Sraz vzduchovkaru XVI.

Všechny vzduchovkářske akce HFT, FT a jiné ...

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
vendous
Příspěvky: 1137
Registrován: 21 kvě 2009 12:38
Bydliště: Zeměchy, Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendous » 08 zář 2009 17:19

:lol: Já chci diplom :lol:
Ne, kluci tak už toho nechte. Berme to jako přátelské podebatování s možností si zastřílet na zvířátka (plechové), nic víc a nic míň.
Já i Zuzka se těšíme a je nám jedno jestli budem mezi první desítkou nebo mezi posledníma, jestli budou pravidla takový nebo makový. Jde hlavně o zábavu. (cukříky na 50m :wink: )


Venca a Zuzka (Zuzule :D )
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 08 zář 2009 17:32

Alexxxus : No, vzhledem k tomu, ze se jeden bavi o koze a druzi o voze, tak bych ukoncil tuto diskuzi.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 08 zář 2009 18:03

Já mám ještě někde doma diplom za první místo ve stavění sněhuláka...
Už drahně let plánuji, že si ho nechám zarámovat a pověsím ho na firmě do kanceláře mezi všechny ty certifikáty atd. :lol:

Zatím zůstane všechno při starém, má to být především zábava. Tím nevylučuji, že se třeba příští rok neuspořádá něco oficiálního a přesně podle pravidel. To ale zároveň vylučuje současnou soutěž v HFT a FT, jelikož se jedná o různé discilíny s jinými vzdálenostmi a jiným charakterem trasy. IMHO vzhledem k tomu, že v PB se střílí v zarostlém lese, tak uspořádat takovou pravou FT s většinou terčů mezi 40-50m, ani nelze. Ten charakter místa to víceméně vylučuje. Pokud bychom teda všechno neodstříleli na tom poli, a to jenom na podzim nebo v zimě, kdy tam není řepka.
Taky postavit HFT je mnohem jednodušší než technicky dokonalou a na precizní vybavení náročnou FT. Z toho důvodu taky vidím u HFT daleko větší šanci na vyšší počet účastníků, kteří nemají optiky za desetitisíce korun, takže "závodit" může kdekdo i se Slávií, ono ten plech vždycky nějak cinkne, tak má aspoň jeden bod, je spokojený a užije si zábavu. Navíc může poklábosit s lidmi ze stejné krevní skupiny a pokud přinese vlastní sklopku a postaví ji, tak má i dobrý pocit, že udělal něco pro ostatní. Jestli postavíme typickou FT, tak tím z účasti vyloučíme třičtvrtiny účastníků. Vybavení na FT, tím myslím hlavně optiky, se kterými by se to dalo střílet jakžtakž na úrovni, má u nás tak pět lidí.
Jako mi se FT líbí, ale to je Formule 1, kde je potřeba mít vybavení a specializovat se.
Takže zatím ne, v budoucnu ano.
Tak to vidím já.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 08 zář 2009 18:11

Děkuji Kubajzi takto bych to já nabit emocemi nenapsal.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 08 zář 2009 19:30

Omlouvam se za sve aktivity, uz se to nestane :)
Naposledy upravil(a) sportovec dne 08 zář 2009 19:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 08 zář 2009 19:35

My Já Alexxxus I Ti děkujeme.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 08 zář 2009 20:32

Alexxxus by nebyl Alexxxus, kdyby do všeho nešťoural. Napíše dlouhou povídku, co by se dalo napsat jednou větou a ostatní je jen omáčka, kterou nás krmí :lol:. Jinak souhlasím se všemi. Nechce to nějaká extra pravidla, ale měli by jsme aspoň rozlišovat FT od HFT. Pak se jednou udělá opravdové HFT a každý si bude sedat a bude se divit, že se to nesmí.

p.s. jo a diplom byl super nápad. Když ho Aleš nechce tak ať ho dá jinému. Stejně se vychválil, že byl 4. a dostal ho :D. Já jsem pyšný i za diplom za 5. místo :lol:.
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 08 zář 2009 21:22

V sobotu nejedu. Na lidumily jsem alergickej, kor kdyz si nevidi do huby.
Pusylala : dik aspon jeden co si vidi dal nez na spicku nosU
Kubajz : zesmesnovani diplomu, ktere jsem prinesl bych Tve inteligenci neprikladal

Edit : slova kupčík a kšeftař za které se po zralém uvážení omlouvám jsem nahradil lidumilem :D
Naposledy upravil(a) sportovec dne 09 zář 2009 07:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 08 zář 2009 21:26

Já jsem to čekal faktjo.
Naposledy upravil(a) Alexxxus dne 08 zář 2009 21:41, celkem upraveno 2 x.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 08 zář 2009 21:35

Tohle už bylo moc. Když dojde argument hodí se všechno nojono... on si to všechno pamatuje ...


V sobotu nejedu. Na kupciky a kseftare jsem alergickej, kor kdyz si nevidi do huby.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 08 zář 2009 23:11

Hm jenže částečně má bohužel pravdu Aleši. Řadě lidí jsi příjemný setkání dokázal znechutit na mnoho způsobů. Přeber si to sám a napiš si klidně co chceš, slibuju ti, že ode mě BAN nedostaneš.

Nečekal jsem že se kvůli nepochopení jednoho záměru rozpoutá tohle.

Nejsem zastáncem tvrzení jak píše Kubajzz, že na FT musí mít člověk dokonalý vybavení. To co střílíme má pořád blíž k FT, než k HFT. Pokud budeme respektovat maximální vzdálenost a podle daných pravidel používat i redukovaný killzony, bude to zajímavější, ale ne nemožný nastřílet i s obyč větrovkama a normální optikou. Hlavně že 200ka s tou ne HighTech optikou několikrát přestřílela Eva a Airrangery. Myslím že ještě hodně vody uplyne, než kdokoliv z nás bude na takový úrovni, aby jeho schopnosti byly limitovaný použitým vybavením. FT se nemusí střílet a ani nestřílí převážně na 40-50m. Pořád je tam řada variant co jsme vůbec nevyzkoušeli - redukce, timing a povinné polohy. Pokud tohle přidáme tak se dá FT střílet i v Břežanech a je jedno že většina terčů je do 30m. Proto bych zachoval stávající nastavení a postupně k tomu přidával výše uvedené.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 08 zář 2009 23:42

Aha tak příště si koupím Nerovit na uklidnění píchnu si Plegomazin abych byl uplně vygumovanej až mně někdo ( vím že omylem --- tohle nemyslím peorativně ) nakopne pušku a mně to bude fuk ona pak bude střílet jen o 6 kliků někam do háje - optika za 20klacků má solidní tukanec ( ale co padla přece do měkého )
Řadě lidí jsem to znechutil Silencerovi že jsem nedržel hubu a Sportovci že se mu nelámu v pase. Silencere my jsme si to vyříkali ne ? Nebo jsem měl mlčet doma hladit optiku a říkat jí holka jsi malá promiň on Tě neviděl --- a Sportovce beru jako člověka a dobrého střelce, ne jako jedince kterej by měl měnit zažitá pravidla. Nas.alo mne že chce vyhnat pružinovky že je diskvalifikuje ještě před tím než se z ní vystřelilo, že chce stavět FT něde kde to nemá cenu ani logiku - u FT se fakt člověk neválí na zemi. Že mám ke všemu plnou hubu keců ? NO A ? Že mně přestřílí kdokoliv z Vás to je mi dost putna mám za sebou dost vyčerpávající noc jsem rád že vidím skrze optiku - a kdo mne vezl někdy ze sobotního střílení domů ví jak padám na hubu.

A pokud mne Sportovec považuje za kupčíka nebo překupníka po nikom nic nechci nikomu se nevnucuju jen dokážu lecos sehnat přitáhnout opravit a seštelovat. Jestli jsem někoho natáhnul okradl nebo jinak napálil ať se prosím přihlásí. O nikom nevím. NIKDY.
Že jsem konfliktní jsem vím to o sobě ale nehodlám na tom nic měnit. Myslím že takový jako já jsou zapotřebí. Jinak nám budou ostaní "s.át" na hlavu.
A BAN už jsem měl s.ralo mne to proč to neříci. Ale pokud bych ho dostal za toto potom jsem v pytli.

A ješte k těm zbraním každej používa a střílí tím na co má - a není to jen o pěnězích o těch to je tedy až na prvním místě ale není to o nich. Je to o tom jestli na TO MÁ znám fůru lidí co má auto za 5-6 mega a nemá na to ... ja si myslím že na EVo mám - CZ200 je na mně malá AA410 má své limity EVo je na mně akorát --- Že mám optiku za 20kolíků mám - nebolí z ní oči. Že mám EVo mám protože při návštěvě Wroclawi jsem se do ní zamiloval. Stejně jako padám na pozadí když vydím Joskovu práci s pilníkem a flexou. Ted jsem Vás zase trošku nakrmil jak píše o pár příspěvků výše Pussylála.

JINAK JEŠTĚ JEDNOU NEMÁM PROTI NIKOMU NIC JEN PROTI SVÁZANOSTI PRAVIDLY A DIPLOM MNĚ PŘIŠEL SMĚŠNÝ.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 08 zář 2009 23:58

Já myslím, že teď je ta pravá chvíle se zeptat:
Nedal by si někdo šálek dobré brazilské kávy?
:lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 09 zář 2009 00:00

Už budu držet HUBU. jak víš že si vařím kafe ?
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 09 zář 2009 06:58

Opět vytahuješ tisíckrát omletý. To že optice NIC nebylo, ani škrábanec, víš nejlíp sám, ale proč sem nenapsat, že rovno praskla čočka že a já jsem největší vyvrhel. BTW pako je ten kdo zakopne o pušku, kterou mu někdo postaví 20cm za záda, nebo ten kdo mu jí tam položí? Ještě nezapomeň připojit podvádění při soutěži a určitě si ještě na něco vzpomeneš - že bych ti třeba za něco nezaplatil? Nebo neodebral nějaký věci co jsem si objednal?
Do huby si opravdu nevidíš a tisíckrát jsem ti nejen já říkal, že nejde jen o to co píšeš, ale hlavně JAK. Pro tebe je prostě jen jedna pravda a to je ta tvoje. Běda každýmu kdo se odváží říct něco jinýho.
Všechno jsem si vyříkali a od tý doby jsem tě víceméně ignoroval, určitý věci ignorovat prostě nejdou. Ty prášky na uklidnění by sis měl asi opravdu koupit, možná po nich budeš i líp střílet
:wink:

Mimochodem tohle beru už opravdu jako zábavu. Dávno jsem dalek toho abych se kvůli blbostem na internetu naštval :)
Odpovědět