Sokujuce video! Student na smrt utyral niekolko maciatok

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 24 črc 2008 14:38

andy> to mas pravdu, muze v nem drimat sadisticky psychopat a buh vi kdy mu zvirata prestanou stacit. Nak


CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Miles » 24 črc 2008 16:49

jj pak by vzal treba nejaké malé decko a chtel by ho taky pretrhnout na 2 pulky :shock:
pard.39

Příspěvek od pard.39 » 09 srp 2008 22:25

Nic víc mě nerozhodí jako je násilý na bezbraných tvorech.
Bohužel jsem si ze zvědavosti to video pustil a nemám k tomuto k hrůznýmu činu slov :cry: Ale takových to krutostí na zvířatech a lidech je strašně moc.
No hlavně že se ten parchant dobře bavil,přeju mu z celýho srdce aby mu to samí udělal někdo jemu.Zapřáhnout ho mezy náklaďáky a pomalinku by se rozjížděly od sebe a mrd konec :!: ...A je mi jedno že mu je 13,14 nebo šestnáct takový svině by se měly sportovně zabíjet už v embrijích.
Vlasním zbrojní průkaz A,C,D,E a několik střelných zbraní a nikdy jsem nestřelil ani potkana.A jsem toho názoru že se střelné zbraně nesmí nikdy zneužít :x !!!!
Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Miles » 09 srp 2008 22:58

pard.39 píše:Nic víc mě nerozhodí jako je násilý na bezbraných tvorech.
Bohužel jsem si ze zvědavosti to video pustil a nemám k tomuto k hrůznýmu činu slov :cry: Ale takových to krutostí na zvířatech a lidech je strašně moc.
No hlavně že se ten parchant dobře bavil,přeju mu z celýho srdce aby mu to samí udělal někdo jemu.Zapřáhnout ho mezy náklaďáky a pomalinku by se rozjížděly od sebe a mrd konec :!: ...A je mi jedno že mu je 13,14 nebo šestnáct takový svině by se měly sportovně zabíjet už v embrijích.
Vlasním zbrojní průkaz A,C,D,E a několik střelných zbraní a nikdy jsem nestřelil ani potkana.A jsem toho názoru že se střelné zbraně nesmí nikdy zneužít :x !!!!
to si delás legraci zbroják A.B.C.D a nemely by se zbrane zneuzívat. mit doma takovej arzenál jako ty .tak takové lidi strílím jedna radost
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 10 srp 2008 18:50

jo jo,hoši,násilí na bezbranných tvorech.V Gruzii se válčí,rusáci bombardují civilní města a vy tu řešíte puberťáka co morduje koťata...
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Miles » 10 srp 2008 20:28

maldigola píše:jo jo,hoši,násilí na bezbranných tvorech.V Gruzii se válčí,rusáci bombardují civilní města a vy tu řešíte puberťáka co morduje koťata...
co je mi po gruzii . tam i nekde jinde se budou drtit porád ne ?
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 10 srp 2008 20:46

Gruzie je křesťanská země aspirující na členství v NATO,kterou potkal osud nám důvěrně známý.Takže víme,co je třeba dělat-nemlčet k tomu,zajímat se,všímat si,pamatovat si a podle svých možností poskytnout podporu.Utlačený národ si pamatuje kdo ho podpořil a pamatuje si i ty druhé a po pár létech se podle toho bude řídit-politicky i ekonomicky.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Miles » 10 srp 2008 23:34

no mozná jo ale podívej se po nete uz nevím kde to bylo ale lidi tam naznacili ze za to muze gruzie sama a ze usa taky . a jak je ces podporit neríkej ze bys vzal nejakej kulomet a sel jim pomoct :D . ja se v tom nevyznám tedka sem byl dlouho od netu .ale americani rekli tytyty prestante se mlátit a zabralo to gruzinci prej chteji jednat a rusové jim jeste chvíli sypali bomby na hlavu .kazdopádne rusáci i kdyz uz je jiná doba tak porád se nekomu serou do jeho vecí a lezou tam kde nemají .no ale ten týpek co trhal kocky na 2 pulky tak ten o tom nemá ani páru .
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 11 srp 2008 10:56

jen jsem chtěl ukázat na nepoměr zájmu o utrpení koček a lidí.Mimochodem první zákon na ochranu zvířat byl přijat nacistickým Německem(autor byl Goehring).Co ti samí nacisté přijímali za zákony o lidech netřeba opakovat.Stejně tak tu vidíme,že diskutující tu navrhují ty nejbizarnější způsoby smrti a mučení pro člověka jako trest za utrpení způsobené kočce.Asi že homo homini lupus.Jen si říkám,jak je dobře,že u nás platí zákony a ne ulice.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
pard.39

Příspěvek od pard.39 » 11 srp 2008 12:45

V Gruzii je mi líto akorád civilistů a nevyných liďí a to samé i v bývalé Jugoslávii.To že Gruzie nabízí kapitulaci je pochopitelné zdřejmě jim dochází munice ale postavyt se proti Rusku? To už od začátku bylo jasné že to tak dopadne.A macisté co dělaly za války zvěřstva na lidech? o tom ani nemluvě.Němci jsou Germánská rasa kteří propagovaly propagují a propagovat budou svojí demagogii o navýšení cožpak nikdo nevý že Germáni jsou nad rasu? Jen kdyby se jím to povolilo tak by to tady bylo znovu,vyhlazovací tábory atd.A Adolf Hitler to byl jenom nemocnej zamindrákovanej psychopat ale pozor kolik masa liďí ovládl ten psychopat a liďi po něm šílely.Šel tvrdě za svým cílem.To že byla Židovská ginocída to asi zdřejmě asi k vůly tomu že on sám byl poloviční žid protože neměl rád ani sám sebe.A neskrýval se na konci války pod zemí jako zbabělec Sadám Husain.
Ale na každou sviňi se vaří voda a to je dobře.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 11 srp 2008 13:03

kazdopádne rusáci i kdyz uz je jiná doba tak porád se nekomu serou do jeho vecí a lezou tam kde nemají
kazdopádne amíci i kdyz uz je jiná doba tak porád se nekomu serou do jeho vecí a lezou tam kde nemají
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 11 srp 2008 13:52

promiň Pard.39,ale tvůj pravopis je nepopsatelně hrozný.Nemohl bys něco udělat s těmi y a i ?
/jen tak pro tvou informaci-Hitler nebyl žádný položid,jeho prarodiče pocházeli z Polné na Moravě,kde bylo hodně židů,ale o ně se nejednalo.Takže žádná židovská babička se nekonala.Co se ovšem zjistilo,bylo krvesmilstvo,ovšem to je něco úplně jiného/
..postavit se proti Rusku-nikdy nestojíš proti státu,jen proti příslušnému množství vojáků,takže bitvu vyhrát můžeš.I válku můžeš vyhrát,prostě tím,že okupantům neumožníš nastolit mír,viz Irák.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Miles » 11 srp 2008 15:23

ALKAJ píše:
kazdopádne rusáci i kdyz uz je jiná doba tak porád se nekomu serou do jeho vecí a lezou tam kde nemají
kazdopádne amíci i kdyz uz je jiná doba tak porád se nekomu serou do jeho vecí a lezou tam kde nemají
jasne jasne ale mel bys uznat ze americani jednají líp nez rusáci .
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 11 srp 2008 18:06

A v čom? V humanitárnom bombardovaní?
Rusi a amici sú veľmoci, a tak sa aj správajú (rusov vidím ako menej agresívnejších). To že sa k nám dostane proamerická propaganda to ešte neznamená že sú iný ("jednají líp nez rusáci").
Možno amici ozaj jednajú lepšie (efektívnejšie), lebo si to mali veľa príležitostí nacvičiť (a pod rôznymi zámienkami).
Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Miles » 11 srp 2008 18:57

ALKAJ píše:A v čom? V humanitárnom bombardovaní?
Rusi a amici sú veľmoci, a tak sa aj správajú (rusov vidím ako menej agresívnejších). To že sa k nám dostane proamerická propaganda to ešte neznamená že sú iný ("jednají líp nez rusáci").
Možno amici ozaj jednajú lepšie (efektívnejšie), lebo si to mali veľa príležitostí nacvičiť (a pod rôznymi zámienkami).
.rusové chudáci malí americani je porád provokujou a pak kvuli tomu delaji hovadiny .ne tedka vázne .obe dve velmoci .se do vseho serou a delaji svetového policajta .no ale pochybuju ze americani by si dovolili to co rusáci .
Odpovědět