stavebnice predator od mikova

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
mn.bl
Příspěvky: 30
Registrován: 22 říj 2011 11:49

stavebnice predator od mikova

Příspěvek od mn.bl » 16 čer 2013 15:03

ahoj,chci si koupi stavebnici nože predator. Můžete mi prosím poradit?
1) Jaký je rozdíl mezi těmito dvěma kromě ceny?http://www.mikov.cz/cz/produkty/mikov-v ... ammer.html
http://www.mikov.cz/cz/produkty/mikov-v ... dator.html
2)Možná bych šel i do nože s tou pilkou nebo i s otevírákem,ale nevím jaká je to kvalita. Ty za 4000 a 5000 kč nemyslím :-)
Poradíte mi prosím?Děkuji M.


Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: stavebnice predator od mikova

Příspěvek od Apevia » 16 čer 2013 22:55

Rozdíl je jednoduchý, patrný už z názvu :) Ten dražší má kladivo "hammer" na spodní straně střenek.
Cogito ergo armatus sum.
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: stavebnice predator od mikova

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 17 čer 2013 01:09

Kvalita je odpovídající nerezové oceli 420 což je ta, dalo by se říct nejzákladnější nožířská ocel. Sice nerezaví ale na rovinu říkám že je to blato a to říkám i přesto že PREDATORa sám používám. Při slušným zacházení a s vědomím toho že jej čas od času je potřeba přebrousit bych se toho nebál.

Další dvě slabiny nože je možnost prasknutí vyhazovacího pera (výměna je otázkou 2 minut) a při hrubým zacházení, např. páčení se může trochu rozviklat právě díky tomu že je nýtovaný, ale tady zase není problém nůž trochu "sklepnout".

Jestli vážně trváš na PREDATORu a chceš vážně kvalitu tak ber ten z oceli RWL34.
Bohužel ta cena je dost přemrštěná, ale co není v ČR předražený že ano?

P.S. Kdyby byla ta možnost si ten nůž nakonfigurovat tak ho beru s plastovými střenkami, vývrtkou a otvíráky ale s čepelí z RWL34...
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Odpovědět