skryte noseni v lete

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Smazaný uživatel 177

skryté nošení...

Příspěvek od Smazaný uživatel 177 » 12 črc 2006 08:41

Dovolím si poznámku k Olafovu názoru : nemyslím, že bychom nosili zbraně ze strachu, není to žádná fobie z darebáků nebo lidí obecně. Patřím k seniorům a zbraň u sebe nosím s příjemným pocitem ,možná i posíleným sebevědomím ,že jsem dobře připraven na event. střet . A o strachu to opravdu není. A když mám občas sám pochybnosti, proč si beru svou G19 nebo Kel-Tec na procházku, vzpomenu si na jakýsi článek v americkém časopisu,kde sport. střelkyně se svým otcem seděla v restauraci a vstoupil tam parchant,který jen tak začal po hostech střílet.Všichni leželi pod stoly a ona říká,že by bývala dala " království " za zbraň.Jejího otce,který to šel důvěřivě tomu zločinci rozmlouvat,tak tomu to ten darebák napálil do hlavy. Takže: souhlasím s názorem, raději 1000x zbytečně mít pistoli u sebe než aby jednou chyběla.Omlouvám se za delší příspěvek. D.


magda858

Příspěvek od magda858 » 12 črc 2006 08:44

A to je ten důvod, proč je zatím nechtějí pustit do oběhu...
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 12 črc 2006 09:04

to magda858: No tak je nemají ukazovat, vychvalovat, a hlavně slibovat, že půjdou mezi lidi... A tenhle stav trvá už delší dobu. Takže pokud si chci něco nechat jen pro sebe, netvrdím, že budou k prodeji...
.45 ACP je pádný argument :)))
joot

Příspěvek od joot » 12 črc 2006 10:17

Vláďa píše:to magda858: No tak je nemají ukazovat, vychvalovat, a hlavně slibovat, že půjdou mezi lidi... A tenhle stav trvá už delší dobu. Takže pokud si chci něco nechat jen pro sebe, netvrdím, že budou k prodeji...
Jestli myslíš aegis, tak je moc neukazovali ani nevychvalovali nijak veřejně. To spíš ti, kteří je viděli na vlastní oči :) Jestli je ukázali veřejně, tak možná na posledních dvou kurzech ... maximálně. Ale k civilům půjdou ....
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 12 črc 2006 11:27

to joot : nevím, jak moc jsem veřejnost, ale pokud vím, bylo u toho několik dalších lidí, kteří slyšely to samé, co já, a je to už nějaký pátek.
.45 ACP je pádný argument :)))
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 12 črc 2006 11:44

Takže kde tu ledvinu mohu objednat, za kolik a s jakým dodacím termínem. Rád bych, aby to bylo ještě letos. UL85 má sice asi 40 Dg, ale na opasku pod košilí to není to pravý ořechový.
joot

Příspěvek od joot » 12 črc 2006 11:58

Vláďa píše:to joot : nevím, jak moc jsem veřejnost, ale pokud vím, bylo u toho několik dalších lidí, kteří slyšely to samé, co já, a je to už nějaký pátek.
Je to sice chabá výmluva, ale zkoušels někdy něco takovýho vyrábět sériově? Vymyslet to s nadšením je jedna věc, ale když nemáš zkušenosti s dotlačením nějakého výrobce, tak pak teprva narazíš. Já zkouším teď něco kolem pouzder z kydexu a každej na mě zvysoka s..e. A to jsem zatím jen u dodavatele toho K. Pokud nechci x palet za x desítek až sto tisíc, tak jsem bez nároku byť jen na vzorek. Jó, neviditelná ruka trhu. A s těma ledvinama bych to viděl stejně, dotlačit to do finále je možná horší než se zdálo ... Ale já nemůžu za nikoho mluvit, a na druhou stranu vám nezbývá než smířit se stavem jaký je a čekat, nebo zkusit nějakou alternativu ... bohužel.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 12 črc 2006 12:21

joot píše:
Andy píše:
Vláďa píše:dostuné ledviny, mají své mouchy, a hlavně jsoui lehce k poznání :(
No a co ze jsou k poznani... tim lepe. Zbran je schovana a o to jde.
No to je spíš špatně. Když si někdo může tipovat, že mám v tom velkým vybouleným zbraň, tak by mě to moc neuklidnilo :(
Ale di ty ...

Kazdej vi tak leda prd co v tom mas. Ne kazdej je znalec ledvinek. Jezdim s tim denne MHD a zadne "uprene" pohledy jsem nezaregistroval :D
magda858

Příspěvek od magda858 » 12 črc 2006 12:32

harpplayer píše:Takže kde tu ledvinu mohu objednat, za kolik a s jakým dodacím termínem. Rád bych, aby to bylo ještě letos. UL85 má sice asi 40 Dg, ale na opasku pod košilí to není to pravý ořechový.
Zkus výhradní zastoupení 5.11 firmu NO LIMIT SURPLUS . Od jiné firmy by měli dovážet tyto nové ledvinky. Výběr barevných kombinací velký a cena kolem 1000 Kč.
joot

Příspěvek od joot » 12 črc 2006 12:39

Andy píše:
joot píše:
Andy píše: No a co ze jsou k poznani... tim lepe. Zbran je schovana a o to jde.
No to je spíš špatně. Když si někdo může tipovat, že mám v tom velkým vybouleným zbraň, tak by mě to moc neuklidnilo :(
Ale di ty ...

Kazdej vi tak leda prd co v tom mas. Ne kazdej je znalec ledvinek. Jezdim s tim denne MHD a zadne "uprene" pohledy jsem nezaregistroval :D
No jasně, upřený pohledy ne. Já když vidím chlápka ve vestě v tomhle vedru tak si ho prohlídnu dost pečlivě. Většina jen po něm koukne a řekne, že je asi zimomřivej ..... Jaký procento lidí asi myslíš o tom má tucha? Jenže mě by to dost sejřilo i tak. Náhodnej přemýšlivec mi nevadí, spíš člověk, který ví a zná, ať je to kdokoliv. A třeba mě teda ta obr ledvina většinou trkne ....
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 12 črc 2006 13:20

joot píše:.... Náhodnej přemýšlivec mi nevadí, spíš člověk, který ví a zná, ať je to kdokoliv.....
Člověk, který ví a zná si řekne:"Ty vole, bacha, on má bouchačku, s tím si nebudu nic začínat, okradu někoho jiného."
:wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
joot

Příspěvek od joot » 12 črc 2006 13:29

Kubajzz píše:
joot píše:.... Náhodnej přemýšlivec mi nevadí, spíš člověk, který ví a zná, ať je to kdokoliv.....
Člověk, který ví a zná si řekne:"Ty vole, bacha, on má bouchačku, s tím si nebudu nic začínat, okradu někoho jiného."
:wink:
A nebo si Borja pomůže k další kterou pak může s klidným svědomím zahodit :)) A tobě pomůže minimálně k bouli na šišce ...
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 12 črc 2006 13:59

NO LIMIT SURPLUS - telefonoval jsem, výborný přístup, ledviny vozí, jen teď zrovna nemají pro leváky, k dispozici různé velikosti pro různé zbraně. Cena 990,-Kč.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 12 črc 2006 14:03

2joot:
Jó, tak to je taky pravda. :lol: :lol:
Může ti to ušetřit i přinést problém, tak si vyber. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 12 črc 2006 14:42

to harpplayer: super, nakouknu, nevíš náhodou, jestli je mají na prodejně v Praze, nebo jen v Trutnově?
.45 ACP je pádný argument :)))
Odpovědět