Sraz vzduchovkaru XVI.

Všechny vzduchovkářske akce HFT, FT a jiné ...

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 09 zář 2009 18:10

pussylala píše:Ne, to pak celé nebude mít smysl, takže nebuď milius :D
Moje rady nikdo nepoužívá a pochybuje o nich,stejně jako si nikdo nekupuje flinty jako já.Hádky jsou zbytečný,protože je osudný mít opačnej názor v PARTĚ,která tě za to semele.Takže já smysl nepostrádám.


Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 09 zář 2009 19:37

Ty jo, já se těšil celej den z práce co si tu nepřečtu za flame a hrozný zklamání :cry: Aleši sorry, ale opravdu používáme asi jinou logiku. Když reguješ na mě a zmiňuješ se o největší křivdě co tě postihla, tak to že to se mnou nesouvisí chápeš asi opravdu jen ty.
Obchodní záležitosti necháme stranou, ale mě prostě štve, že člověk kterej má co říct a co dát se chová jako de... Psal jsem ti to několikrát. Ty jseš takovej Tomáš Řepka větrovkářský komunity :lol:
Byl jsem víc happy když se v 8 lidech jelo do Milovic střílet na plechovky a na kostky cukru. Teď se to dostalo někam šejdrem a tohle tady je jen doprovodnej jev. Škoda.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 10 zář 2009 08:56

Tak si to tady procitam a nestacim se divit :-)

Puvodne jsem si chtel jet HFT vyzkouset, ale kdyz to tak vidim, tak asi jeste chvili pockam, jestli se nejak domluvite.

Pro mne, kdyz nekdo porada HFT, jakozto soutez, tak jako naprostou samozrejmost a slusnost, nikoli jako nejake svazovani, predpokladam existenci jasnych pravidel a propozic souteze..

Dovedu si predstavit, jak bych se asi citil jako potencionalni ucastnik takove souteze, ktery na akci prijede X desitek ci stovek kilometru, venuje tomu polovinu vikendu a pak marne ceka, kdy se zacne neco dit, kdy organizator dokouri, dokeca a zacne neco delat.

Osvedcene a zazite schema je - soutez (jasne definovana), kolem ktere se sejdou lidi stejnych zajmu a ve volnem case si pokecaji. Jestli je to u setkani vzduchovkaru jinak, tak by bylo dobre to predem jasne popsat, aby pak nejaky sportovec (obecne) nebyl zklamany - a nevznikaly by tyto neshody "sportovcu s anarchisty". :wink:
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 10 zář 2009 10:07

Problem je v tom, ze tahle soutez je porad ve stadiu FUN.
To neni jako kdyz prijedete na MOA

Tim nerikam, ze nejsou potreba pravidla, nebo ze kazdy nema svuj dil pravdy.

Dam navrh....pojdte si zastrilet....vsichni kdo maji vzduchovku radi.
Do FT kategorie piste navrhy na zmeny. Krytizovat umi kazdej.
A muzeme to probrat.

Za sebe:
1. Mam rad strileni i lidi okolo toho.
2. Jsem pro, pripravit dena pravidla, at uz to bude FT, HFT, H+FT, nebo Ceska Sklopka.
3. Jestli umite (vseobecne) jen kritizovat a masirovat si sva EGA, tak o takove pratele nikdo nestoji.
4. Az to doctete,.....zapomente na ty kecy, sejdeme se v sobotu a budeme delat co nas bavi....budeme strilet. Vse dalsi probereme v FT a doladime dal a zasebe vas prosim jen vecne (hadejte se klidne v soukromi, to uz je vas zivot. :wink: )


Tesim se na sobotu a verim ze mam duvod. (prekrocte svuj stin)

Jo a kdyby mel nekdo cestu v sobotu prez dejvice, tak budu zauzlovan. :lol:
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Dejvice

Příspěvek od mikiki » 10 zář 2009 10:55

Už beru Petanuse.
Kdybys mohl přijet metrem do Holešovic (nádraží), tak Tě tam vyzvedneme :D
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 10 zář 2009 15:31

Sraz vzduchovkaru byla ve sve dobe vyborna myslenka. Za nejakou dobu sraz obohatit o jako FT ci HFT byl dalsi skvely pocin.
Ale ... :jeden prijede soutezit, jeden si vyplachnout hlavu od prehrsle prace a je mu lecos pravem fuk, dalsi tam strili s 30J vzduchovkou a po kazde rane se smeje jako kaspar a to ze to muze X lidem vadit hlukem a mimoznosti ho vubec nezajima. A cele toto panoptikum zastresuje Alexxxus :). Byly fajn komorni srazy v dobe Milovic. P.B. jsou super, zaplatbuh za ne, ale doba pokrocila, lidi co se motaji kolem vetru pribyva....
Soutez FT + Hft v pravem slova smyslu, by mela rozsortovat vetrovkare ku prospechu cele komunity. Ja osobne mam jasno, na sraz nejedu ale na soutezi FT + HFT usilovne pracuju. Nulty rocnik by mel byt predbezne, zacatkem listopadu.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 10 zář 2009 15:47

...
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 10 zář 2009 16:31

Již dnes se opravdu velmi těším, na nebudu psát v uvozovkách nultý ročník FT-HFT. Skutečně se těším jak budu moci přiject zaplatit startovné a za 2 hodiny bejt na místě kde se dají střílet ty kostky cukru. Opravdu se na to těším. Doufám že nejsem předem ani já ani nikdo z mých známých ze soutěže vyloučen - přeci jen to bude zajisté na soukromém pozemku se souhlasem vlastníka - písemným - co kdyby se někomu náhodou něco stalo - znáte to prostřelený prst mluví za vše. Zajištěná zdravotní služba je také myslím automatika. Ale co to sem placám tohle je thread od srazu na který pan SPORTOVEC nejede. To přece patří do thredu ůplně jiného možná ještě ani nebyl založen.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
PaF
Příspěvky: 418
Registrován: 24 led 2008 19:30
Bydliště: Brno

Příspěvek od PaF » 10 zář 2009 16:43

Doprcic, chlapi, nedelejte si sprajcy! Ja se za vami prave chystal, ale nerad bych prijel do valky :lol:
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 10 zář 2009 16:46

2 PaF přijed žádna válka nebude :-)
Evidentně je to konstruktívní už brzo bude profesionální závod zbaven všech much a mušek- Kubajz - Já a Barry jsem to sice měli v plánu až od roku 2010 ale proč ne už letos.

Na jednu SZ odpovím sem - žádného přítele jsem vtomhle flame neztatil - všichni promintě přátele mám jen 2 za celej život. Toto je oslovení má u mne svojí váhu.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 10 zář 2009 17:23

Alesi, Ty nemas rozum, rakhle se vnitrne rozcilovat. Vis jak to je, nejsi uz zadny jura. Praskne Ti cevka a jak se Ti chudaci, potencialni strelci potom koupi kompik nebo vetrovku v UK ? : ).
Podivej, co si budu poradat ja, tak do toho Ti nic neni a co budes porad Ty s kamarady mne nezajima.
Pavle urcite prijed, videt i slyset se muze vsechno :)
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 10 zář 2009 17:33

Ty vado.....to uz je jak Western. :lol:
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 10 zář 2009 17:45

Nemůžu sem nic psát protože včera steak jako Brno momentálně tatarák ze svíčkový ja jsem našlaplej jako Tomáš Řepka při derby se Slavii.
Červený maso je holt moje, kdo si dá že bych udělal na sobotu mám tu 2 a 1/4 kila svíce z mladšího vola ( tvrdily že je to z krávy ale nevěřím nikomu komu je přez 40 )( ještě nedávno to bylo přez 30 :-) ) Česneku je hafo a topinky uděláme na ohni. Další topinka haůůůů.

Stalkere upeč perník.:-)

A všechno se dá koupi v Anglii přez internet - angličtina se dnes bere jako téměř základní gramotnost.
Naposledy upravil(a) Alexxxus dne 10 zář 2009 18:04, celkem upraveno 1 x.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 10 zář 2009 18:02

Tohle tady je jeden z nejzábavnějších threadů na fóru. :lol:
Měli byste přitvrdit. :wink:

Ale vážně. Už je tady toho uraženého ega trochu moc.
Tady se hodí jeden z mála citátů, které si pamatuji, je starý přes 60 let.
"Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste."
A přesně to se snažím na srazech dělat.
O změnách ve srazech nebo soutěžích jsem ochoten diskutovat, ale osobně, nejlépe na srazu nebo v hospodě. Nebudu o tom diskutovat na netu, kde každý plete páté přes deváté a význam sdělení bývá často nepochopen.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
vendous
Příspěvky: 1137
Registrován: 21 kvě 2009 12:38
Bydliště: Zeměchy, Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendous » 10 zář 2009 20:50

Alexxxus píše: Stalkere upeč perník.:-)
Perník se nepeče ale vaří :lol:
Ne dělám si srandu, ale chci už tady zase navodit trochu odlechčenější atmosféru.
Já bych souhlasil s Kubajzem, nechme to jak to je. Vždyť nám to vlastně takhle vyhovuje.
Venca a Zuzka (Zuzule :D )
Odpovědět