vis na co si davat pozor tak verim ze neprohloupis.
(a osobne to vezmu radsi nez norinco do kteryho bych upravama nacpal kdovi kolik :? )
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaroslav » 09 bře 2006 20:57

Znovu potvrzujete jednu věc. Bez znalosti a docela podrobné nelze dělat závěry. Já už také hodnotím zbraně podle toho jak se snimi seznámím a sleduji co se o nich píše. Bohužel moje cesta byla trochu drahá přes cca 18 zbraní a nyní jsem spokojen i když vím, že jsou lepší a kvalitnější zbraně. Nicméně co neznám osobně nehodnotím. V jaké ráži ji máš? a byly nějaké chybky či dodělávky?
Ondra

Příspěvek od Ondra » 09 bře 2006 21:12

V 45ACP,zasobnik na 10.K tomu mam doma jeste nasi 75 IPSC standart a ... Tanfoglio je lepsi-ergonomicky i zpracovanim,nastrely pri mirence taky lepsi.
Dodelavky zadne.U 75ipsc ano-spoust a miridla(HRUZA!!! :evil: )u tanfa uz jsou mikrometry v zakladu(pro srovnani)
Chyby-spis detske nemoci.Zasobnik se musel poradne dorazit jinak to nenabilo.Nevim ale jestli to mam pocitat za chybu-je docela nestrilena oproti 75ipsc a kdyz dam do 75 nepouzivany zasobnik na plnou kapacitu(mam 16P ve 40SW)tak mi to taky nepoda.Spis nez se "ojede" zasobnik... :wink:
Pri strelbe pohodlna"klidnejsi"rana oproti 75 i kdyz je lehci a stihlejsi.
Odpovědět