Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Pixly
Příspěvky: 233
Registrován: 27 zář 2011 17:47

Re: Slavia 634

Příspěvek od Pixly » 27 dub 2014 18:51

Pokud to doleštíš jak Bavor, dáš tam PetTuning, tak nebudeš vědět že střílíš ze S634, vážně super. Těžko porovnávat s neupraveným kusem. Já už to mám poleštěné celkem dobře, spoušť proti Bavorovi na 90%, čemu moc nerozumím je jakto že má kratší chod spouště než já??? Dá se to nějak nastavit??? :roll:
Ještě ten Pettuning a jsem vcelku spokojen. O tom že je to DODO není pochyb, ale to je kde co, pokud od toho čekáš víc. (Jeden zkušenější odsud mi řekl: Že to leštíš na vzduchovce za pár kaček to ještě chápu, ale že to musím leštit na vzduchovce za desítky tisíc kokun...)
Edit: Ještě k tomu co psal Bavor - pojistka z ohnutého plechu, ta mi na Cometě vůbec nevadí, je to velmi příjemné na ovládání, ty plastové nesmysly na konci hlavní se mi taky nelíbí. Na S634 je skvělé že mířidla jsou z kovu, jdou odmontovat a neruší vzhled zbraně pokud je nasazen puškohled.


Lexa
Příspěvky: 151
Registrován: 21 bře 2014 21:47

Re: Slavia 634

Příspěvek od Lexa » 27 dub 2014 20:04

Je to na hlavu, ze. Vyrobce aby usetril 2 dolary, tak da plastovou musku :-) no jo ale vyrobce z toho ma sotva 1/3 toho co zaplatime na pultu, spise daleko mene.
Zacatecnik
juris
Příspěvky: 117
Registrován: 19 úno 2014 19:40

Re: Slavia 634

Příspěvek od juris » 01 kvě 2014 21:50

Tak,chlapci.Ačkoliv jsem byl rozhodnutej 634 reklamovat,hned jak mi dojde AA,dnes po návratu z prvomájovýho průvodu jsem se do ní,posílen látkami odstraňujími zábrany a vylepšujícími náladu,pustil.Stačí na to brousek na kosu.Spoušť jsem brousil kolmo na otvor pro čep spíše nakulato než rovně,hlavně zadní část té plochy,co na ni dosedá drápek záchytu pístu.Tam je potřeba srazit hranku.Při broušení se ukážou lesklý okraje,prostředek ve tvaru černýho čtverce zůstane-to ukazuje,jakou lásku a péči věnovali obrobení této plochy než spoušť černili....Záchyt jsem ani ze špuntu nevydělával,jen jsem drápek postrašil brouskem.I tato plocha je s láskou opracovaná.Srazil jsem hrany a hotovo..Součásti na sobě leží přesně tak,jak je vidět na tom polským videu,co je tady na něho odkaz.Taky drhla samotná spoušť na čepu.Díru jsem odjehlil jehlovým pilníkem a lala.Když už jsem byl tak rozkuráženej,vyměnil jsem těsnění pístu,kde byla z Waffenu část uřízlá.Jak jsem zjistil,je potřeba si s montáží pístu zpět pohrát,hlavně,když těsnění prochází přes díry pro čep spouště a hrany drážek.Musí se těsnění pomoct zmáčknutím šroubovákem,aby se neuřízlo.Z toho jsem nabyl dojmu,že hótentót,kterej ju skládal tam píst narval silou a těsnění se tím pádem uřízlo.No a tak jsem broušením nechtěně docílil toho,že spoušť má krátkej chod naprázdno,pak se zvětší odpor a bum. :) Místo dlouhýho drhnoucího,pokaždé jinak,chodu.A samozřejmě,při montáži železa do dřeva,jsem ji zase několikrát držel za lauf u otevřenýho okna,že poletí do řepky,páč nebyla síla to sešroubovat tak,aby spoušť nedrhla o válec :evil:
PS:nezapomenout na brousek před broušením plivnout :D
OneTouchy
Příspěvky: 757
Registrován: 03 srp 2010 21:42

Re: Slavia 634

Příspěvek od OneTouchy » 01 kvě 2014 22:03

to ti vyreklamujú ešte? :D
mojedx
Příspěvky: 253
Registrován: 18 srp 2013 01:18

Re: Slavia 634

Příspěvek od mojedx » 02 kvě 2014 02:46

Není třeba, konečně z toho má vzduchovku.
Lexa
Příspěvky: 151
Registrován: 21 bře 2014 21:47

Re: Slavia 634

Příspěvek od Lexa » 02 kvě 2014 03:24

Co kdyby to odted zacali dodavat jako stavebnici? Neopracovany polotovat, pazba a deset zeleznych dilu, sesroubuj opracuj sam :-)

Za 2990 :-)

S ohledem na to, ze se nejvic dani lidska prace, by jim to zvedlo zisk nejmene 4x :-)
Zacatecnik
Pixly
Příspěvky: 233
Registrován: 27 zář 2011 17:47

Re: Slavia 634

Příspěvek od Pixly » 02 kvě 2014 07:18

Hele dobrý nápad :P
Smazaný uživatel 25757

Re: Slavia 634

Příspěvek od Smazaný uživatel 25757 » 02 kvě 2014 14:30

Zdravi dalsi majitel cerstve Slavie 634. Dorazila mi ve Ct, tak jsem vystrelil asi 10 ran s Exactama 4,52, nikde nic nedrncelo. Spoust drhnula, nesla plynule. Pak jsem ji rozebral, vycistil od vazeliny, bylo tam taky asi 15-20 ruzne velkych kovovych pylin a stripku. Provedl jsem tuning pruzina+plast z poradniku+pist, vystrikal plochu co je treba Ballistolem, slozil dohromady. Vzduchovka strili krasne, trochu lepsi zvuk po tuningu plastovou vlozkou. Prvnich 14 ran byl v hlavni bily kour, pak uz ne.

Ted dalsi veci na poradi dne jsou odladit spoust a namontovat opticky puskohled.

K te spousti, cetl jsem ze se doporucuje odmontovat takovy ten kovovy obloucek nad spousti co je pridelan na regulaci tuhosti spouste. Mam to udelat, zlepsi to prubeh mackani? A pak jeste tedy mam vylestit stycne prochy spouste? Ted jsou vsechny zacernene, a zadne vyrazne nerovnosti tam nejsou.
Pixly
Příspěvky: 233
Registrován: 27 zář 2011 17:47

Re: Slavia 634

Příspěvek od Pixly » 02 kvě 2014 16:36

Regulaci tuhosti tam nech, jak vyleštíš plochy, tak si potom tuhost tím donastavíš dle potřeby. Já bych řekl že to vyndávají jen Ti, kteří plochy neleští.
Bavor
Příspěvky: 83
Registrován: 06 led 2014 18:05
Bydliště: Frýdlant n.O.

Re: Slavia 634

Příspěvek od Bavor » 02 kvě 2014 18:56

nejdřív ty styčné plochy srovnej a pak je lešti. Srovnej to brouskem na nože je jemný. A na leštění jr nej fortuna.
juris
Příspěvky: 117
Registrován: 19 úno 2014 19:40

Re: Slavia 634

Příspěvek od juris » 02 kvě 2014 21:46

Ještě včera jsem byl blbej,dnes jsem chytřejší :) Reklamovat nic nebudu,což je asi chyba,páč poslal jsem do Waffenu pár mailů a teď jim nic nepřijde ke zkoumání.Tak si zřejmě budou myslet,že jsou neochvějně neomylní,lufiny mají bezchybný,na 105% kvalitní,jen jim mailoval nějakej ocas :) S tím laděním spouště bych byl opatrnej,634 má tvrdší péro,tím pádem bude i spuštění vyžadovat větší úsilí,nemyslím si,že by se to povedlo naladit jak u 631.No.taky jsem včera jehlovým pilníkem rozšiřoval hledí,páč,přes to z fabriky bylo h...o vidět.Trošku jsem to přehnal,teď je tam vidět až moc :-) Regulaci tuhosti ohni prstem pryč,aby ti nezkreslovala chod spouště.Vrátit se dá vždy. Má 634 má zvuk super,žádný drnčení péra,asi proto,že jsem ji navazelínoval.Však to taky dnes stálo cca 160 ran,než mi to začalo lítat jen do černýho na 12 m a než přestala hulit :-) Něco pro pixlyho-dnes mi přišla nová Cobra,za tu,co se po 150 ranách rozpadla.Tak su zvědavé,kolik vydrží teď :twisted:
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Slavia 634

Příspěvek od dykmore » 02 kvě 2014 22:14

Pochopím všechno, co se na 634 může podělat a co se dá nějak upravit, ale pilovat mířidla - to mi hlava nebere. I kdyby všechno na té flintě stálo za prd, tak ty mířidla jsou výborné.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Smazaný uživatel 25757

Re: Slavia 634

Příspěvek od Smazaný uživatel 25757 » 02 kvě 2014 23:17

Dekuji za rady. Necham tedy zatim tu pruzinu tuhosti, a vylestim to akorat na tech trecich mistech. Uz mam to osazene puskohledem, zastrilim ho o vikendu, a pak uvidim co dal. Vyhledove jeste bych rad obrusil/zarovnal spojeni hlaven+telo vzduchovky. Aby to nemelo zadnou vuli. Ted je, docela mala, ale je.
Pixly
Příspěvky: 233
Registrován: 27 zář 2011 17:47

Re: Slavia 634

Příspěvek od Pixly » 03 kvě 2014 08:08

Tu vůli odstraníš dotáhnutím šroubu, já jsem dotáhnul o cca 1/6 otáčky a OK.
juris
Příspěvky: 117
Registrován: 19 úno 2014 19:40

Re: Slavia 634

Příspěvek od juris » 03 kvě 2014 08:26

dykmore:tobě ta hlava bere asi málo co.Představ si,že pro mě je hledí úzký,málo jsem v něm viděl proto,že 99% střílení mám ve stínu.A proto,jsem si vypiloval větší šlic,abych něco viděl i bez toho,abych musel silou natahovat krk dopředu.

vzduch:pokud jsi s lufinou ještě nestřílel a měl jsi ju rozdělanou,bude lepší,když ju nejdřív zaběhneš bez kůkru,třeba na 6,7,8 metrů,tak 100 ran nebo do doby,kdy budeš mít co nejmenší soustřel.Abys měl jistotu,že lufina chodí dobře a netrápil se pak jak s kúkrem a lufinou zaráz. :)
Odpovědět