Srandicky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
jardin38
Příspěvky: 247
Registrován: 19 dub 2009 18:06
Bydliště: Nový Jičín

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od jardin38 » 22 kvě 2012 22:33

VSCharlie píše:Tak do dneška jsem si myslel, že existuje jenom "myslivecká latina" a jak je vidět, je i "vzduchovkářská"...
Nezdá se Vám že na na pohádky jsme už trochu staří ? :lol:
A nebo v N. Jičíně nefungují fyzikální zákony.
Žádná diabolka se nemůže vrátit do místa výstřelu se stejnou energií, pouze odrazem od volně ležícího golfového míčku.
A už vůbec ne při vzdálenosti 50m a Eú 16J... (ani trošku víc..)

Nikde nepíšu, že se vrátila ze stejnou energií, takže nepiš blbosti! Kdyby tomu tak bylo, tak to sklem proletí jako prd...
V N. Jičíně fungují fyzikální zákony a v Brně, že by nefungovaly?
Tak si zkus vystřelit do pneumatiky, jestli se ti diabolka nevrátí... Pro všechny ostatní (i starší) to prosím nedělejte nebo se vám to opravdu vrátí a může dojít k úrazu - i v Brně :lol:


EDgun Matador .22 + Sightron SIII 10-50x60 LRIRMOA
Air Arms FTP 900 + Burris Timberline 4,5-14x32
chramst
Příspěvky: 427
Registrován: 11 úno 2007 16:05
Bydliště: KYJOV

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od chramst » 22 kvě 2012 22:58

No já sem si vystřelil z Evanixu 5.5 do pneu a nic se nevrátilo, jen to udělalo pssssss a byla to guma od traboše
Uživatelský avatar
VSCharlie
Příspěvky: 653
Registrován: 17 zář 2009 10:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od VSCharlie » 23 kvě 2012 11:34

To "Jardin378"

Omlouvám se, hned po odeslání jsem porováděl úpravu ve formulaci a nezkontroloval jsem to.

Chtěl jsem tam dopsat že: (vycházejíc z termínu "Prda")
-Žádná diabolka se nemůže vrátit do místa výstřelu, ani s poloviční energií (Eú), pouze odrazem....
-Čím větší Eú (pro dané střelivo, PCP, cíl atd..) tím MENŠÍ je pravděpodobnost, že se vůbec něco vrátí.
Léčíme nákazu - "Pěkně KULKOU po KULCE".....
http://vscharlie.rajce.idnes.cz/
agresir
Příspěvky: 7
Registrován: 16 kvě 2012 10:55

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od agresir » 23 kvě 2012 11:34

Ja mám dva krásne príbehy.

1) Ako malý som strieľal s otcom a s našou vzduchovkou Slavka 631 na terč, cca na 10m. Mamka z toho nikdy nebola nadšená, že sa nám môže niečo stať a blá blá.. Tak sme si šli zastrieľať aby sme ukázali, že všetko je bezpečné. Terč sme mali upevnený na doske ktorá bola laminátová a celá potiahnutá niečím ako starý kuchynský dres. Otec zamieril, vystrelil diabolka sa nejaký zázrakom odrazila a trafila ho presne do čela (a celkom silno) To bolo prvý krát, ako som počul otca nadávať horšie ako dlaždič a potom mal na čele vytetovanú vlajku vychádzajúceho slnka :D
Pointa príbehu - pred mamkou sme svorne mlčali, a tvrdili že otec dostal po čele konárom zo stromu... Doteraz neviem čo sa o tom dozvedela :D

2) ten skrátim: Strieľal som na terče a položil som si balíček terčov vedľa, nech nemusím ich nosiť, keď ho chcem vymeniť.
Zamierim, vypálim, krásna rana 9b z 10m, myslím že dokonca lízala desiatku.... Škoda že tá šlupka bola do mojich krásne odložených 50 papierových terčov....
Uživatelský avatar
CzeScout
Příspěvky: 38
Registrován: 07 dub 2012 10:30
Bydliště: Chválenice

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od CzeScout » 23 kvě 2012 14:00

jardin38 píše:Tak to můžu potvrdit - vedle baráku máme odpaliště pro golfisty a nedalo mi to si nestřelit do míčku....ale fakt jen jednou, protože se diabolka rozplácla cca 20 cm vedle moji hlavy do okna....a byla to pořádná šlupka, že jsem byl rád, že neprasklo sklo
Tak tos byl ty a já se divil ,že mají nejaký divný spin
Some people think they can outsmart me.Maybe,maybe.I've yet to meet one that can outsmart bullet.
Uživatelský avatar
VSCharlie
Příspěvky: 653
Registrován: 17 zář 2009 10:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od VSCharlie » 23 kvě 2012 14:41

Máš pravdu, to se nestačím divit... :mrgreen:
Ber to z humorem !
- máš SZ, ať to tady nezas....
Léčíme nákazu - "Pěkně KULKOU po KULCE".....
http://vscharlie.rajce.idnes.cz/
thor6
Příspěvky: 254
Registrován: 12 zář 2010 22:19

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od thor6 » 23 kvě 2012 17:06

to jardin38-kdyby ti ta diabolka zklouzla po tom míčku,tak bys rozmlátil sklo na nějakém novém hyundaiovi,to by byla větší sranda :wink:
jardin38
Příspěvky: 247
Registrován: 19 dub 2009 18:06
Bydliště: Nový Jičín

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od jardin38 » 23 kvě 2012 21:23

A je vidět, že danou lokalitu dobře znáš :wink: Naštěstí jsem od Hyundaie (sakra jak se to vůbec píše) tak 400m, a to už snad nehrozí :)
EDgun Matador .22 + Sightron SIII 10-50x60 LRIRMOA
Air Arms FTP 900 + Burris Timberline 4,5-14x32
thor6
Příspěvky: 254
Registrován: 12 zář 2010 22:19

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od thor6 » 23 kvě 2012 22:09

jj,znám to tam,já to mámk tomu hřišti asi 1,5 km :wink: . ale abych nebyl úplně ot-tak když jsme byli já a brácha malí,vlastnili jsme asi jako každý populární flusbrok. no a jednou k nám přišel na návštěvu kámoš,a já do dneška nechápu,proč brácha zamířil kámošovi na hlavu tím flusbrokem a asi z 10ti metrů jej střelil do hlavy,on řval bolestí,my zas smíchem a vytahovali jsme mu diabolku z obočí-byli jsme holt strašní kreténi,nedošlo nám,co se mohlo stát.
Uživatelský avatar
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od madbugie » 24 kvě 2012 08:00

veru tak... od velmi tvrdého a kolmého materiálu sa diabolka, projektil pekne odrazí a ešte pri tej spomalenej rotácii vie aj pekne pískať... mne sa to stalo zatial 2 x

(aj u plnotučných zbraní ked sa trafí kamen alebo čo sa to stáva... niekde na youtube bolo video ako chlapík strielal bench rest z nejakej ostrelovačky na strelnici a projektil sa pekne vrátil naspäť a zostrelil mu čapicu z hlavy... sa druhý krát narodil si myslím...)

preto treba mať terč alebo lapač alebo dosku za terčom nastavenú šikmo aby sa odrazila diabolka ked tak do zeme...
- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
Uživatelský avatar
CzeScout
Příspěvky: 38
Registrován: 07 dub 2012 10:30
Bydliště: Chválenice

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od CzeScout » 24 kvě 2012 12:23

já flusbrokem zatloukam hřebíky ;-)
Some people think they can outsmart me.Maybe,maybe.I've yet to meet one that can outsmart bullet.
thor6
Příspěvky: 254
Registrován: 12 zář 2010 22:19

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od thor6 » 24 kvě 2012 16:32

to je asi jediná věc,na co se flusbrok hodí :lol: .ale kdysi mne někdo(už nevím kdo) střelil flusbrokem do prdele,do dneška tu bolest cítím :mrgreen: .
RS
Příspěvky: 36
Registrován: 10 bře 2007 19:45
Bydliště: Okolí Nového Jičína

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od RS » 24 kvě 2012 21:51

thor6 píše:jj,znám to tam,já to mámk tomu hřišti asi 1,5 km :wink: . ale abych nebyl úplně ot-tak když jsme byli já a brácha malí,vlastnili jsme asi jako každý populární flusbrok. no a jednou k nám přišel na návštěvu kámoš,a já do dneška nechápu,proč brácha zamířil kámošovi na hlavu tím flusbrokem a asi z 10ti metrů jej střelil do hlavy,on řval bolestí,my zas smíchem a vytahovali jsme mu diabolku z obočí-byli jsme holt strašní kreténi,nedošlo nám,co se mohlo stát.


No čoveče,to už je dávno.Myslím že jsem po něm vystřelil protože Zbyňa(tak se postřelený jmenoval) tenkrát vypadal jak ,,klingon,, ze star treku. No a ti se mi už tenkrát nelíbili :lol: :lol: :mrgreen:
thor6
Příspěvky: 254
Registrován: 12 zář 2010 22:19

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od thor6 » 25 kvě 2012 00:07

on je pořád stejný pičus,co tak střelit ho ještě jednou? :lol: :lol: :lol: napadá mně-ale o těch nafouknutých žábách a vzduchovce raději psát nebudu :mrgreen:
Lenicka1313
Příspěvky: 7
Registrován: 12 říj 2010 19:34

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od Lenicka1313 » 03 kvě 2013 01:26

Ahoj, z vlastní zkušenosti mohu doporučit dvě řešení – buď si najmout nějakou kvalitní firmu, která se o podobné věci stará (dělali jsme u nás u sladu), nebo sáhnout po nějaké levnější fotopasti (třeba tady http://www.kabelmanie.cz/fotopasti_d499.html), která však perfektně vystačí na vše, co bys mohl v tomto případě potřebovat.
Odpovědět