Strelnice v Chotesove

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Taxxi
Příspěvky: 39
Registrován: 27 čer 2013 16:34

Re: Střelnice v Chotěšově

Příspěvek od Taxxi » 12 črc 2014 11:59

Já taky ne, jedině ve Spáleném Poříčí, ale to je z Plzně dál.. :?


„ Že jsem se stal konstruktérem zbraní, za to dávejte vinu nacistům. Já jsem vždycky chtěl navrhovat zemědělské stroje. "
-M. Kalašnikov
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Střelnice v Chotěšově

Příspěvek od duffioso » 29 črc 2014 11:29

Jezdim denne kolem strelnice v Chotesove a normalne tam parkujou auta,vypada to na zakazniky,takze nevim.Dnes dokonce jedno auto vyjizdelo z vrat a dalsi dve parkovali venku.
Pan Masek mi na zacatku jara rikal o tom,ze musi strelnici zkratit,protoze dopadiste patri obci,byl opravdu nadsenej a ja se mu vubec nedivim.Tolik buzerace by uz jineho totalne znechutilo.
Mimochodem to jadro v kuchyni nebohe duchodkyne,pred lety,bylo 54R a v ten den se strilelo jen z kalacha a kosy,tedy 39.Prak je nejschudnejsi varianta.Pres skalu by se muselo vystrelit v takovem nameru,ze by to prelitlo "celej" Chotesov
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Střelnice v Chotěšově

Příspěvek od Kavy » 19 srp 2014 12:59

Se svolením p.Maška sem mohu dát tuto informaci.
Střelnice je od 18.8.2014 znovu otevřená. Dopadliště je posunuté na nově vytvořený val (to muselo dát práce) ,tím se o kousek zkrátila délka střelnice.
Znovu funguje půjčování zbraní.Terče,záslepky,sluchátka,brýle .. jsou pro návštěvníky k dispozici jako dříve.
A stále je volně horká káva :-)
Dnes jsem tam strávil 2,5h během kterých se tam vystřídalo asi pět lidí,takže mezi lidi informace o znovuotevření už pronikla.
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Střelnice v Chotěšově

Příspěvek od duffioso » 25 srp 2014 09:29

Super info,rad zajdu,zastrilim si,odreaguju se a pokecam :-)
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Odpovědět