Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: GunShop.cz, Moderátoři

Odpovědět
DrobasMirek

Re: Slavia 634

Příspěvek od DrobasMirek » 05 bře 2020 12:02

I když je Slavia 634 na spoušti fakt k blití, tak i novovýrobu Gamo ve stejné cenové přestřílí. Gama, co jsem měl teď v ruce rozhodně nekřkčí “zkvalitnili jsme výrobu”.. ale možná jsem už dlouhodobě zaujatý a hledám každou chybu

igorek

Příspěvek od igorek » 05 bře 2020 12:40

Mirku, spoušťové ústrojí je na Slávijích po konstrukční stránce naprosto dokonalé. Svého času jsem ho okopíroval na těžkou 130 J kuši a i při tom tahu fungovalo naprosto spolehlivě a lehce. Je pravda, že drsnost ozubů je z výroby větší ale to se dá odstranit a pak funguje na fouknutí a na samé hranici bezpečnosti.
DrobasMirek

Příspěvek od DrobasMirek » 05 bře 2020 14:54

Chápu kam tím míříš, ale já beru spoušt nikoli z konstrukčního hlediska, ale funkčního tak, jak ji dostanu v krabici a tady je to jedna z nejhorších spouští, co znám. Po úpravě zmíněných ploch je opravdu fajn, nicméně když to přeženeš, je slutečně na hraně bezpečnosti. Takže jak píšu - bez úprav je fakt naprd
igorek

Příspěvek od igorek » 05 bře 2020 19:29

Pro mirek - Záleží na jakou vzduchovku nebo větrovku máš. Za málo peněz málo muziky. Pokud jsi koupil vzduchovku nebo větrovku za 30 L a něco na ni nefungovalo, tak to by byl důvod k brblání. Ale vzduchovka za 5 no na ni si můžeš něco přeleštit. Nebo i vylepšit.
Pro šogun - Nic není třeba brousit, jen třecí plošky zalapovat a vyleštit. Na seřízení odporu je šroubek který tlačí pružinu proti spoušti. A ještě jeden poznatek. Nanotechnologie pro vaše zbraně - NANOPROTECHGUN - sprej. Opravdu snižuje tření. Na spoušti SZ 75 a SA 58 je to poznat. Na Slávii jsem to nezkoušel nemám teď důvod ji rozebírat.
Odpovědět