Sraz vzduchovkaru 33.

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od mikiki » 23 říj 2011 10:33

Byl to pro mne zase perfektní relax.
Jen jsem neměl den na střílení (zas.... kompenzátor :evil: ).
Suprová parta, díky všem, moc jsem to po "průserech" doma potřeboval.
-----
2markr.5:
Vůbec nic si z toho nedělej, já taky navigaci vypnul a v závěrečné fázi se nechal Kubajzem navést.
Honzana40 bloudil hodně dlouho, pak počkal u věznice a já pro něj dojel
Tzn. vůbec nebyl sám, kdo hledal.


Uživatelský avatar
taiga33
Příspěvky: 37
Registrován: 27 úno 2011 22:22

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od taiga33 » 23 říj 2011 14:31

.....diky vsem,spokojenost nejvetsi!
Uživatelský avatar
HonzaH83
Příspěvky: 414
Registrován: 23 led 2010 12:38
Bydliště: Rybnice - západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od HonzaH83 » 23 říj 2011 19:18

-----
2markr.5:
Vůbec nic si z toho nedělej, já taky navigaci vypnul a v závěrečné fázi se nechal Kubajzem navést.
Honzana40 bloudil hodně dlouho, pak počkal u věznice a já pro něj dojel
Tzn. vůbec nebyl sám, kdo hledal.[/quote]


Navigace, ta není moc chytrá....
raději zadávám nejbližší příjezdovou cestu kterou navi pochopí a na ten kousek zapojím lidskou navi :lol: :lol:
!!! STŘÍLÍM BLBĚ, ALE RÁD !!!
SLÁVIA 631
HW97 KT + Sightron MilDot

https://pera-honza.cz/
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od mikiki » 23 říj 2011 19:26

Trošku od věci, ale zase ne tak moc:
- předminulý sraz v Milovicích (Mordova rokle) jsem tak slepě věřil navigaci, až mne zavedla doprostřed lesa a ... jste v cíli :shock:
Pak jsem se po strastiplných lesních cestách nakonec vynořil o kluků, co stavěli sklopky v lese.
Ti koukali, kde jsem se tam vzal.
Smazaný uživatel 5179

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od Smazaný uživatel 5179 » 23 říj 2011 22:18

Taky se přidám s díky stavěčům. Užil jsem pěkný den, ulomená krytka optiky, nástřel v pr... nejni každý den posvícení. Prostor je fajn.
Jen poprosim střelce co si chtějí nastřelit a nemají kam předem se poptat na terče co jsouž volné. S Robem jsme si postavili terče na nástřel a než jsme dopili čaj, byly už rozstřílené.
BT.
Příspěvky: 112
Registrován: 04 dub 2010 17:21

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od BT. » 24 říj 2011 09:54

Taky jsem velice spokojený.Ta cesta z Bohumína nic moc,ale ta zábava to nadmíru vynahradila.Moc děkuji za borce kteří připravovali sklopky ,protože jsem z ničím nepomáhal tak ještě jednou dík.Moc se všem omlouvám,že neumím počítat. Vypadal jsem jako největší KING,ale nejsem :( .Do příště se naučím lépe počítat a střílet :D. Jinak jste super parta a určitě se zase někdy přijedu podívat a zastřílet.

____________________________

Steyr LG 110 / exact 4,52-opt.Delta titan.16
JR
Příspěvky: 403
Registrován: 23 lis 2007 00:05
Bydliště: Čechy

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od JR » 24 říj 2011 11:11

No kdybyste uspořádali nějakou akcičku, nebo dokonce závodík tam u vás (na dálnym východě), tak já bych neváhal a přijel, asi bych nebyl sám, změna prostředí při každym eventu by neškodila...
Uživatelský avatar
vendous
Příspěvky: 1137
Registrován: 21 kvě 2009 12:38
Bydliště: Zeměchy, Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od vendous » 24 říj 2011 12:44

Prý je něco v plánu na léto i s exkurzí :wink:
Venca a Zuzka (Zuzule :D )
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od Kubajzz » 24 říj 2011 13:27

Předně díky všem za fajn společnost podobně postižených lidí.
Zřejmě opět padl rekord v počtu účastníků, i když to nikdo nepočítá, tak jsem si všiml, že hodně lidí se bylo jenom tak podívat, pokecat a nabrat zkušenosti. Jenom na společné fotce je nás 40...
Přijelo i dost lidí, co normálně moc nejezdí, tak jsem rád, že jsem je zase viděl. Výsledky se pokusím dodat co nejdřív.

K příspěvkům co zazněly nademnou.
Místa se můžou (a jistě budou) kdykoliv měnit. Věnujte proto zvýšenou pozornost předem uvedeným údajům. Máte tam GPS souřadnice i přesně uvedený odkaz na mapu, i jsem upozorňoval, že si to máte dobře prohléhnout, víc už nevím co by se ještě pro to dalo udělat. Máte šanci se na cestu dobře připravit, tak se dobře připravte, protože není v lidských silách každého jednotlivě navádět nebo pro něj dokonce někam jezdit. Apeluji na vaši ohleduplnost ke kolegům, kteří si chtějí taky sraz užít a netrávit čas naváděním méně připravených kamarádů. To říkám jako upozornění, protože jak každý ví, stejně vždycky každý každému pomůže.

Vemte na vědomí, že na tom místě, co jsme teďka byli platí absolutní zákaz pyrotechniky. Je to z důvodu, že majitel střelnice prochází procesem k oficiálnímu schálení střelnice pro veřejný provoz a proto chce předejít jakékoliv zámince proti tomu aby povolení dostal. A dělobuch od výstřelu z palné zbraně nelze poznat.
Jinak jde nám o střílení ze vzduchovek. Kdo chce házet petardy, tak ať jede na sraz pyrotechnického fóra.

Ano, sice trochu předjímám plán do budoucna, ale příští rok se bude jeden sraz (asi v červnu) konat v Bohumíně v areálu firmy JSB a sraz bude spojen i s exkurzí do výroby diabolek.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od mandy » 24 říj 2011 15:49

To: Mikiki Nezoufej, strelba ti sla skvele. Myslim,ze mnoho z nas tvuj vykon minimalne ocenilo. :)
Jinak moc diky za fajn akci!
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
doveda
Příspěvky: 521
Registrován: 09 lis 2010 20:45
Bydliště: Klatovy

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od doveda » 24 říj 2011 20:15

Super zpráva ohledně Bohumína,už nějakou dobu o tom uvažuji,dokonce jsem telefonicky vyzvídal.
Sice dálka,ale někdo se mi do auta vejde :wink:
Střelbě zdar :mrgreen:
LP 300
LG 300 HFT
LG 300 ISSF
Uživatelský avatar
LaRi
Příspěvky: 467
Registrován: 24 lis 2007 09:58
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od LaRi » 24 říj 2011 20:43

Tak já teda taky. Toto místo se mi nezdá až tak VIP, ale to je múj problém. Ani ne tak kvuli pyrotechnice, prostě mi se mi to zdá takové divné. Jinak nebudu opakovat co se píše výše- jenom s tím souhlasím.
Na Pyroforu pokud vím se srazy nepořádají, ale je to dobrý nápad. Akorát najít vhodnou lokalitu.
Jo a jestli někdo postrádá skládací křeslo a jakousi termolahev v obalu, mohu příště přivést.
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od Warthog » 24 říj 2011 21:08

Sraz fajn jako vždy, ale musím říct, že místo se mi moc nelíbilo - přece jen uspořádání do nudle s velmi úzkým prostorem pro střílení a navíc zdmi, které omezují průchodnost, není pro tento typ akce nejlepší. A i té pyrotechniky je škoda, byť důvody nájemce či majitele naprosto chápu.

LaRi: vhodnou lokalitu pro občasné srazy pyrotechniků mohu poskytnout u nás v Sudetech.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
taiga33
Příspěvky: 37
Registrován: 27 úno 2011 22:22

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od taiga33 » 24 říj 2011 21:37

........tohle misto bylo dobry ve sve jednoduchosti a prehledem-misto na nastrel a na pravo nudle na samotny zavod.....rychle postaveno, odstrileno a sklizeno. Nikde zadni houbari nebo kone.V sest uz neni poradne videt tak to bylo vlastne k dobru veci. ....Delobuchy mi nechybely :mrgreen: Jsou i hezci mista to je fakt.....ja byl tady ale ve sve kuzi :D
doveda
Příspěvky: 521
Registrován: 09 lis 2010 20:45
Bydliště: Klatovy

Re: Sraz vzduchovkářů 33.

Příspěvek od doveda » 24 říj 2011 21:44

Pravda že ve svý kůži jsi byl,85b z 88b s pružinou je oprvdu maso,myslím že rekord,ale nejsem pamětník.
LP 300
LG 300 HFT
LG 300 ISSF
Odpovědět