SIG-Sauer P226

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Anonym

SIG-Sauer P226

Příspěvek od Anonym » 04 pro 2005 16:12

Nevíte někdo, kde bych mohl koupit v ČR nový SIG-Sauer P226 za rozumnou cenu?


Kyselý

Příspěvek od Kyselý » 04 pro 2005 16:35

To přece ví každý, ale každý neví, co to je rozumná cena. Rozumný člověk považuje za rozumnou cenu od autorizovaného dovozce se zaručenou zárukou a servisem. Pak si ho rozumný člověk najde na stránkách výrobce www.sauer-waffen.de, na cenu se zeptá tam a nezkouší, jestli to za něj udělají jiní. Rozumný člověk taky ví, že na podobné nerozumné dotazy dostane jen takové odpovědi, že mu z nich zůstane rozum stát.
Anonym

Příspěvek od Anonym » 04 pro 2005 22:33

Kyselý píše:To přece ví každý, ale každý neví, co to je rozumná cena. Rozumný člověk považuje za rozumnou cenu od autorizovaného dovozce se zaručenou zárukou a servisem. Pak si ho rozumný člověk najde na stránkách výrobce www.sauer-waffen.de, na cenu se zeptá tam a nezkouší, jestli to za něj udělají jiní. Rozumný člověk taky ví, že na podobné nerozumné dotazy dostane jen takové odpovědi, že mu z nich zůstane rozum stát.

Vsude tam,co pises, jsem se dival, ale v Cesku jsem našel jen dve prodejny techto zbrani, ktere jsou docela daleko od mista meho bydliste, proto jsem se obratil s dotazem i na toto forum. Mimochodem, adresa, kterou jsi mi poskytl (www.sauer-waffen.de), jiz neexistuje, ale i tak dekuji za vycerpavajici odpoved.
Kyselý

Příspěvek od Kyselý » 05 pro 2005 07:09

[Vsude tam,co pises, jsem se dival, ale v Cesku jsem našel jen dve prodejny techto zbrani, ktere jsou docela daleko od mista meho bydliste, proto jsem se obratil s dotazem i na toto forum. Mimochodem, adresa, kterou jsi mi poskytl (www.sauer-waffen.de), jiz neexistuje, ale i tak dekuji za vycerpavajici odpoved.[/quote]

Adresa www.sauer-waffen.de samozřejmě existuje, jen z neznámého důvodu nejde otevřít přímo z tohoto okna. A na této výše uvedené adrese se nalézá odkaz na:
Firma: Banzai Ltd.
Adresse: Blahoslavova 10/293
Stadt: 13000 Praha 3 / Czech Republic
Land: Tschechische Republik
E-Mail: banzai@banzai.cz
WWW: www.banzai.cz (tohle ale asi fakt nefunguje, a telefon tu nemaj)
Na tuto adresu se může obrátit každý jiný prodejce a pistoli máš do Vánoc u svého blízkého prodejce!
Jinak myslím, že každý slušný prodejce zbraní by měl mít na krámě alespoň jeden kus a jestli ne, tak ať to radši rovnou zabalí.
Jen ta rozumná cena mi není stále jasná - v SRN stojí nová ZIK 226ka v základu asi 1.200 jůro, takže každá cena pod 36.000,-Kč by měla být asi rozumná!?
Kyselý

Příspěvek od Kyselý » 05 pro 2005 07:11

Tak už www.sauer-waffen.de funguje, vloudila se mi tam čááárečka!
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 05 pro 2005 07:36

Kozap (www.kozap.cz) - mají prodejnu v Brně, ale malý sklad.
Banzai (mají zastoupení hlavně v Praze) (funguje jenom e-mailový odkaz banzai@banzai.cz). Mám s nimi dobré zkušenosti. Vesměs mají leccos na skladě (třeba zásobníky).
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Odpovědět