Strelecka videa

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od _Stalker_ » 02 úno 2016 18:29



Beran
Příspěvky: 156
Registrován: 28 srp 2012 22:16

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Beran » 03 úno 2016 23:35

No sic je to už asi pozdě na to reagovat, ale...
Tak nějak mě Richardova videa (Areyou) nejdou otevřít - youtube píše že smazáno.
Prvně k tomu "úžasnému videu toho naprotejnovanýho amíka... nahrnout do sebe koktejl a de se na věc :lol:
Jednak spousta nesmyslnejch věcí jako třeba že kolega mu de lapama naproti úderu, že nandává rohlíky do šachty "tak nějak to tam třeba trefím", totální absenci kontroly cíle - okolí a zbraně před založením do pouzdra a tak dál a tak dál...
Jako natočený je to pěkně (pohledem na práci kameramana a postpro.) nicméně spíš na FB profil a nebo domácího archivu.

K videím made by Areyou:
De to natočit i bez těch vulgarit a napadání kohokoliv kdo má na věc jinej pohled...
De to natočit i tak aby pro ostatní kdo o tom zatím nemaj tolik informací to vypovídalo nejen drsně, ale aby tam bylo i o té bezpečné manipulaci na střelnici během střelby a po-ní...
De to i bez zbytečného upozorňování na střeleckou komunitu v negativním smyslu věci...

Pomalu se stáváš legendou, jen trochu jinak než jsi asi zamýšlel :wink:
Taky su z Brna, ale o tom to přece není...
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 07 úno 2016 07:59

Beran
-k úžasnému videu toho naprotejnovanýho amíka...co je to prosím tě za definici? Víš ty vlastně co je to protein nebo-li česky bílkovina? Podle toho cos napsal to vypadá, žes činku viděl leda tak z vlaku a o stravě toho víš taky pramálo.
-nesmyslnejch věcí jako třeba že kolega mu de lapama naproti úderu...a v boxárně si taky nikdy nebyl, že?
-de to natočit i bez těch vulgarit a napadání kohokoliv kdo má na věc jinej pohled...když mi někdo do emailu začne sprostě nadávat vracím mu to stejně (každopádně ti nic nebrání něco natočit a ukázat mi jak by se to dle tebe mělo dělat). A až ti někdo napíše email, že seš čurák, hňup atp. můžeš na něj z videa sluníčkově zamávat.
-ale aby tam bylo i o té bezpečné manipulaci...však to tam bylo sem vysvětlil jak kontrolovat zbraň.
-stáváš legendou, jen trochu jinak než jsi asi zamýšlel....vážně :-) tak já sice nic takového nezamýšlel, ale když to říkáš tak asi víš o čem mluvíš.
-taky su z Brna, ale o tom to přece není....ale jo je, protože hrdé město Brno is the BEST!
Beran
Příspěvky: 156
Registrován: 28 srp 2012 22:16

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Beran » 08 úno 2016 23:47

Protejnové koktejly se dělají a prodávají - hlavně kuli posilování (schválně sem nepsal o bobulování)
Můžu tě ujistit že činky sem viděl dostkrát a o doplňcích stravy toho vím opravdu dost - nemluvě o tom čím se podobně vipadající lidi cpou, ať legálně či nelegálně...
V boxárně sem nebyl, to máš pravdu... zatím co jinejch kontaktních sportů a umění mám za sebou věř či nevěř dost a i v boxu se lapy používaj do protisměru spíš na reflex a návik zabalení a reakce na situaci než na to aby mu jen tupě šel proti pěsti...
Netočím videa, abych se zviditelnil, takže sluníčkově mávat nebudu...
ohledně bezpečnosti... to nemá opravdu cenu komentovat, protože už je to tu rozepsáno na předešlých stránkách od jiných a to dost trefně...
ohledně toho čím se stáváš a čím ses nestal se stačí začíst a zaposlouchat v reakcích na tvé přízpěvky, popřípadě od kolegů z okolí kam chodíš střílet...
O hrdosti snat až někdy jindy :lol:
hawken.45
Příspěvky: 147
Registrován: 17 črc 2010 19:03

Re: Střelecká videa

Příspěvek od hawken.45 » 09 úno 2016 18:37

A v hodinách jazyka českého jsi byl ?
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 10 úno 2016 09:20

Beran
No tak výborně, oba jsme z Brna oba chodíme cvičit, oba máme boxérskou minulost, tak co se někdy potkat osobně třeba v posilce nebo boxárně? Rád tě poznám osobně můžeme pokecat a zjistit pěkně z očí do očí co jsme za lidi. Anonymní debaty na forech jsou fajn pokud mají nějaký pozitivní přínos jako poradit pomoci atp. v případě negativního přínosu jako uražky a napadání se mi nezdá potřebné na to reagovat. Osobně si raději dělám názor na lidi pěkně face to face pokud to lze. Takže tě moc rád poznám. Richard.
Uživatelský avatar
leos
Příspěvky: 189
Registrován: 22 srp 2009 18:26

Re: Střelecká videa

Příspěvek od leos » 10 úno 2016 11:11

Uz roky me stale udivuje jak nekdo,kdo se evidentne neorientuje v danem "oboru" zacne mudrovat o tom k cemu jsou doplnky vyzivy.A jeste se pousti do problematiky podpurnych latek.Po letech boje s chytrymi novinari a podobnymi pisalky bych mel byt zvykly.Ale asi ne dost...
Beran
Příspěvky: 156
Registrován: 28 srp 2012 22:16

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Beran » 10 úno 2016 23:44

4 hawken.45: Ohledně pravopisu... jsem dyslektik a omlouvám se dodatečně za hrubky.

Richarde, známe se osobně a opravdu ne nemám chuť.

4 leos: ...nejsem v tomhle studovaný odborník, ale pocházím z rodiny kde se to pořád motalo ohledně sportu (otec - box a vrcholová cyklistika, švagr repre. cyklistika - poté vlastnil posilovnu) takže o problematice výživy sem to měl z první ruky.
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 51
Registrován: 09 led 2015 20:03

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik » 11 úno 2016 08:01

Ač souhlasím s tím, že inkriminované video je o ničem, tak musím připomínkovat tu dyslexii... Ta totiž nemá se schopností naučit se češtinu zas tak moc co dělat... Je to sice v dnešní době hojně užívaný medikament, který má tišit důsledky toho, čemu se za našich školních let říkalo být blbej(nebo kašlat na školu), ale neplatí to...;-) Když chcete omlouvat svou češtinu, používejte spíš pojem dysortografie...
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 11 úno 2016 08:05

Beran
To myslíš jako vážně?? My se známe osobně (myšleno asi, že jsme se někde potkali) a tys měl možnost mi pěkně do očí říct co si o mě myslíš i to jakou legendou se dle tebe stávám a neřekneš ani písmenko?? Pak zasedneš doma za klávesnici a anonymně pod nickem mi tady dáváš moudra do života?? Ta to promiň, ale tohle nemá úroveň a ledacos to o dnešní době vypovídá :( . Ach, jo :( !
Já nemám potřebu se zavděčit všem a dost často sem huba nevymáchaná, ale určitě unesu, když mi někdo do ksichtu řekne svůj názor i když se mi nemusí líbit, takového člověka si budu vážit neb jedná jako chlap.
Beran
Příspěvky: 156
Registrován: 28 srp 2012 22:16

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Beran » 11 úno 2016 11:59

Známe se, chtěl si tenkrát ohledně toho Znojma rozjet tu taktickou přesnou + sem chtěl pro změnu já na Drilly Bíteš - domlouvali sme se.
I sme se viděli a prohodili pár slov, ale po té cos začal dávat na FB ty přízpěvky ohledně ruských tanků v ČR sem to ukončil.
Víš dobře o koho jde, jen sis nevzpoměl asi...
To s tím nicméně nesouvisí.
Reagoval sem na tvá videa - některá už nejsou k dohledání...
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 11 úno 2016 13:18

Hmm jj už asi vím viděli jsme se u Morrisa, no o to je to smutnější. Více nemá smysl tady debatovat o hovnech navíc, když si to můžeme říct osobně.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reaktor » 11 úno 2016 20:29

Proč vlastně ty videa zmizeli?
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reaktor » 12 úno 2016 19:48

Když jsem to video viděl po druhé, tak jsem si všiml, že se tam i střílí :D

https://youtu.be/gNrqz5JJp_8


Tady to vypadá, jak když se kráva dotkne el. ohradníku :lol:

https://youtu.be/b_HKExo4kgo




Areyou, ty mi asi neodpovíš proč ty tvoje videa zmizeli že?
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 12 úno 2016 20:40

reaktor
Už jsem na tu otázku jednou odpověděl a to pod posledním postapo videem na YT. Dal bych ti sem odkaz na to video, ale pak bych zase musel čelit vysvětlování a pohoršení. Koukni na YT na drilly.cz a najdeš to tam.
Odpovědět