sig sauer sp 2009

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Jarda

sig sauer sp 2009

Příspěvek od Jarda » 25 úno 2006 13:36

mohli by ste napsat vlastni zkusenosti s SP 2009 ??? V patek sem ji mel v ruce u Brymovy... jeste s SPC 2009, ale sp mi padne lepe do ruky... ale co ohlasy tech co z ni uz strileli? predem diky. :idea:


HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 25 úno 2006 15:24

Myslím, že s oběma zbraněmi byste byl spokojený. Střelecky jsou zcela jedinečné, jen závěr je trošku výš, než třeba u Glocků, takže klopící moment po výstřelu je mírně větší. Pokud mohu doporučit, možná by stálo investovat těch pár tisíc korun víc a koupit SP 2022 s Piccantini drážkou na příslušenství, indikátorem střelecké pohotovnosti a zmenšeným odporem v SA.

Dál se k SP 2009 se dávají středně velké pažbičky, zatím, co k SP 2022 se dávají malé, které se mi (a mnohým dalším lidem) líp drží, doporučoval bych vyzkou šet do ruky oboje a pak se rozhodnout.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Jarda

Příspěvek od Jarda » 25 úno 2006 17:20

diky... mam totiz tem problem nemam moc velke dlane a prsty, ne ze bych byl mrzak :D jako uplne normal, ale zbrane s vetsi pazbickou mi zkratka nesednou do ruky... zajedu si jeste vyzkouset 2022, ale ze dvou na zacatku zminenych mi do dlane lepe sedla SP. zatim diky :arrow:
Odpovědět