Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Rys
Příspěvky: 142
Registrován: 11 říj 2006 10:38
Bydliště: kousek od Boskovic

Příspěvek od Rys » 21 srp 2007 17:26

Po 14 dnech používání S 634 mi začala hlaveň lehounce "kvedlat". Tak jsem povolil šroub č.19, utáhnul šroub č.18 a šroubem č.19 opět zajistil. Teď je to paráda.

(třeba tento příspěvek někomu méně zdatnému pomůže)


Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 21 srp 2007 18:04

to iste som spravil aj ja ked som menil pruzinu, o jedno pootocenie k najblizsiemu "zaistovaciemu" bodu
je zaujimave hned ako sa to spevnilo, len nastala nevyhoda ze hlaven sa uz teraz lame o dost tazsie... samozrejme aj zatvara, ale na presnosti strelby sa to prejavil, sustrel sa zuzil...
Uživatelský avatar
peager
Příspěvky: 80
Registrován: 09 srp 2007 19:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od peager » 21 srp 2007 19:12

ss2men píše:a čo tak použiť funkciu vyhľadávanie???

http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t ... &start=300

dik :wink: :wink:
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Příspěvek od WohlmuthOta » 21 srp 2007 19:56

Tak musím napsat svoje první dojmy. Dneska jsem byl v Praze v ČZ pro S634 4,5. Prodavačka ochotně otevřela 3 krabice na výběr, jedna jako druhá, nástřely podobný tak jsem si vzal tu s tmavší pažbou. Vše OK. Doma bezva, takovou sílu jsem od toho ani nečekal, před tím jsem měl 630 a ta je moc slabá. Zatím střílím bez puškohledu, chci si to chvily užít, ale doma už je připravená Delta 4×32AO tak snad po drobný úpravě montáže bude držet. První dojmy opravdu dobry, jen jde všechno dost ztuha tak se to snad časem trochu ochodí. :) Slavii Zdar. Přikládám pár fotek z prvního dojmu.
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 22 srp 2007 07:05

tiež zvažujem S634 v ráži 4,5. Držal som ju v poľovníckych potrebách v rukách a jediný dizajnový nedostatok sa mi javí ukončenie pažby, viď foto.

Je to také .... neforemné do ruky, ostré hrany, ako keby dizajnéri zabudli tento detail dotiahnúť do konca.
Přílohy
PICT0003.jpg
stará online súťaž, výsledku k dispozícií
www.vzduchovkyonline.wz.cz
Všetko o opakovacej vzduchovke vzor 47
www.ss2men.wz.cz
scorp

Příspěvek od scorp » 22 srp 2007 07:32

ako vam len zavidim ... tu na Slovensku cakam na tu vzduchovku ako na pomarance v komunizme :) v piatok zevraj ma prist do obchodu u nas a u www.zbrane-frano.sk zevraj dnes tak uvidime...
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Příspěvek od WohlmuthOta » 22 srp 2007 07:37

K tomu nedostatku na fotce bych řek, že se napíná s větším úhlem. O cca 15 stupnu více než S630. Proto je to tam tam neesteticky vyřízlé. Co se týče ostrých hran, jediny u čeho bych měl poznámku je ostrá pojistka hlavně, ne že by se po tom rozřezaly prsty, ale vzhledem k vroubkování docela ostrá. Výškový nastavení mířidel jde taky velmi ztuha. :P
šedivák

Příspěvek od šedivák » 22 srp 2007 08:20

překvapilo mě, že když sem ji minulý měsíc koupil a dokonce na ni čekal byla s rybinou 13mm :cry:
scorp

Příspěvek od scorp » 22 srp 2007 09:09

mozno ma tu ukrizujete a poviete si co tu hladam ale chcem sa opytat co ta rybina je hladal som to na internete vsade mozne... najlepsie by bolo aj vizualne foto a vysvetlit preco 11mm je lepsie ako 13 mm. dakujem
Kadli
Příspěvky: 25
Registrován: 09 srp 2006 15:26

Příspěvek od Kadli » 22 srp 2007 09:23

Co se týče toho předního zahloubení pažby pro napínání, docela jsem se tomu opracování divil. Dost nahrubo vyfrézovaný, neopracovaný hrany ale hlavně přední šrouby pro uchycení pažby zhruba z poloviny své délky vyčuhují kvůli širokému zabrání. Bohužel nemůžu fotit bo mám 634 na reklamaci. Nemůžete sem někdo hodit foto téhle části vzduchovky? Chtěl bych zjistit zda je to prostě výrobní postup nebo mám horší kus. Předem díky.
PetrikCZ
Příspěvky: 138
Registrován: 21 kvě 2007 09:42

Příspěvek od PetrikCZ » 22 srp 2007 12:09

to scorp: rybinou se myslí ty zářezy na pouzdře pístu - prostě to, za co se dá montáží uchytit puškohled. Když to rybinu nemá, tak se tam dost blbě přidělává ;) (musel bys ji dodělat, nebo to nějak kutilsky uchytávat kroužky kolem celého železného dílu a podobné prasečinky). 11mm je lepší jednoduše proto, že většina montáží puškohledů je na 11mm rybinu (montáž puškohledu = mezikus mezi kukábr a flintu). 13mm montáž se snad ani nedá sehnat - čert ví, proč to ve zbrojovce tak dlouho tvrdohlavě vyráběli. Psal jsem jim e-mail, aby mi to vysvětlili (zda mají nějaký speciální puškohled) ale neodpověděli :). Ale ti co mají 13mm vědí, že není problém na to "nacpat" 11mm montáž, akorát je to pak maličko "nakřivo" :) ale na funkci to nemá příliš vliv (pokud nejde o puntíčkáře)

to WohlmuthOta: výškové nastavení by mělo jít lehce - stačí, když si ten "plíšek" hledí přizdvihneš ;) . pokud to tlačíš jen tim kolečkem bez přizdvihu tak to jde opravdu velmi ztuha, což je dobře a svědčí to o tom, že se to samo nebude hýbat...
Slávia 631 (diopter Aeron) + TAU 7 + Vostok ИЖ-38 + Lov 21
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Příspěvek od WohlmuthOta » 22 srp 2007 12:25

No tak díky za radu, zkoušel jsem to a jde to o trochu lépe, žádná sláva. Co se týče ty 11mm rybiny, není taky zrovna nejštasněji udělaná. Některý montáže z toho doslova vyklouzávaj. Naštestí tam moje drží celkem dobře, zatím, jen nevím jak moc mám dotáhnout šroubky, abych ji zas nepřetáhnul.
Uživatelský avatar
Rys
Příspěvky: 142
Registrován: 11 říj 2006 10:38
Bydliště: kousek od Boskovic

Příspěvek od Rys » 30 srp 2007 23:07

Mýlím se moc, když řeknu, že jako dítě pamatuju na vzduchovkách (typ netuším, ale určitě Slavie) byly klapkový stavitelný hledí? (jako jsou třeba na malorážkách z CZ UB). Jestlipak by to šlo přidělat na S 634? Ono tohle hledí je tak na nastřelení na fixní vzdálenost, ale pokud chci střílet na jinou, tak to šťastný není...
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1141
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Hledí

Příspěvek od Erix » 02 zář 2007 21:33

Ne, nemýlíte se, opravdu to na starých vzduchovkách Slavia bylo.Ohledně té montáže si nejsem jistý.Možná by se to muselo upravit a to znamená zásah do vzduchovky. :?
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
Uživatelský avatar
Dominno
Příspěvky: 13
Registrován: 27 srp 2007 00:52
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dominno » 03 zář 2007 21:11

Chci si koupit 634ku na takové to domácí terčové střílení a spíš na základní nácvik střelby no a chtěl bych to tak na dálku 30-50 metrů ale tady ty příspěvky někdy docela slávii podceňují i na 20 metrů...Mám si jí koupit???Jinak chci každopádně něco od CZUB a větrovka je docela drahá,hlavně ta pumpa protože na vzduchovou bombu nemám odvahu...Doporučili by ste mi jí???A když jo tak jaký puškohled + montáž??? :?: :?: :?:
I against the World...
Odpovědět