Skryte noseni

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 19 dub 2007 18:01

AD Ledvinka:

Ledvinka je opravdu v létě snad jediné rozumné řešení.
Na druhou stranu člověk nesmí být jouda.

Sem tam se dá/dala taková ,,profláknutá" ledvinka vidět u rybníka na dece a majitelem ve vodě :shock:
To si pak ťukám na čelo :wink:

Ale jsou i horší věci...

Je to víc než 10 let, co jsem si na koupáku byl pro limču a jednomu takovému frajerovi z ledvinky vypadnul malý revolver a kutálel se dolů ze srázu :lol: Skončil mezi lidma. Ty na ten revolver samozřejmě koukali jako by byl posranej a pár lidí dokonce utíkalo s křikem ze své deky :lol: :lol:

No náramná zábava pro mě, ale asi ne pro toho frajera :lol:
Samozřejmě nevím, jestli to byla ostrá zbraň ale zábava to ostrá byla :)


Jaké je z toho ponaučení?
NEnosit zbraň i na záchod, jen protože se bojíte že vás kousne hovno.


Nojne

Rozhodnuto

Příspěvek od Nojne » 19 dub 2007 19:57

epetr2008 píše:AD Ledvinka:
Jaké je z toho ponaučení?
NEnosit zbraň i na záchod, jen protože se bojíte že vás kousne hovno.
K tomu maníkovi z vražedného pobřeží... docela trapas, když si představím jak skloněnej chytá ten revolver a on pořád kutululu. Já ale k vodě nechodím takže tohoto se bát nemusím. Ale je mi jasné, že jsou místa kam se zbraň nevyplatí (z obavy o její bezpečné umístění) nosit

Rozhodl jsem se pro jedno podpažní pouzdro a jedno opaskové vnitřní. Má někdo něco k doplnění? Nakonec to asi odnesou produkty od DASTA.Účel snad splní a nebudu zbraň muset lovit v nohavici.Kožené pouzdro by sice bylo více pro nasycení oka ale tak... Připomínku, prupovídku či cokoliv jiného uvítám :wink:
Naposledy upravil(a) Nojne dne 19 dub 2007 20:08, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 96
Registrován: 25 čer 2006 22:28
Bydliště: střed Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Missak » 19 dub 2007 20:02

A ještě nějakýho fobuse či něco podobnýho. na střelnici se hodí a nosit venku se v něm dá taky. no a potom budeš jak ženská hodinu přemýšlet, který si vezmeš, který se ti hodí k oblečení, nedělá tě tlustým atd... :D
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 19 dub 2007 20:09

Missak píše:.........nedělá tě tlustým atd... :D
Tak toho se bát nemusím :lol: i kdybych nesl pouzdro na housle, tak si při mejch 130kilech si lidi vždycky myslej že si nesu žrádlo :lol:
Nojne

Příspěvek od Nojne » 19 dub 2007 20:13

Missak píše:A ještě nějakýho fobuse či něco podobnýho. na střelnici se hodí a nosit venku se v něm dá taky
Pravda, pravda...na to bych málem zapomněl. Nejspíš by mi to cinklo až na střelnici.

No a k těm ženám... chodí sem vůbec nějaká? Je pak možné, že se budu chvíli rozmýšlet než si vyberu které si "dnes" vemu a nakonec zjistím, že by to chtělo porozhlédnout se po novém přírustku.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 20 dub 2007 09:16

Je pak možné, že se budu chvíli rozmýšlet než si vyberu...
ved uvidíš :D mám 3 púzdra a rozmýšlam o 4 :roll: a niekedy dlhsie rozmýšlam ktoré púzdro ako čo na seba :oops: :roll:
Uživatelský avatar
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 20 dub 2007 12:13

Epetr: ..to jsme na tom podobně (140 kilo). Nosim pistoli na opasku a překrytou tričkem...a vypadá to úplně stejně, jako by si hodil pistoli profesionální cyklista pod svoje elasťáky :)
Ale zatím se mě nikdo na nic neptal..asi pochopili :)
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 20 dub 2007 12:20

...a dodávám, že tento stav mi docela vyhovuje. Zákonu je učiněno zadost a případný agresor už na kilometry vidí, že bude lepší se mi vyhnout.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 20 dub 2007 12:33

To mu bude ale naprosto jasné i jen díky té zmiňované hmotnosti, bez ohledu na zbraň... :-)
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 20 dub 2007 12:53

FRENKY : no možná to zákonu vyhoví, ale když se rád stavíš do pozice potenciálního dárce zbraně, je to jen tvoje věc. Podle mého ( a nejen dle mého, ale i několika odborníků ) je skryté nošení i o tom, že nikomu nedáváš najevo, že tu zbraň vůbec máš...Víš, on i takový medvídek jako ty ( nebo i já, mám 130 kilo) , se po dobře mířené ráně pěstí nebo obuchem poslušně sesune na zem,a pak už není pro drbana problém ti tu zbraň sebrat. A to, že mu ukážeš, že pistoli máš, je pro hodně z nich dost pádný důvod pro to, aby si ji takovýmhle způsobem vzal.
.45 ACP je pádný argument :)))
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 20 dub 2007 13:29

Chlapi, jak tady čtu ty vaše váhy, nemáte vy něco společného se skupinou Maxim Turbulenc? :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 20 dub 2007 13:30

Zrovna si rikam ze jsem nejakej zavostalej :lol:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 20 dub 2007 13:37

Já se radši moc nesměju, neboť pozoruji, že se začínám nebezpečně přibližovat stovce.
Co jsem přestal před dvěma roky kouřit, tak sem přibral 15 kilo.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 20 dub 2007 13:38

Vláďa: Ovšem vědomí, že moje zbraň je "vidět" mě udržuje neustále v "oranžovém" režimu. Tedy stále ve střehu.

Andy: To víš, pro nás je případný útěk z nebezpečné situace zahráváním si s kolapsem srdce, tak musíme mít i jinou možnost se ubránit :)
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 20 dub 2007 13:39

Já za to pánové nemůžu, že mi chutná :( No ale budu s tím muset něco dělat, mám problémy se vejít do ringového obleku, a nechat do sebe kousat hafany bez něho, to se mi moc nechce... 8) :lol:
.45 ACP je pádný argument :)))
Odpovědět