Slavia 634 versus zbytek (Gamo, Hatsan, cina...)

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Hraničář

Slavia 634 versus zbytek (Gamo, Hatsan, čína...)

Příspěvek od Hraničář » 13 zář 2005 20:57

Vážení kolegové,

chtěl bych se zeptat na Váš názor ohledně rozdílu ve výkonnosti a spolehlivosti tzv. silnějších vzduchovek do 16J a to v případě naší Slavie 634 oproti dalším vzduchovkám tohoto druhu, ať už Gamo, Hatsan nebo různé další vzduchovky z Číny, které se dají u nás koupit...

Předem díky za Vaše názory....


makumar

Příspěvek od makumar » 15 zář 2005 14:14

To mě taky zajímá - 634 - nebo CF-30 . Může to někdo porovnat?
makumar

Příspěvek od makumar » 15 zář 2005 14:16

Čínskou vzduchovku jsem zkoušel a to je hrůza .
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 15 zář 2005 18:14

Jednoznačne Slavia 634 (Gamo, Hatsan, Čína - sa kvalitou nemôže rovnať, sú to všetko šmejdy, jedno či je to čína, turci, alebo espaňa)
Najväčšia prednosť Slávky bude v kvalite a presnosti.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 15 zář 2005 18:39

makumar píše:To mě taky zajímá - 634 - nebo CF-30 . Může to někdo porovnat?
CF-30 jsem mel a bylo to strasne, i kdyz o fous lepsi jak Hunter 440.
Richi

Příspěvek od Richi » 15 zář 2005 19:00

Aj mne nejakú dobu trvalo, kým som pochopil, že GAMO=ŠMEJD. Od tejto firmičky som mal dve vzduchovky, dve CO2 pištole a 2 puškohľady. Dnes mi z tohoto sortimentu zostal iba jeden puškohľad, ostatné som predal (i keď aj to šlo veeeľmi ťažko, kým sa našiel exot ktorý to odomňa kúpil). Ale aby som len nanadával, GAMO vyrába veľmi presné hlavne (aj keď pri dnešných výrobných postupoch už asi každý).
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 15 zář 2005 19:38

Sidewinder píše:
makumar píše:To mě taky zajímá - 634 - nebo CF-30 . Může to někdo porovnat?
CF-30 jsem mel a bylo to strasne, i kdyz o fous lepsi jak Hunter 440.
Hunter 440 sem mel a bylo to strasne, ikdyz o fous lepsi nez silny prak.
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 16 zář 2005 18:33

Andy píše:
Sidewinder píše:
makumar píše:To mě taky zajímá - 634 - nebo CF-30 . Může to někdo porovnat?
CF-30 jsem mel a bylo to strasne, i kdyz o fous lepsi jak Hunter 440.
Hunter 440 sem mel a bylo to strasne, ikdyz o fous lepsi nez silny prak.
Silný prak som mal a bolo to strašné, aj keď o chlp lepšie, než silné pľúvatko (odpílená rúra z vysávača + balónik za 5 korún) :lol:

Radšej ako gamo si kúp (zakladateľ témy) slávku a za zvyšok si kúpiš
plnú krabicu diaboliek od JSB :idea:
compman

yoyoyo

Příspěvek od compman » 16 zář 2005 21:51

jozsp111 píše:Silný prak som mal a bolo to strašné, aj keď o chlp lepšie, než silné pľúvatko (odpílená rúra z vysávača + balónik za 5 korún) :lol:

Radšej ako gamo si kúp (zakladateľ témy) slávku a za zvyšok si kúpiš
plnú krabicu diaboliek od JSB :idea:
Já používal vršek od PET lahve a balónek. :D "Plival" jsem hlavně jeřabinama... slušnej dolet .. (i přes 50m) a přesnost taky nebyla nejhorší a to nejlepší.... docela ty jeřabiny štípaly :mrgreen:

PS: kde nejvýhodněji sehnat (objednat) JSB Exacty?
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 16 zář 2005 22:13

nejlepe u vyrobce http://web.telecom.cz/schulz/

ale je dobre nejdrive sehnat testovaci sadu a zkusit, ktera raze nejlepe vyhovuje - vyrabeji exacty v razi 4.50 4.51 a 4.52
Richi

Re: yoyoyo

Příspěvek od Richi » 16 zář 2005 22:27

compman píše:
jozsp111 píše:Silný prak som mal a bolo to strašné, aj keď o chlp lepšie, než silné pľúvatko (odpílená rúra z vysávača + balónik za 5 korún) :lol:

Radšej ako gamo si kúp (zakladateľ témy) slávku a za zvyšok si kúpiš
plnú krabicu diaboliek od JSB :idea:
Já používal vršek od PET lahve a balónek. :D "Plival" jsem hlavně jeřabinama... slušnej dolet .. (i přes 50m) a přesnost taky nebyla nejhorší a to nejlepší.... docela ty jeřabiny štípaly :mrgreen:

PS: kde nejvýhodněji sehnat (objednat) JSB Exacty?
www.gunshop.cz
(v ponuke ich nemajú ale zoženú bez problémov a pošlú aj na dobierku.)
Hraničář

Příspěvek od Hraničář » 18 zář 2005 20:49

V prodejně ČZUB na Václaváku mi řekli, že Gamovky mají lepší mířidla, než jejich Slávky, ale že je problém, když se na gamovkách něco podělá... Nemám s Gamo osobní zkušenost, takže nevím, ale měl jsem Slavii 630 a s tou se střílelo dobře.
Jsem rozhodnutý pro Slávii 634, ale pořád není k sehnání, prý jen co přijde dodávka, okamžitě jsou pušky rozebraný....:-)
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 19 zář 2005 08:25

Hraničář píše:V prodejně ČZUB na Václaváku mi řekli, že Gamovky mají lepší mířidla, než jejich Slávky, ale že je problém, když se na gamovkách něco podělá... Nemám s Gamo osobní zkušenost, takže nevím, ale měl jsem Slavii 630 a s tou se střílelo dobře.
Jsem rozhodnutý pro Slávii 634, ale pořád není k sehnání, prý jen co přijde dodávka, okamžitě jsou pušky rozebraný....:-)
Jojo Gamo ma svetlovodna miridla, coz Slavia nema. Pokud jde o opravy, at uz reklamace nebo pozarucni, je jasne ze na tom bude CZUB lepe .. mne kdyz se Gamo CF-30 zasekla a nesla nabijet, koncilo to vracenim penez, protoze se posilala do Spanelska a uz se nejak nevratila :) .. jeste ze tak! :wink:
Pavel K.

HATSAN

Příspěvek od Pavel K. » 20 zář 2005 11:29

Dobrý den,

zaujala mě Vaše diskuze.........strílel jsem z GAMA Shadow 1000, SLAVIA 634, QB36,QB2.......

Včera mi přišla objednaná HATSAN 90 v ráži 4,5mm a mohu prohlásit, že z ničeho lepšího jsem nestřílel !!!!!!!!! A za cenu 2100,-Kč, tak to je špička.

Na 20m jsem střílel bez optiky do sloupku od kolotoče(u nás pod bytovkou),který má průměr zhruba 10cm a co rána to zásah........střelivo boxery 4,5mm. Má to fakt sílu, v manuálu píšou 250 m/s a myslím že se to k tomu skutečně blíží.

Bližší info poskytnu na mailu amazone@post.cz

Mějte se a smějte se.....:)
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: HATSAN

Příspěvek od Andy » 20 zář 2005 11:50

Pavel K. píše:Dobrý den,

Na 20m jsem střílel bez optiky do sloupku od kolotoče(u nás pod bytovkou),který má průměr zhruba 10cm a co rána to zásah........
No tak to jo... tomu rikam opravdova presnost!
Odpovědět