Stali byste se cleny Narodni Strelecke Asociace?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět

Stali byste se členy Národní Střelecké Asociace?

Ano, určitě
55
66%
Ne, nevidím důvod k existenci této organizace
7
8%
Ne, bojím se zviditelnit, jako příznivce zbraní
3
4%
Nezájem ...
0
Žádná hlasování
Počkám, jak se věci vyvrbí....
7
8%
Zatím nevím....
11
13%
 
Celkem hlasů: 83
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 04 čer 2008 11:51

Ani nevíš jak moc bych si přál abys měl pravdu...


Acurate
Příspěvky: 40
Registrován: 12 kvě 2006 21:32
Bydliště: Chomutovsko

Příspěvek od Acurate » 04 čer 2008 14:39

ANO
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 04 čer 2008 16:27

Alfonss:Tvá poslední poznámka tedy doufám znamená,že se v zásadě schodnem že nějaká organizace opravdu potřeba je? :wink:
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 04 čer 2008 17:20

Má poznámka znamená, že bych si přál věřit tomu, že je nějaká organizace potřeba....
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 04 čer 2008 17:35

Ja bych si naopak pral, aby zadna podobna organizace potreba nebyla :-)
Aby vsichni zakonodarci po nasledujicich 100 let meli rozum, umeli cist a secist si 1+1 a aby vsichni majitele zbrani byli soudni a ti, kdoz chteji nosit, aby se to naucili pouzivat i jinak, nez tak, z to na strelnici vyndaj z krabice, poslou 50 ran v case 50 minut na 25m vzdaleny terc a jdou zase na mesic domu a aby si poradne prostudovali zakon a zjistili si, co konkretne znamena NO a KN.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 04 čer 2008 17:39

Viděl bych to asi v politice. Dnes k volbám moc lidí nechodí a pokud je nebo brzo bude zbrojních průkazů u nás milion, tak je to milion voličů kteří k volbám, podpořit stranu která jim chce zbraně ponechat, určitě půjdou. Ve svých 30 sem ještě nevolil, nějak mě to přišlo zbytečný. Někoho zvolím a on si stejně udělá koalici se stranou kterou nemusím. Ale pokud půjde o zbraně tak se vydám k volbám i já, a podle mě půjdou všichni střelci. A pokud politici nejsou úplní ignoranti (moje zbožný přání) tak tohle ví moc dobře.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 04 čer 2008 17:43

držitel zbrojního průkazu =/= střelec. Ne každý tím žije jak my tady......
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 04 čer 2008 18:54

To ani nemusí, ale každej střelec si spočítá čas a investice co do ZP dal a hned si rozmyslí jestli bude sedět doma nebo pude do ulic cinkat zásobníkama.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 04 čer 2008 19:13

Obávám se že drtivé většině je to fuk jestli nám to seberou. Myslivcům to zůstane pořád a zbytek to má jen z principu. Nás "postiženejch" je jen hrstka....
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 04 čer 2008 19:35

Alfonss píše:držitel zbrojního průkazu =/= střelec. Ne každý tím žije jak my tady......
Stejne jako majitel housli =/= houslista. Toto plati ve vsech oborech. Vlastnictvi nejake veci jeste neznamena, ze ji dotycny umi ovladat.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 04 čer 2008 19:51

Proto taky ne všichni majitelé houslí nebudou volit podle toho, zda nějaká strana bude shovívavá k jejich stradivárkám...
jiml
Příspěvky: 76
Registrován: 08 črc 2007 14:37
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od jiml » 04 čer 2008 20:13

Ahoj lidi,
když dovolíte, také bych rád přispěl svojí troškou do mlýna a zároveň se omlouvám, že budu hovořit obecně bez odkazu na jednotlivé diskutéry tohoto threadu, snad se nikdo neurazí.
Chci Vám sdělit, že již několik let pracuji a jsem členem v jedné dobrovolné občanské organizaci, která sice nemá se zbraněmi nic společného, ale ono to v těchto organizacích funguje zpravidla všude stejně, bez ohledu na jejich zaměření. Moje zkušenost je taková, že lidé volají po nových organizacích, protože ty stávající jsou dle jejich názoru zkostnatělé a nereprezentují dostatečně, jejich potřeby a hlavně představy! Vznikají tedy organizace nové, které mají velké plány, ale bohužel zpravidla malý potenciál, překonat organizace stávající, protože to vyžaduje velké nasazení mnoha zkušených a v dané oblasti fundovaných osob, kteří tuto činnost vykonávají zpravidla zdarma v rámci osobního volna, neboť členské příspěvky nemohou stačit na plné uvolnění potřebného počtu osob k výkonu takovýchto činností. Většina těchto snah o založení nové a lepší organizace, končí na nezájmu a nespolupráci vlastní členské základny, protože nikdo nemá čas a neočekává, že kromě placení příspěvků bude muset dělat něco navíc. On jen bude chtít! Takovou organizaci nelze v jednom, nebo dvou lidech utáhnout tak, aby byla životaschopná. Tím co jsem výše napsal nechci říci, že toho nelze dosáhnout, protože vím, že lze! Také nepochybuji o tom, že by to bylo potřeba, ale je asi opravdu mnohem snadnější strefit "desítku" a to opakovaně, než realizovat myšlenku "otce" tohoto threadu, pokud by se to ovšem mělo podařit, tak já jsem pro a v řadě věcí mohu býti i nápomocen, neboť jak jsem výše uvedl, mám bohaté zkušenosti co se občanských sdružení týče, bohužel spíše negativní, ale "vo tom to je"
:wink:
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 04 čer 2008 20:49

Alfonss:Nějak ti nerozumím...
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Smazaný uživatel 177

Příspěvek od Smazaný uživatel 177 » 04 čer 2008 22:41

Dovolím si poznámku : vážím si Standy Gibsona i Toma Trávníčka a Ludmily Potůčkové co dělají pro Lex a zvláště pak LOS . Ale vytvořit organizaci s vlivem NRA , na to prostě ve vší úctě nemají , na to jsou potřeba osobnosti nejen politické ( A.Baudyš nic neznamená ),ale i všemi uznávané celebrity a také mnoho financí . Jen můj názor. D.
A ještě k Sincity : Alf tím chtěl asi říci, že komouš i s plným trezorem zbraní bude i nadále zblble volit komouše ...
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 04 čer 2008 22:44

2Dydla:
Alfonss píše:Má poznámka znamená, že bych si přál věřit tomu, že je nějaká organizace potřeba....

já myslel tuhle poznámku....a co se týče toho co jsi řekl,i kdyby jsi měl pravdu a možná máš,stejně není nikdo lepší a když přijde někdo mladý,kdo na to mít bude tak se svých"teplých" židlí moc urputně držet nebudou...všem nám jde hlavně o to střílet...
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Odpovědět