Sokujuce video! Student na smrt utyral niekolko maciatok

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 11 srp 2008 19:00

Tak si přečti něco o invazi do Panamy, možná se budeš dost divit


Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Miles » 11 srp 2008 19:11

tady je to samej komunista .kde mám tu bílou vlajku :lol: :lol: .jak sem rekl obe velmoci nejsou svaté .ale rusové sou barbari tam kde to obsadí tak 10let neroste tráva.jim je to jedno kdyz odprásknou nakýho toho civila na víc a kdyz sou posilnení jejich oblíbenou vodkou .americani sou o neco civilizovanejsí i kdyz videa z iráku jak tam delaji hovadiny jako malé decka .dalo by se o tom pochybovat .ja se tu nechci hádat ale at uz to je jakkoliv .tak ja bych byl proti rusum .i kdyz boj s nima je dost na nic kdyz na tebe poslou vsecko co maji a kort na takovou malou zemi jako je gruzie .
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 11 srp 2008 19:23

já bych řekl, že zrovna tyhle dvě velmoci si nemají vůbec co vyčítat. Je to z mého pohledu 50:50
Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Miles » 11 srp 2008 19:30

Ares píše:já bych řekl, že zrovna tyhle dvě velmoci si nemají vůbec co vyčítat. Je to z mého pohledu 50:50
a co takhle usa 40% a rusko 60% ?
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 11 srp 2008 21:51

No mě třeba zrovna Vietnam nepřišel jako "drobné" míchání se do něčeho. A mohli bychom směle pokračovat, není toho málo.

Ale dost, už jsme tady dost OT mimo původní téma
Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Miles » 11 srp 2008 22:08

Ares píše:No mě třeba zrovna Vietnam nepřišel jako "drobné" míchání se do něčeho. A mohli bychom směle pokračovat, není toho málo.

Ale dost, už jsme tady dost OT mimo původní téma
wietnam tam bojovali abychom my poznali co umí rejzorzouti vyrobit kdyz z tama utekli az sem aby tady vyrábeli adidasky se 4 pruhama. jasne je to mimo .skoda ze nejde zmenit puvodní název tématu .
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 21 srp 2008 12:32

maldigola> ne ja teda nezabil. Nemam potrebu zabijet neco co nejim, kor kdyz mam spiz plnou jineho zradla a hlady netrpim. Zabijeni zvirat ze sportu je uboha kratochvile a zabijeni zvirat beze smyslu pro to snad ani nemam pojmenovani.

Kazdy ma pravo na sve nazory, ale ty tvoje, to uz je panecku narez :shock: Nak

PS. K debatam o vrazdach taky budes psat "No boooze delate jako by jste cloveka nikdy nezabili..." ??
CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 21 srp 2008 13:17

Masovy vrah dostal ban, prosim na podobne prizpevny nereagujte, klidne mi jen poslete link a ja podobna individua vyhodim i s temi jejich nesmysly..
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 21 srp 2008 13:19

A já si říkal že jsem tady už dlouho nečetl žádnou jeho břečku
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 21 srp 2008 20:51

Miles píše:americani sou o neco civilizovanejsí
Skús pohľadať voľačo o Mi Lai (na vikipedii budeš hľadať zbytočne).

Vo vojne budeš hľadať "civilizovanosť" asi zbytočne. Ja nepreferujem ani jednu stranu (usa vs ru), ale pokiaľ mi je známe tak neviem že by rusi robili "cvičenie" mimo blízkosti svojích hraníc, zatial čo usa nerobí problém ani jeden kontinent sveta (a asi si to už skúsili na každom).

Inak usa vraj asi zanedlho začne námornú blokádu iránu, takže keď ukážu v TV "novinári" ako irán agresívne a bezdôvodne napadol náhodou okoloidúde uss aby ste boli v obraze. (možno dosť pritiahnuté za vlasy, ale...)
Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Miles » 25 srp 2008 17:44

ALKAJ píše:
Miles píše:americani sou o neco civilizovanejsí
Skús pohľadať voľačo o Mi Lai (na vikipedii budeš hľadať zbytočne).

Vo vojne budeš hľadať "civilizovanosť" asi zbytočne. Ja nepreferujem ani jednu stranu (usa vs ru), ale pokiaľ mi je známe tak neviem že by rusi robili "cvičenie" mimo blízkosti svojích hraníc, zatial čo usa nerobí problém ani jeden kontinent sveta (a asi si to už skúsili na každom).

Inak usa vraj asi zanedlho začne námornú blokádu iránu, takže keď ukážu v TV "novinári" ako irán agresívne a bezdôvodne napadol náhodou okoloidúde uss aby ste boli v obraze. (možno dosť pritiahnuté za vlasy, ale...)
no vidis ameriacani aspon rádi cestujou zatim co rusové sou zdechliny a delaji prátelské navstevy se samopalem v ruce jen u svých sousedu .proc to porád resíte dokud se nerezerou cesi a slováci je to porád este dobré .gruzincum neni co závidet ale nekdo za to muze ze si tam navzájem zapalujou baráky .
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 11 zář 2008 13:06

to : Maldigola
1. Kočku můžeš nechat utratit u veterináře.
2. Když u vás na vesnici topíte koťata, tak si to taky nahráváte?
3. Pokud vím tak koťata se topí hned po narození. Tohle bylo odrostlejší.

Tady prostě komentáře typu "Podívejte jak se ti hoši hezky baví.." nepomůžou.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Odpovědět