STEYR PISTOLE M-A1

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Petr45
Příspěvky: 32
Registrován: 31 říj 2006 12:43
Bydliště: Nymburk

Příspěvek od Petr45 » 23 zář 2007 19:10

Tak jsem na jiném foru objevil tvé fotky s tou Dastou, co jsem měl na mysli :) Jaká je ta pojistka? Hodlám s tím střílet závody LOS a APS, dá se to rychle vytáhnout?


Parth
Příspěvky: 25
Registrován: 06 čer 2006 19:42

Příspěvek od Parth » 23 zář 2007 19:14

jj někde jsem fotky dával ale ani nevím jestli ještě fungujou odkazy ale asi jo. pouzdro nebylo dělané přímo na tento ty. příjde mi spíš jako univerzální takže jsem ho musel trochu poupravit. vytáhnout se dá rychle. prostě necháš ukazováček nataženej a ten ti odjistí pojistku. nevím ale jestli je to vhodné pouzdro na soutěže. nevyznám v těch soutěžích ale na nějaké rychlotasení to není. pojistka je ale jinak velmi praktická.
Petr45
Příspěvky: 32
Registrován: 31 říj 2006 12:43
Bydliště: Nymburk

Příspěvek od Petr45 » 23 zář 2007 19:19

Na ty soutěže se nosí běžné vybavení, teď používám pouzdro Milec Yaqui také s pojistkou, těch pár desetin mě nevytrhne.Jestli si Steyera koupím, zkusím ho do toho taky nacpat. Dík za všechny informace, taky se podělím, jestli bude s čím.
Parth
Příspěvky: 25
Registrován: 06 čer 2006 19:42

Příspěvek od Parth » 23 zář 2007 19:22

jj pak napiš své postřehy. přeju ať slouží tak jako mě.
BETTER
Příspěvky: 204
Registrován: 07 zář 2007 14:49
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od BETTER » 23 zář 2007 20:09

Parth: Je to jedna z pistolí o kterých přemýšlím že zakoupím. Má u mne i plus vtom že výrobce na ní dává slevu a prodává ji myslím za 14600,- Zakolik si ji koupil ty? Ohledně těch mířidel tak bych je koupil taky trapeozoidní v originálu. Zajímá mě ale jak se ti tam zasouvá zásobník? Četl jsem že to má úzkou šachtu pro zásobník a že rychlé přebijení může dělat problémy. A zajímá mě jestli lze ktomu přikoupit zásobník s větší kapacitou nábojů. Tohle má tuším 15. Uvažuji o něčem co by se dalo využít i na IPSC a ne jen nošení. Proto s těch levnějších se nabízejí K100 a tato po slevě je další adept. Chtěl bych ji vyzkoušet. Prý má skvělou spoušť? Prý je velmi krátká s větším odporem. To se mi zdá super. Jaké máš ztoho pocity ty?
Baikal IŽ 27 EM-1C, ČZ 110, GLOCK 17

Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat.
Parth
Příspěvky: 25
Registrován: 06 čer 2006 19:42

Příspěvek od Parth » 23 zář 2007 22:41

BETTER: Ahoj, kupoval jsem jí myslím za 19000. byla to v té době novinka, teď už to samozřejmě padlo to už jsem taky koukal. Co se týče zásobníku nikdy jsem neměl se zasouváním problém. Možná je to tím že pro sebeobranu jsem nikdy nepotřeboval honem rychle měnit zásobník a na střelnici jsem si rychlo výměnu nezkoušel. Takže to nemůžu posoudit. Ze začátku še z tuha vyndávat. ale po měsíci to bylo ok. Asi si to muselo udělat svoje vůle :D Co se týče velikosti zásobníku tak mi psal Aleš Vondráček z Aegisu že už se dělá myslím na 18 nábojů. Spoušť je výborná na rychlejší střelbu. opět nemůžu porovnat s jinou zbraní ale v tomhle mě nezklamala. chod je kratší. odpor opět nemůžu srovnat. zvykl jsem si a je opravdu příjemné si z ní vystřelit. Jinak jsem uvažoval o prodeji protože už jí nevyužiju tak jako dřív a peníze jsou potřeba jinde, ale vy zde si zřejmě chcete koupit novou čemuž se samozřejmě nedivím. ale kdyby byl zájem tak je tu možnost.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 24 zář 2007 07:51

Hmmm, švagr něco takového shání. Jaká by byla cena a odkud jsi?
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Petr45
Příspěvky: 32
Registrován: 31 říj 2006 12:43
Bydliště: Nymburk

Příspěvek od Petr45 » 24 zář 2007 11:41

To Parth-poslal jsem ti sz.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 24 zář 2007 18:34

kolega dnes koupil funglovku,tak až si prásknu tak řeknu jaký to bylo :wink:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Petr45
Příspěvky: 32
Registrován: 31 říj 2006 12:43
Bydliště: Nymburk

Příspěvek od Petr45 » 24 zář 2007 19:16

A koukni jaké má pouzdro:)
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 24 zář 2007 20:28

ok (jestli nějaké má)
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 25 zář 2007 20:16

pouzdro má ale nevšim sem si jaké.Jinak pistole má nevšední tvary,padne do ruky dobře,kapacita 15+1 což stačí.Povrchovka no nevim,pokud glocj¨k háže nábojnice na hlavu tak tohle tuplem ale je to o držení.Zpětný ráz příjemný,uchvátila mne ty mířidla jsou fakt pecka :wink: Přesnost výborná,spoust tvrdá jako kámen ale až se poladí bude dobrá. Ale stalo se asi po 30 výstřelu že nábojnice zůstala v komoře a už závěr začal cpát druhou.Doufám že to udělala ocelová nábojnice od SB a ne zbran.Jinak v ceně pro složky za 13600,- super
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
BETTER
Příspěvky: 204
Registrován: 07 zář 2007 14:49
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od BETTER » 26 zář 2007 21:26

Golfkiler: Zdarec.Když to porovnáš stím svým Mlockem. Co se ti zdá jako lepší volba? Myslím co se střelby týče. Upřímně!!! :D Chápu že na glock už jsi zvyklí a výš jak sním střílet atd. Skuz to objektivně hodnotit. :idea: :roll:
Baikal IŽ 27 EM-1C, ČZ 110, GLOCK 17

Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat.
j.v.h.
Příspěvky: 66
Registrován: 02 dub 2007 18:26

Příspěvek od j.v.h. » 26 zář 2007 22:05

Dobrý námět: střílel jsi s oběmi zbraněmi G i S, dej sem prosím své dojmy ze střelby. Děkuji.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 26 zář 2007 22:42

obě se drží dobře,glock má propracovanější rám a také se mi zdá použitý lepší materiál.Povrchovka zase vyhrává glock. Design na rovinu Steyr. Kapacita15 je dostačující. Na to že je asi o 2cm kratší vypadá že je hooodně přesnej. Spoušt je tragedie strašně tvrdá ale to pujde poladit. Mířidla jednoznačně super,s glockem strhávám a musim mít přeštelované hledí,se steyrem jsem mířil na střed a na střed to chodilo. Chování pří vystřelu ,je o trochu klidnější než u glocka (je o něco těžší) .Zajímavej je ten zámek ,ale kdyby nebyl tak se nic neděje. Zásobníky jsou kovové. Nevim já bych řekl že obě jsou povedené ,ale glock je na tom lépe :wink: Zase když se to porovná s cenama tak Steyr je dobrá volba,asi bude vybíravý na střelivo . Uvidíme až za sebou bude mít 500 ran .Jinak pro ozbrojené složky je sleva a vyjde na 13500,- což je ádhera. Zajímalo by mne jak je na tom Steyr S ve 40sw .Zamlouval by jse mi na tahání 8)
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Odpovědět