Strelba v Uherskem Brode

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

T.Chabera
Příspěvky: 10
Registrován: 26 srp 2014 20:21
Bydliště: Kladno

Re: Střelba v Uherském Brodě

Příspěvek od T.Chabera » 10 bře 2015 22:04

Filler píše:Nosit zbraň na ochranu - jasně, no jo ale když jdu do hospody, tak jdu na pivo a to se pak zbraň nosit přeci nesmí. Jak by se to pak posuzovalo, kdyby ji tam někdo měl a měl něco v krvi? Útočníka by třeba vypnul, ale co potom?
Přesně tak! Toto fórum je pro lidi, kteří mají všichni zbraně, nebo několik zbraní. Ruku na srdce, kolik z vás si připne zbraň, když jde do restaurace? Možná že v poledne, když jdete na oběd, pak někdo ano. Ale pokud jde někdo večer na pět piv a vezme si s sebou zbraň, pak už není normální, ale potencionálně nebezpečný svémi okolí. Vy to někdo děláte ? ? ?


Rossi 763 .357 Magnum ; CZ 83 7,65 Br. ; Holek Brno .22 LR ; + lovecké dlouhé 6 ks
HonzaLBC
Příspěvky: 31
Registrován: 17 pro 2011 16:43

Re: Střelba v Uherském Brodě

Příspěvek od HonzaLBC » 10 bře 2015 22:52

No já když jdu večer na pět piv, tak to většinou dopadne tak, že jsem liný a při představě noční procházky domů přes půlku města to nakonec přehodnotím a beru auto :-D Samozřejmě potom nepiju a jdu si tam jenom pokecat, takže bych zbraň sebou mohl klidně mít. Lenost ze mě udělala částečného abstinenta a takových případů znám víc :-D Takže večer v hospodě je možné potkat nosiče (bez porušení zákona).
Uživatelský avatar
jozef hošmanek
Příspěvky: 184
Registrován: 05 říj 2009 17:47

Re: Střelba v Uherském Brodě

Příspěvek od jozef hošmanek » 12 bře 2015 11:18

COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: Střelba v Uherském Brodě

Příspěvek od COOK » 12 bře 2015 19:19

Tak tak. A jak jsem čekal, už to leze ven. Opět až šikana ouředním dobytkem.

Myšlenku článku vytesat.
Odpovědět