strelba v praze policie musela utocnika zneskodnit

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 11 čer 2007 17:40

No jo, ale já tam čtu "Zraněný a okradený příslušník" z čehož chápu že je to ten co dostal přes hubu


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 11 čer 2007 17:43

Uvazuj... asi tam tech cajtu bylo vic ne... :roll:
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 11 čer 2007 17:46

Právě že uvažuju, byli dva od MP a oba dostali přes držku .. takže mi tam stále něco neštimuje
Yizreel
Příspěvky: 128
Registrován: 10 bře 2006 11:46
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Yizreel » 11 čer 2007 18:02

Tak víš co, znáš novináře. Podle toho co píšou nemáš šanci zjistit, jak se to stalo.
Slavia 620+šmelo 4x20, vz.47
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 11 čer 2007 22:00

Já se ani moc nedivím,že dostali od toho taxikáře přes hubu.Oni musí pachatele zneškodnit a zas tak moc prostředků na to nemají.Kdyby vytáhli oba tonfy a dali se do něj hlava nehlava tak by se asi na nic nezmohl,jenže to by je společnost pranýřovala za brutalitu, a když se ho snažili povalit a nasadit mu pouta tak mají jeden směr zájmu a pachatel má mnoho směrů úniku.
ono to zní složitě...zkusím dát příklad...Jednou jsem potřeboval dostat běsnícího pacienta do klecového lůžka To bývala postel jako pro malé děti ale se stropem a z jeklů. I když měl o polovinu menší váhu než já,tak mi za těch pár sekund dal nejmíň dvě pěstí a roztrhal mi košili,protože jsem ho nesměl seřezat do bezvědomí a když jsem ho konečně do té klece narval a zamkl dvířka tak v ní ještě minutu lítal jako veverka a já jsem byl na infarkt jak po souboji se dvěma rovnocennými protivníky.
Aquila non captat muscas
Yizreel
Příspěvky: 128
Registrován: 10 bře 2006 11:46
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Yizreel » 11 čer 2007 22:21

Ještě že to neviděla Rowlingová. :D
Slavia 620+šmelo 4x20, vz.47
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 12 čer 2007 08:54

2 J.Laser

Hele, a nejsou od toho vypolštářované cely?
Kde to pracuješ? Na parlament to nevypadá...i když co se tam občas děje 8)
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Re.:

Příspěvek od vito » 12 čer 2007 09:48

Silencer: Tuto informaci uvedl mluvčí pražské policie Ladislav Bernášek.
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 12 čer 2007 10:08

http://bleskove.centrum.cz/cerna-kronik ... l?id=33659

Sice je to bulvar, ale cituji prave Bernaska. A podle ty fotky to sedi.

Ten mestak dostal pres hubu mimojine proto, ze ten druhy se nej vy..al a sel do auta volat posili. Ukazkovy propad podelaneho zakroku. Apropos, dostat tezsiho cloveka na zem a znehybnit ho, aniz by se mu zpusobila vaznejsi ujma, jde velice rychle. Jen se musi vedet, kde chytit, jak zabrat a jak pacit. Pak zakleknout za krk a je to. Poutacich a znehybnujicich technik je mnoho, ale musi se cvicit, cvicit a cvicit. Coz ti dva panove od MP zjevne nedelali.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 12 čer 2007 12:21

Takže jedna z možných vezí by třeba MOHLA být:

Rozčílený taxikář chtěl za dva kilometry po praze dva tisíce 8)
Ženská řekla že né, začali se tahat ale on si řekl že to nestojí za to a tak jí nechal jít.

Mezi tím se do toho připletli dva famfaróni z ,,Akce Praha - staň se pražským strážníkem". Jako že mu domluví, že mu ukážou kdo je tady nový šerif.

No jenže taxikář byl v ráži a dva Jarmilové nebo jak se jmenovali, ho akorát dopálili. Tak se do nich pustil. Sebral jim tomfu a bouchačku, aby si ještě třeba něco neudělali. Bouhačku možná zahodil někam do křoví.

Jenže mezi tím přijela rozdováděná posila a podle naučené taktiky z němých grotesek, kde policisté zásadně střílí z jedoucího auta se do toho pustili.

A náhodou se jim ho podařilo zasáhnout.

Z toho druhou ranou možná už na zemi. :?

No prostě jako z té reklamy ,,Akce Praha".
Spolupráce, adrenalín, romantika. 8)


Kdo ví jak to bylo. Třeba si to i zasloužil, ale pokud na ně nestřílel, tak proč to kropili oni?
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 12 čer 2007 13:36

Vito: Díky, už jsem tu zprávu našel :) Jsou to ale mamlasové 8)
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Re: strelba v praze policie musela utocnika zneskodnit

Příspěvek od Lanky » 12 čer 2007 14:30

Tak tímto by se vysvětlovalo, co mi v první zprávě nebylo jasné:
"Během jejich zásahu jim sebral služební pistoli a tonfu. S pistolí se pak pokusil na jednoho ze strážníků vystřelit, ale neuměl s ní manipulovat, takže k výstřelu nedošlo," řekl Právu policejní mluvčí Ladislav Bernášek.
Pořád jsem přemýšlel, jak po nich mohl střílet, když s pistolí neuměl zacházet......
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 12 čer 2007 15:09

No, zacina to byt pekne zamotane. Me treba nejde do hlavy, ze kdyz prislusnik PCR strilel uz z auta, tedy za jizdy, nebo pri zastavovani ( cemuz odpovida ten prostreleny sloupek ) nebo bezprostredne po nem, tak jak ho pred tim mohl stihnout vyzvat, aby odhodil zbran.
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 12 čer 2007 15:31

Luke: proc by ho vyzyval?
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 12 čer 2007 15:53

Jinak v novinách stálo že nevystřelil ale policajti po něm ještě z jedoucího auta praly tak až si ho prostřelily.Této zprávě odpovídá i ta fotka těch prostřelných dveří,kdy je plech tažený ven tedy ze dveří (je to výstřel)vstřel z venku by plech maximálně promáčkl dovnitř.Takže senzace se asi zase nebude konat,jen někdo odflákl svoji práci.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět