Sousedske spory vyvrcholily vrazdou tehotne zeny

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Vik

Sousedské spory vyvrcholily vraždou těhotné ženy

Příspěvek od Vik » 11 zář 2006 13:20

http://www.novinky.cz/krimi/sousedske-s ... ghopi.html


Těhotnou 36letou ženu zastřelil v neděli dopoledne v Žamberku na Orlickoústecku nelegálně drženou pistolí 51letý muž. Policie zveřejnila, že ženu zastřelil jednapadesátiletý Stanislav Bureš. Po prchajícím muži intenzivně pátrá.


ŽAMBERK - "Z vraždy je důvodně podezřelý Stanislav Bureš, narozený 7.1.1955, bytem Žamberk, Smetanova 655. Hledaný je asi 180 cm vysoký, silnější postavy, tmavé prořídlé vlasy, má knír s bradkou. Současně pátráme po vozidle, ve kterém podezřelý muž odjel. Jedná se o osobní vozidlo Lada Niva SPZ 2EO 2798 tmavé švestkově modré barvy. Zadní část vozu je prodloužená - plastová v bílé barvě. Pozor - hledaný muž je pravděpodobně ozbrojen nelegálně drženou střelnou zbraní," sdělila Právu mluvčí Orlickoústecké policie Eva Sichrová.

Podle svědectví sousedů byly příčinou brutálního činu sousedské neshody. Bureš na ženu několikrát vystřelil z bezprostřední blízkosti. Zemřela nejen žena, ale lékařům se nepodařilo zachránit ani dítě, které měla v několika týdnech porodit. V této chvíli stále probíhá mimořádá policejní akce. Vraha hledají vrtulníky, na desítkách silnic na východě Čech policejní jsou zátarasy.



LOV21

Příspěvek od LOV21 » 11 zář 2006 13:41

Nemám slov.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 11 zář 2006 14:10

Pres Zamberk jsem jel pred tydnem prodavat CZ75 - vedet, ze tam nekoho takovyho potkam, asi bych ji preventivne vyzkousel, jestli a jak funguje :-(
Smazaný uživatel 344

zabiják

Příspěvek od Smazaný uživatel 344 » 11 zář 2006 18:37

A až ho chytnou, tak tu svini budeme ještě z našich daní živit. Když už není absolutní trest, tak kouli na nohu a lámat kámen pod dohledem zkušeného dozorce s mrštným bičem. :cry:
Vik

Příspěvek od Vik » 11 zář 2006 19:49

http://zpravy.idnes.cz/vrah-tehotne-zen ... _krimi_lja

Jednapadesátiletý muž ze Žamberka na Ústeckoorlicku, který byl nejspíš vrahem své těhotné sousedky, se zastřelil. Policie ho našla v nedalekém lese u České Rybné.


Dokonano jest.
Smazaný uživatel 344

Příspěvek od Smazaný uživatel 344 » 11 zář 2006 19:55

Vik píše:http://zpravy.idnes.cz/vrah-tehotne-zen ... _krimi_lja

Jednapadesátiletý muž ze Žamberka na Ústeckoorlicku, který byl nejspíš vrahem své těhotné sousedky, se zastřelil. Policie ho našla v nedalekém lese u České Rybné.


Dokonano jest.
Tak teda nebudeme.
Smazaný uživatel 344

Re: zabiják

Příspěvek od Smazaný uživatel 344 » 11 zář 2006 19:57

blackskull píše:A až ho chytnou, tak tu svini budeme ještě z našich daní živit. Když už není absolutní trest, tak kouli na nohu a lámat kámen pod dohledem zkušeného dozorce s mrštným bičem. :cry:
Vik píše:http://zpravy.idnes.cz/vrah-tehotne-zen ... _krimi_lja

Jednapadesátiletý muž ze Žamberka na Ústeckoorlicku, který byl nejspíš vrahem své těhotné sousedky, se zastřelil. Policie ho našla v nedalekém lese u České Rybné.


Dokonano jest.

Tak teda nebudeme.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 12 zář 2006 09:32

Pro mě za mě mě nazvěte cynickou nestvůrou, ale mám dojem, že ten magor skutečně přesně odhadl všestranně nejlepší řešení a naštěstí ho i použil.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
tombr.a
Příspěvky: 160
Registrován: 03 úno 2006 17:07
Bydliště: Brno

Příspěvek od tombr.a » 12 zář 2006 16:23

Da se řici že se zachoval jako "gentleman"
Ale to co se stalo je neomluvytelne :!: :(
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 12 zář 2006 21:46

Hm, dvojnásobná vražda a sebevražda. Vyváz z toho lacino. Líto mi to neni. Do palice se měl střelit rovnou. Aspoň se teď nemusim vztekat až bych si přečet, že dostal směšných 15 nebo 20 let. Jinak maličko OT, všimli jste si jak ten maník z čech v USA ubodal 72 ranami svou přítelkyni a během 14 dní nafasoval doživotí? U nás by to trvalo MINIMÁLNĚ půl roku a odešel by opět s nějakým směšným trestem.
Odpovědět