Systema PTW MP5

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

wollow
Příspěvky: 35
Registrován: 15 zář 2009 22:45

Systema PTW MP5

Příspěvek od wollow » 08 pro 2009 16:19

Tak zaciname s brachou hrat airsoft..Me je 21 let a brachovi 30 a tak jsme zkoumali co si koupit jako prvni zbran....Hledali jsme na strankach redwolfairsoft.com ( myslim ze jedna z nejlepsich stranek..dobra cena, ale jsou z Hong Kongu, tim padem vetsi CLO ) Nabizeji toho opravdu hodne a tak vahate a ctete ruzne recenze jakou zbran si koupit....Bracha zkusil jestly pujde vubec z Hong Kongu jsem neco poslat a tak objednal rovnou Systemu PTW TW5 za 1 100 USD.4 dny to trvalo jsem a pak to bylo tyden v Rudne na celnici, ale prislo to.....Je to neco nadhernyho....Je delana na MAX. takze pruzina je tam uz 150 a 460 FPS...Coz si myslim ze na airsoft staci....Pazba, predpazi a rukojet je delano s kevlarovych vlaken, tim padem to dele vydrzi..

A pak jsem prisel na radu ja...Jelikoz bracha k tomu nemel nabijecku ani baterku, tak jsem si mel objednat z Hong Kongu nejakou zbran aby jsme udelali velkou objednavku...Koukal jsem po vsem..Hlavne na Real Sword 56-1..Cele tato zbran je z kovu a ne z plastu...a vydrzi uplne nemozne..Muzete ji dat do snehu, hliny, do vody a take ji prejet autem..
Ale jelikoz mne zarazilo to, ze nestrili moc presne a FPS bylo kolem 285, coz je nic, tak jsem to vzdal...Dale jsem si uvedomoval, ze blow back je absolutne u airsoftovych zbrani na nic ( mimochodem systema nedela blow back ) a tak jsme zacali uvazovat jeste o nejake systeme......4 hodiny jsme zkoumali Systemu PTW M4.....Nadherna to zbran.....Ma prekrasnou pazbu a vse je take delano z kevlaru a zbran je totozna s realnou M4...Dokonce i rozebirani je stejne.....Ale ta cena 1 600 USD pro nas byla trochu moc....
Sice je to pres 10 000 KC levnejsi nez u nas, ale take jsme chteli nejake doplnky....A tak nezbyvalo nic jineho, nez koupit jeste jednu MP5tku....
A tedka bych chtel od vas radu...Urcite budem kupovat k tomu 8 zasobniku, jelikoz kapacita zasobniku je jenom na 40 kulicek......
Dale budem k tomu kupovat liziny....A prave na to nevim co dal.......
Bracha si koupi urcite ACOG, ale ja bych chtel bud Red Dot a nebo Holographic Sight......Mate nekdo s timto zkusenosti??????
Take se ptam jestly nekdo z vas ma take neco od SYSTEMY.....
Mimochodem jsem z Jablonce......Tak se zatim mejte..Brzi hodim nejake fotky

Jinak mi slo hlavne o kvalitu zbrane :)

Zde je odkaz primo na zbran
http://redwolfairsoft.com/redwolf/airso ... odID=24993


H@nz
Příspěvky: 255
Registrován: 26 říj 2008 09:53

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od H@nz » 08 pro 2009 18:12

Ahoj. Airsoftu moc neholduju (i když jednu chvíli mě kdysi zajímal), takže nenapíšu nic k tématu, ale musím reagovat na tvou "spisovnou" češtinu....
Bracha zkusil jestly...z Hong Kongu jsem něco poslat....4 dny to trvalo jsem...Ale jelikoz mne zarazilo...aby jsme...
Jako nic proti, ale někdo by tomu třeba nemusel rozumět :)
Uživatelský avatar
wollow
Příspěvky: 35
Registrován: 15 zář 2009 22:45

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od wollow » 08 pro 2009 19:14

Jasne...omlouvam se..mel jsem zapnuty maly notebook a na nem se to pise fakt spatne :)
Uživatelský avatar
regis24
Příspěvky: 710
Registrován: 19 lis 2008 17:37
Bydliště: Holetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od regis24 » 08 pro 2009 19:45

Tady se o softu moc nepise,spis zkus asportal.Jinak na zacatek jsi si koupil asi az zbytecne drahou zbran,navic ten vykon je uplne zbytecny.Ono se ti totiz muze stat ze az nekomu nasadis z par metru do obliceje tak ti to vrati,ale ne kulickou...Jinak Systema je dobra kvalita,ale sam poznas ze za vykon se plati pomerne draze.
Co se tyka kukatek-nejaky kolimator se rozhodne hodi,strili se na kratke vzdalenosti.
Uživatelský avatar
wollow
Příspěvky: 35
Registrován: 15 zář 2009 22:45

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od wollow » 08 pro 2009 20:02

Prave taky mi jde o tu bezpecnost...hlavne moji :) :) Na tu budu dost vybaven.....Vim ze v cechach tu MP5tku nikdo nema...Par lidi tu ma od systemy M4 a tak je tu vetsina lidi zvykla prijimat bolest od slabsich zbrani...Takze se budu muset snazit mirit pod uroven hlavy, abych nikomu nic neudelal
petrtr
Příspěvky: 60
Registrován: 22 črc 2008 19:17

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od petrtr » 08 pro 2009 20:12

já slyšel od kámoše ,že to někdo dostal do obličeje (z blýzka)při nějakym zápase upravenou mp5-kou a prošlo to i ochranými brýlemi a ted to řeší policie-takže bacha hoši na to -to sou skoro už vzduchvky. :wink:
Uživatelský avatar
regis24
Příspěvky: 710
Registrován: 19 lis 2008 17:37
Bydliště: Holetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od regis24 » 08 pro 2009 20:50

wollow píše:Prave taky mi jde o tu bezpecnost...hlavne moji :) :) Na tu budu dost vybaven.....Vim ze v cechach tu MP5tku nikdo nema...Par lidi tu ma od systemy M4 a tak je tu vetsina lidi zvykla prijimat bolest od slabsich zbrani...Takze se budu muset snazit mirit pod uroven hlavy, abych nikomu nic neudelal
Meles blbosti....Nema cenu se o tom bavit,jelikoz jsi jediny a ostatni nedokazou prijimat bolest.Hrozny keci,on je totiz airsoft o necem jinym nez o prijimaji/rozdavani bolesti,ale to je na tebe asi trochu moc slozity.

4 petrtr:
Ja uz toho slysel a hlavne videl,nejvic na Nove....
Uživatelský avatar
undead
Příspěvky: 552
Registrován: 17 bře 2008 23:36

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od undead » 09 pro 2009 12:56

1 100 USD? za to by bola už slušna vzduša a nie hracka :) ale ked ta to bavi...
airsoft nie je o prestíže ale o hre a zabave, kludne ta sejme chalan co ma pistolku z tržnice za 250Kč a si vyradený :)
byt tebou asi idem do tejto elektriky:
AK AIMS Kalashnikov - material kov,drevo, 410 FPS, zásobník 550 BB
http://www.catus.sk/airsoft/index.php?m ... ar&id=1610
osobne sa mi tá Systema PTW MP5 ani trochu nepáči a zásobník 40 BB je šmiešne málo,
tu mas link na niečo podobne, kvalita i cena je dost nižšia.. ale vypada to lepsie ako Systema PTW MP5 a hlavne má zasobník na 450 BB... http://www.catus.sk/airsoft/index.php?m ... 757#images ved asi este nevieš ci ta to bude baviť hrat tak načo niečo drahe..
Uživatelský avatar
wollow
Příspěvky: 35
Registrován: 15 zář 2009 22:45

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od wollow » 09 pro 2009 14:49

No nevim...Myslim ze se te Systeme nic nevyrovna....Kazdopadne je to delany pro americke vojenske a policejni jednotky a ne pro 15ti lety kluky...Taky bomba na tom je, ze se zde nepouziva ABS plast ale kevlar.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od ALKAJ » 09 pro 2009 17:42

wollow píše:Kazdopadne je to delany pro americke vojenske a policejni jednotky a ne pro 15ti lety kluky...
Toto sa možno snažia nahovoriť tým 15 ročným... :)
Na simuláciu existujú iné systémy.
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od Apevia » 09 pro 2009 18:34

Nevím jestli US armád apoužívá na výcvik AS "zbraně"... Co já vím tak používají GAS RAM (defacto PaintBall) a pak, jak napsal Alkaj, Simunition (FX, což používá i naše policie)...
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od ALKAJ » 09 pro 2009 20:08

Ešte sme zabudli na Blueguns :wink:
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
undead
Příspěvky: 552
Registrován: 17 bře 2008 23:36

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od undead » 09 pro 2009 21:16

je jedno z akeho materialu to je, aj tak je to len pluvatko, hračka :lol:
a zásobník s 40bb maš strašne málo,
aj iné AS hračky maju podobné i lepiše parametre v presnosti, fps, zásobníku, vzhľade, bezporuchovosti až na to že nie je z kevlaru a nestoja tolko ....
aj aj tak je to z Hong Kongu, takže čina :D hm, že by am. vojaci hrali airsoft?no
Uživatelský avatar
wollow
Příspěvky: 35
Registrován: 15 zář 2009 22:45

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od wollow » 09 pro 2009 22:23

Hmm...Ja jsem zakladal tema pro ty, kteri tomu rozumi a ne pro vas co jsou uplne vedle..Pokud se podivate na jejich stranky, videa a nebo policejni slozky v USA, tak zjistite, ze se to pouziva jako trenink na ochranu osob....

undead psal ze je to z hong kongu a je to cina....Podle mne ma Iq tykve...Nejdriv se podivej na jejich stranky...Ano, jsou z Hong Kongu, ale prodavaji veskere znacky na svete....TZN. ze podle tebe si koupim PORSCHE v ceske republica a nekdo rekne ze se to vyrabi v cechach..
Opravdu jsi hloupi a techto poznamek se vyvaruj....Mimo jine i Nike ci Adidas je vyroben v Cine a Systema vyrabi Japonsko, ktere je pul stoleti dopredu nez ktera koliv zeme......REDWOLFAIRSOFT maji hlavni pobocku v Hong Kongu, ale nabizeji na svete nejvice zbrani a prislusenstvi..
Jinak nejsou lepsi AS hracky jak si psal...Jestly ano, tak mi nejakou ukaz :D :D :D :D :D
A zasobnik na 40 BB je realnejsi nez treba na 400 BB...Nemyslis???

Je to nejlepsi AS MPtka na trhu co se da sehnat...Tedka vydali jeste novou verzi motoru a tim padem chteji jit dopredu....Cena je trosku drazsi, ale odrazi se to na kvalite.....

Mimo jine ma Apevia pravdu, take pouzivaji tzv. modre zbrane....Ale pouzivaji take Systema PTW vzhledem k cenove dostupnosti.

A tedka proc jsem zakladal nove tema....
Chci se vas zeptat na zkusenosti s miridly typu Red Dot a Holographic Sight...
Psal jsem do MEOPTY, ktera dela primo na HK MPtky a cena se pohybuje kolem 7 300 KC a to je pro mne dost....Proto se ptam, jaka miridla jsou cenove lepe dostupne..
Piste i zahranicni znacky...Dekuji
Uživatelský avatar
regis24
Příspěvky: 710
Registrován: 19 lis 2008 17:37
Bydliště: Holetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Systema PTW MP5

Příspěvek od regis24 » 10 pro 2009 08:29

undead píše:je jedno z akeho materialu to je, aj tak je to len pluvatko, hračka :lol:
a zásobník s 40bb maš strašne málo,
aj iné AS hračky maju podobné i lepiše parametre v presnosti, fps, zásobníku, vzhľade, bezporuchovosti až na to že nie je z kevlaru a nestoja tolko ....
aj aj tak je to z Hong Kongu, takže čina :D hm, že by am. vojaci hrali airsoft?no
Mel by jsi si nejdriv vyzkouset z toho "pluvatka" vystrelit,pak muzes neco psat....
Souhlasim s "wollow" , 40bb zasobnik je prave skvely v tom ze se blizi realu.Navic tocaky na stovky BB nejsou uplne nejspolehlivejsi v podavani, proste pokud o tom nic nevis tak je lepsi nepsat nic.A hlavne, to s tim Hong Kongem jsi uplne mimo misu.

Co se tyka tech miridel tak to uz jsem psal - proste si vyber kolimator,neni potreba origo holosight, staci slusna kopie.Na airsoft rozhodne staci...
Odpovědět