sportwaffen-schneider

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

kody
Příspěvky: 42
Registrován: 23 črc 2014 20:12

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od kody » 27 led 2016 19:21

Peniaze banka stiahla v pondelok rano lenze medzinarodne prevody zevraj trvaju 3 az 5 dni. Od schneidera mna informovali mailom ze objednavku schvalili a ze cakaju az im nabehnu peniaze na ucet o com by mna mali zase informovat. Ked im nabehnu az koncom tyzdna to znamena ze zase sa to o tyzden predlzi kedze zasielky posielaju myslim ze v stvrtok. Z ich strany musim povedat ze komunikacia je dobra len to nekonecne cakanie... :-(


Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 215
Registrován: 20 kvě 2007 07:49

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od mzprx » 28 led 2016 04:45

Prevod v EUR, v ramci eurozony musi byt do 24h.
Daystate GP, Anschutz 9003, Ripley AR5s, Drulov DU-10, HW97K, HW100TK+LW, UMAREX 850 Hunter, Evanix Blizzard S10 rear bolt, Evanix AR6 a k tomu 4 kila skla. Ardesa Evolution v dreve - kurniksopa, ved ja som vlastne zberatel :-)
kirk
Příspěvky: 82
Registrován: 25 říj 2011 17:39

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od kirk » 28 led 2016 07:45

Kody, v decembri som od nich objednával, a to boli sviatky - v nedeľu 27. objednávka prijatá, zadaný platobný príkaz... V utorok 29. som už dostal mail o odoslaní objednávky - nebyť toho, že na Silvestra malo DPD zdá sa voľno, mal by som tovar doma už pred Novým rokom.
HW 50S (7,5 J)
kody
Příspěvky: 42
Registrován: 23 črc 2014 20:12

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od kody » 28 led 2016 11:04

No tak to pozeram jak puk lebo to mi pisali od schneidera ze to bezne tak dlho trva myslim ten medzinarodny prevod. Nezalezi to aj od druhu banky jak rychlo sa to prevedie? Lebo inak si to neviem vysvetlit ze preco este nezaznamenali platbu pisali ze hned jak im nabehnu peniaze hned mna budu informovat a zatial nic takze musim asi len cakat...
ranovak
Příspěvky: 902
Registrován: 15 lis 2013 19:23

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od ranovak » 28 led 2016 11:08

Také potvrzuji, že do 5-7 pracovních dní od objednávky mám zboží doma.

Automaticky vygenerované oznámení o odeslání zásilky chodí obvykle až v daný den večer, poté co je zásilky vypravena z depa zásilkové služby. Do ČR to pak jde 3 dny.
kody
Příspěvky: 42
Registrován: 23 črc 2014 20:12

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od kody » 28 led 2016 14:37

Takze predsa som sa dockal teraz pisali ze tovar expedovali hovoril som ze vo stvrtok expeduju :-) len som nevedel ze ktory stvrtok... :-) Dufam ze to pride vsetko ako ma byt ze sa pri mojom stasti nestane zas nejaky zadrhel...
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 215
Registrován: 20 kvě 2007 07:49

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od mzprx » 31 led 2016 10:42

Platba v EUR v ramci EU sa berie ako domaca platba. Plati to uz asi dva roky, hovori sa tomu SEPA (to su potom take dlhe cisla uctov zvane IBAN...). Vsetky vyhovorky na banky su klamstvo, vsetky zdrzania sposobuje vyhradne prijemca platby (v pripade obchodu), alebo neplatic. Od 1. 2. 2016 je to povinne aj pri platbach fyzickych osob, nepodnikatelov. http://www.topky.sk/cl/10/1521357/Pripr ... ia--konci-
Ale naozaj blbo sa to cislo zapameta.
Daystate GP, Anschutz 9003, Ripley AR5s, Drulov DU-10, HW97K, HW100TK+LW, UMAREX 850 Hunter, Evanix Blizzard S10 rear bolt, Evanix AR6 a k tomu 4 kila skla. Ardesa Evolution v dreve - kurniksopa, ved ja som vlastne zberatel :-)
kody
Příspěvky: 42
Registrován: 23 črc 2014 20:12

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od kody » 02 úno 2016 20:21

Je podla vas normalne ked minuly pondelok schvalili objednavku vo stvrtok ju prebrala dpd a dnes je utorok vecer a podla sledovania zasielky sa este nachadza v nemecku.Za styri pracovne dni ked neratam vikend by som na bicykli obisiel zemegulu a oni niesu schopny ani prekrocit hranicu Nemecka... Je naozaj 21. storocie?Nezda sa mi...
kody
Příspěvky: 42
Registrován: 23 črc 2014 20:12

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od kody » 03 úno 2016 13:39

Konecne som sa dockal aspon ze vsetko bolo poriadne zabalene a prislo presne co malo prist.Pri mojom stasti som myslel ze zase budem sklamany ale chvala bohu je to ok.
Uživatelský avatar
Coroner
Příspěvky: 317
Registrován: 10 črc 2014 15:40
Bydliště: North Bohemia

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od Coroner » 03 úno 2016 13:45

Bože Ty si psycho :mrgreen: vůbec nic se vlastně nestalo a Ty si kolem toho nadělal humbuku
My day begins when your day ends.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Uživatelský avatar
Romčan
Příspěvky: 918
Registrován: 28 led 2014 15:00

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od Romčan » 03 úno 2016 15:51

No z tou reklamaci by mi někdo poradil? Nebo posílal někdo něco na reklamaci? Spíše něco ušprechtit a nehonit to prez překladač!
JosefRune
Příspěvky: 207
Registrován: 10 lis 2015 20:49
Bydliště: Šumperk

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od JosefRune » 12 úno 2016 06:56

No já mám teda aktuálně zkušenost s Schneiderem, že nekomunikuje. První obchod jsem dělal platbu kartou, to proběhle vše rychle. Protože si ale za to banka vzala nemalý peníz, nyní jsem udělal klasický bank. převod. Zadal jsem tedy příkaz do zahraničí, uvedel IBAN a BIC dle zadání v potvrzení objednávky. Platba odešla v pondělí 1.2. načež mi 8.2. přišla od nich zpráva, že čekají pořád na platbu. Údaje jsem zadal v pořádku, platba odešla taky v pořádku (ověřeno v bance), poslal jsem jim tedy jak výpisy z účtu, tak vyjádření banky. Ale ani jediná reakce. Takže teď nevím, jak dlouho ještě čekat či co.
Psal jsem jim na to info i na ten email, na který jsem při prvním kšeftu prokazoval plnoletost. Nemáte někdo ještě nějakou adresu, na které někdo reaguje? Na mě to působí dost podezřele.
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od Termit » 12 úno 2016 10:26

V pátek večer jsem objednával něco na Hw100, v noci přišel potvzovaci mail, v sobotu převod z banky. V úterý potvrdili platbu a dnes mi žena vyzvedla balíček od Ppl.
JosefRune
Příspěvky: 207
Registrován: 10 lis 2015 20:49
Bydliště: Šumperk

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od JosefRune » 12 úno 2016 10:35

A dal jsi předpokládám, že náklady banky si platí strany rovným dílem - SHA. Nic jiného mě nenapadá, že to visí. Hlavně mě štve, že nikdo neodpovídá na maily.

Do příkazu jsem dal:
recipient's name and address:
Inh. Ralf Schneider
Zinnaer Vorstadt 41
D-14913
Jueterbog


recipient's account number:
DE09 1001 0010 0541 2761 04

BIC/SWIFT Code:
PBNKDEFF
JosefRune
Příspěvky: 207
Registrován: 10 lis 2015 20:49
Bydliště: Šumperk

Re: sportwaffen-schneider

Příspěvek od JosefRune » 15 úno 2016 09:08

Řešili jste někdo něco s Schneiderem? Mám na mysli ne jen nákup, kdy vám automat potvrdí objednávku, přijetí platby a expedici. Ale něco s živým člověkem. Reklamaci apod.
Já napsal už x mailu na info jak v angličtině tak němčině a nikdo nereaguje. Z obchodního styku jsem zvyklý, že při platbě do zahraničí se dává fér rozdělení poplatků vlastní banky, neboli SHA. Pak jsem ale objevil drobnou poznámku o tom, že Schneider požaduje, aby veškeré náklady převodu nesl kupující, tedy OUR. Což tedy není zcela rovný přístup, protože jaké poplatky si se svojí bankou dohodne, to nemohu ovlivnit, natož abych to za něj platil. Ale budiž. Předpokládám, že to bude ten problém, že já jsem odeslal přesnou částku, ale jeho banka si vzala část platby pro sebe a proto o kousek méně zbylo na Schneidera. Jenže z něj teď nemohu dostat žádnou reakci.

Komu jste psali vy třeba s reklamací?
Odpovědět