skryte noseni v lete

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 12 črc 2006 14:54

joot píše:
Vláďa píše:to joot : nevím, jak moc jsem veřejnost, ale pokud vím, bylo u toho několik dalších lidí, kteří slyšely to samé, co já, a je to už nějaký pátek.
Je to sice chabá výmluva, ale zkoušels někdy něco takovýho vyrábět sériově? Vymyslet to s nadšením je jedna věc, ale když nemáš zkušenosti s dotlačením nějakého výrobce, tak pak teprva narazíš. Já zkouším teď něco kolem pouzder z kydexu a každej na mě zvysoka s..e. A to jsem zatím jen u dodavatele toho K. Pokud nechci x palet za x desítek až sto tisíc, tak jsem bez nároku byť jen na vzorek. Jó, neviditelná ruka trhu. A s těma ledvinama bych to viděl stejně, dotlačit to do finále je možná horší než se zdálo ... Ale já nemůžu za nikoho mluvit, a na druhou stranu vám nezbývá než smířit se stavem jaký je a čekat, nebo zkusit nějakou alternativu ... bohužel.
No nevim no...
Jednak co vim, tak by vyrobce mit meli... A i kdyby jej nemeli...
Potrbovali jsme ve firme 100 ks specialnich brasen na notebooky s aktivnim otocnym displejem (touch-screen). Acer, Dicota ani jinej vyrobce nic, co by nam vyhovovalo nedelal. Byla to vec asi 20x slozitejsi nez ta ledvinka (v ledvince neni potreba hlidat chlazeni zbrane, nosit napajeci zdroj, papiry, resit zapinani a vypinani zbrane apod...). Tak jsme udelali presnou drevenou maketu NTB (original se nam nechtelo davat brasnari) a asi na 5. pokus se udelala 100% brasna, ktera uz na 100ks vesele rok slouzi. Nosi 4kg zatez, noutasy se uchladej, daj pouzivat, proste v pohode. Cele to trvalo asi 40 dni, nez se to vyvynulo a dalsich asi 14 dni, nez se usilo 100 ks, cena vysla na 350Kc/ks, coz je min, nez cena normalni brasny.
Nerikejte mi, ze jestli uz maji ledvinku odladenou, ze by nesehnali nekoho, kdo jich vyrobi 100ks po 200Kc. Podle me MOC by bez problemu mohla byt i 600 Kc, takze by se to sakra rychle vratilo.
Tam podle me problem nebude...
Ovsem nevim kde realne je... ja sam si chci brat 2 ks (svetly a tmavy) a kdyz jsem to popisoval znamejm, tak mam dalsich 5 lidi, co si to vezmou... Ale nejistota "jestli to vubec nekdy bude" vylozene nabada k tomu, aby me jednou ruply nervy a nechal jsem si to usit sam - presto ze jsem odpurce vykradani dobrejch napadu.


joot

Příspěvek od joot » 12 črc 2006 15:10

cmk píše:
joot píše:
Vláďa píše:to joot : nevím, jak moc jsem veřejnost, ale pokud vím, bylo u toho několik dalších lidí, kteří slyšely to samé, co já, a je to už nějaký pátek.
Je to sice chabá výmluva, ale zkoušels někdy něco takovýho vyrábět sériově? Vymyslet to s nadšením je jedna věc, ale když nemáš zkušenosti s dotlačením nějakého výrobce, tak pak teprva narazíš. Já zkouším teď něco kolem pouzder z kydexu a každej na mě zvysoka s..e. A to jsem zatím jen u dodavatele toho K. Pokud nechci x palet za x desítek až sto tisíc, tak jsem bez nároku byť jen na vzorek. Jó, neviditelná ruka trhu. A s těma ledvinama bych to viděl stejně, dotlačit to do finále je možná horší než se zdálo ... Ale já nemůžu za nikoho mluvit, a na druhou stranu vám nezbývá než smířit se stavem jaký je a čekat, nebo zkusit nějakou alternativu ... bohužel.
No nevim no...
Jednak co vim, tak by vyrobce mit meli... A i kdyby jej nemeli...
Potrbovali jsme ve firme 100 ks specialnich brasen na notebooky s aktivnim otocnym displejem (touch-screen). Acer, Dicota ani jinej vyrobce nic, co by nam vyhovovalo nedelal. Byla to vec asi 20x slozitejsi nez ta ledvinka (v ledvince neni potreba hlidat chlazeni zbrane, nosit napajeci zdroj, papiry, resit zapinani a vypinani zbrane apod...). Tak jsme udelali presnou drevenou maketu NTB (original se nam nechtelo davat brasnari) a asi na 5. pokus se udelala 100% brasna, ktera uz na 100ks vesele rok slouzi. Nosi 4kg zatez, noutasy se uchladej, daj pouzivat, proste v pohode. Cele to trvalo asi 40 dni, nez se to vyvynulo a dalsich asi 14 dni, nez se usilo 100 ks, cena vysla na 350Kc/ks, coz je min, nez cena normalni brasny.
Nerikejte mi, ze jestli uz maji ledvinku odladenou, ze by nesehnali nekoho, kdo jich vyrobi 100ks po 200Kc. Podle me MOC by bez problemu mohla byt i 600 Kc, takze by se to sakra rychle vratilo.
Tam podle me problem nebude...
Ovsem nevim kde realne je... ja sam si chci brat 2 ks (svetly a tmavy) a kdyz jsem to popisoval znamejm, tak mam dalsich 5 lidi, co si to vezmou... Ale nejistota "jestli to vubec nekdy bude" vylozene nabada k tomu, aby me jednou ruply nervy a nechal jsem si to usit sam - presto ze jsem odpurce vykradani dobrejch napadu.
Těžko říct, nechci víc spekulovat. Ostatně každý může mít nějaký obchodní plán, to je na něm. Ušití - kdysi jsem o tom uvažoval, dokonce jsem laškoval s trošku podobným nápadem, ještě než jsem viděl ty jejich. Složitost - nemyslím že odladění by v tomhle případě bylo na tak krátkou dobu. Přeci jenom s tím musí absolvovat proces nošení a tasení dost lidí, aby se ukázaly všechny nedostatky, už jenom ten mechanismus k trhnutí musí být docela fajnově odladěn - je to zip narozdíl od sucháčů většiny podobných výrobků.
mimouch

Příspěvek od mimouch » 23 črc 2006 11:56

Vnitřní pouzdro a košile/triko přes kalhoty.
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 25 črc 2006 09:31

Uvedenou ledvinku vlastnim, je strojove vyrabena - dokonce vim presne i kde. Cela vec je spise o tom, aby se z toho nestala "Ledvinka od Brymove". Cim vice se rozsiri mezi civily, tim vice bude proflaknuta a opetovne se dostaneme tam, kde je to ted diky cernym ledvinkam od DASTY. Na druhou stranu, zadnej zazrak ta ledvinka neni a treba pokud je nekdo uzsi postavy (coz ja tedy nejsem urcite, ale znam minimalne jednoho, co je), tak mu dany rozsah opasku ledvinky nestaci. Na druhou stranu je ten opasek zbytecne dlouhej, protoze by to normalni chlap zvladl kolem sebe omotat skoro dvakrat. Taky se me docela nelibi ten zip - preci jenom suchac by byl asi lepsi. Ledvinka je idealni na G19, G17 do ni nacpat jde, ale uz je vsechno takoveho "moc natesno". Nakonec ale musim rici, ze ten napad je opravdu genialne jednoduchej a ze normalni clovek si vubec nedovede predstavit, ze by se do neceho takoveho vubec zbran vesla.

Nicmene ja stale nosim svou G19 ve Fobusu na strane silne ruky. Je to pro me pohodlnejsi nez ta ledvinka a take taseni bude rychlejsi.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 25 črc 2006 09:59

Nějaké ledvinky od té Dasty jsou tady: http://airsoft.cz/shop/index.php?cPath=177_95_100

Ohledně maskování - nalepte si na tu ledvinku nějakou machrnálepku (třeba ADIBAS, PUNA nebo CACO-COLA), na hlavu čepici kšiltem dozadu, kolem krku zlatý řetěz z Bauhausu, kalhoty se čtyřmi pruhy, oranžové tenisky a nezapomeňte na sluneční brýle (ale POZOR ne na oči - na ČELO!) a vaše mimikry jsou dokonalé. Nikoho ani ve snu nenapadne, že v té ledvince máte zbraň.
A vvvotom to je, ne? :lol: :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Skryté nošení v létě

Příspěvek od vito » 25 črc 2006 10:32

Pro Kubajzz: To je přesně ono, musím pane kolego říci, že vaše znalost praktického života je fascinující. :lol:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 25 črc 2006 10:45

Ja mam tuhle a jsem relativne spokojeny.

Obrázek

To zda nekdo tusi ze mam zbran neresim. At to vi.
Nicmene si nemyslim, ze to lide nejak sleduji. Naopak.
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 25 črc 2006 11:25

To Andy: to je podle katalogu ta malá, a co v tom nosíš za kousek? Vejde se imi tam ČZ 75 Compact?

To Kubajzz : jasně, do ledvinky větrovku neschováš, tak to neřešíš... Ale třeba já, když jedu na střelnici, mám radši pistoli u sebe, ne v zavazadle, a v létě to není s pouzdrem úplně ono... A nemíním se stát dárcem, ani zbraně, ani orgánů... Proto bych radši nějakou méně nápadnou ledvinku...
.45 ACP je pádný argument :)))
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 25 črc 2006 11:53

V ledvine nosim RAMI.
Péta
Příspěvky: 212
Registrován: 28 pro 2005 10:36

Příspěvek od Péta » 04 srp 2006 14:14


Co treba tohle :lol:
Péta
Příspěvky: 212
Registrován: 28 pro 2005 10:36

Příspěvek od Péta » 04 srp 2006 14:18

Tomudle chlapci skryté nosení starost nedelá :lol:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 04 srp 2006 15:44

To bych do toho kluciny nerek... co se da vsechno "skryte" nosit :D
Smazaný uživatel 111

Příspěvek od Smazaný uživatel 111 » 04 srp 2006 17:14

No hádám že založní zbran byla ta pumpa :wink:
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 04 srp 2006 17:26

Najviac ma prekvapilo to UZI-čko zpoza chrbta :shock:

to andy:

O tom sníva aj WCQR :lol:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 07 srp 2006 07:05

dobry dobry... tak zase vaaaazne.
Odpovědět