Nabízím k prodeji láhev 0,5l 300bar s ventilem a plnící hadicí. Koupena 2024, nabízím za 1700 Kč, dohoda možná, nejlépe osobní odběr. Momentálně nevyužitá, mám i 1,1l láhev.
https://www.rajce.idnes.cz/peterko78/al ... 0bar-lahev
Nalezeno 226 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 07 čer 2026 15:14
- Fórum: BAZAR
- Téma: P: 300 bar láhev s ventilem
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 110
P:Slugy
Prodám novou krabičku Slugů první verze JSB KnockOut 4,51mm 0,65g (10,03gr) 490/500ks (10 vystřeleno na zkoušku). Nemám je z čeho momentálně střílet (a do pružiny slugy nepatří). Při osobním odběru nabízím zdarma, jinak pošlu za cenu zásilkovny/balíkovny, Cena (1kč)
- 30 kvě 2026 12:23
- Fórum: BAZAR
- Téma: K: píst Slávia 634/Perun 734
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 110
K: píst Slávia 634/Perun 734
Koupím originál píst pro Slávia 634/Perun 734. Komu by se válel navíc někomu doma, dejte vědět .Cena dohodou (1kč).
- 17 kvě 2026 09:17
- Fórum: Vzduchovky, plynovky, airsoft, paintball
- Téma: Diabolky
- Odpovědi: 5054
- Zobrazení: 1216962
Re: Diabolky
Vypadá to, že se dočkáme nových nálepek na krabičkách od JSB a více variant hadesů.
- 11 kvě 2026 20:37
- Fórum: Vzduchovky, plynovky, airsoft, paintball
- Téma: HFT do 100 metrů (bláznivý nápad?)
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 819
Re: HFT do 100 metrů (bláznivý nápad?)
Asi máte pravdu borci, spíše to PRS. Teď už jen založit nějaký klub.
- 10 kvě 2026 18:32
- Fórum: Vzduchovky, plynovky, airsoft, paintball
- Téma: HFT do 100 metrů (bláznivý nápad?)
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 819
HFT do 100 metrů (bláznivý nápad?)
Občas mě napadají šílené věci
jako např. HFT-čko do 100 metrů.
Limit do 50J bez omezení ráže (5,5ka by asi dominovala), aby se dalo střílet v souladu se zákonem mimo střelnici.
Zajímal by mě váš názor, jestli to není úplná ********?
Limit do 50J bez omezení ráže (5,5ka by asi dominovala), aby se dalo střílet v souladu se zákonem mimo střelnici.
Zajímal by mě váš názor, jestli to není úplná ********?
- 22 lis 2025 16:36
- Fórum: Vzduchovky, plynovky, airsoft, paintball
- Téma: Regulátor tlaku PCP
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 3210
Re: Regulátor tlaku PCP
Podobnou zkušenost jsem měl, když jsem si hrál s nastavením bicí pružiny u SPA M25 a chtěl jsem více výstřelů při nižším výkonu. Při tovarním nastavení regulátoru na 140 bar a předepnutí pružiny skoro na doraz byla konzistence od 250 do cca 140 bar kolem odchylky 2-3 m/s a poté už začala rychlost kl...
- 20 dub 2025 21:02
- Fórum: Vzduchovky, plynovky, airsoft, paintball
- Téma: Diabolky
- Odpovědi: 5054
- Zobrazení: 1216962
Re: Diabolky
Zkoušeli jste někdo už nové gramáže JSB KnockOut v 5,5mm? Konkrétně 1,350g a 1,850g. Mají je uvedené na stránkách JSB, ale zatím jsem je ještě neviděl v nabídce žádného většího prodejce. https://www.schulzdiabolo.cz/cz/diabolky/slugs/141-knockout-slugs-216-5-5-1-350g.html https://www.schulzdiabolo.c...
- 24 bře 2025 19:05
- Fórum: Vzduchovky, plynovky, airsoft, paintball
- Téma: Huben GK1 - pistol
- Odpovědi: 32
- Zobrazení: 145480
Re: Huben GK1 - pistol
Moje chyba, jsem si myslel, že je to tím. Jak se říká myslet znamená ..... vědět :lol: Vzduch unikal v zádní části spodkem v úrovni pojistky. Vše jsem složil do původního stavu a natlakoval z láhve na 170 Barů a kupodivu nikde nic nesyčí. Nevím co se předtím stalo, ale ze 240 Bar klesl tlak v kartuš...
- 23 bře 2025 19:01
- Fórum: Vzduchovky, plynovky, airsoft, paintball
- Téma: Huben GK1 - pistol
- Odpovědi: 32
- Zobrazení: 145480
Re: Huben GK1 - pistol
Nemáte někdo náhodou plastovou zátku jehly ventilu navíc? Zjistil jsem, že mi Huben gk1 ztrácí pomalu tlak.
Problém spočívá zde, viz foto:
https://www.rajce.idnes.cz/peterko78/al ... 1670091785
Problém spočívá zde, viz foto:
https://www.rajce.idnes.cz/peterko78/al ... 1670091785
- 21 bře 2025 19:40
- Fórum: Vzduchovky, plynovky, airsoft, paintball
- Téma: Vzduchovky Hatsan
- Odpovědi: 3026
- Zobrazení: 1308070
Re: Vzduchovky Hatsan
Kovohutě použít na přetavení a zkusit JSB exact heavy, nebo jiné gramáže od JSB <0,67g. Případně H&N Barracuda, Barracuda FT. Zkusit nastřelovat s nepřímou oporou, ruku mezi pažbou a oporou v místě těžiště vzduchovky. Pokud nepomůže ani to, tak reklamovat nebo použít jako tyč k rajčatům. Zkontrolova...
- 02 led 2025 18:55
- Fórum: Vzduchovky, plynovky, airsoft, paintball
- Téma: Diabolky
- Odpovědi: 5054
- Zobrazení: 1216962
Re: Diabolky
Poslední dobou pozoruji u novějších jsb-ček rok (22-23), že nějak rychle oxidují oproti starším z roku (2016-2018)?
Mám nějaké starší ještě s testovací sady a jednu načatou krabičku premium exactů, ale žádné výrazné změny povrchu jsem u nich nezjistil.
Mám nějaké starší ještě s testovací sady a jednu načatou krabičku premium exactů, ale žádné výrazné změny povrchu jsem u nich nezjistil.
- 28 pro 2024 13:00
- Fórum: Vzduchovky, plynovky, airsoft, paintball
- Téma: Artemis SPA PP800-800R
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 11478
Re: Artemis SPA PP800-800R
Tak jsem si letos udělal radost a pořídil PP800R ve 4,5-ce. Z výroby byla nastavená na 232- 235 m/s s exactem 0,547, na jedno naplnění tj. od 200 do 90 bar dala jenom 10 použitelných ran a šest plnotučných při regulovaném tlaku, kdy regulátor byl nastaven někde kolem 140 bar. Začal jsem si tedy hrát...
- 27 pro 2024 12:51
- Fórum: Vzduchovky, plynovky, airsoft, paintball
- Téma: Tlakové lahve a plnění
- Odpovědi: 2897
- Zobrazení: 828718
Re: Tlakové lahve a plnění
Samozřejmě nesmíme taky zapomenout na levné čínské pumpy, které prakticky nemají žádný filtr. Někdo to neřeší a pak to uvnitř větrovky vypadá jak ...... Dá se koupit kvalitní pumpa, třeba od Hill, ale ten filtr na vstupu při nasávání to taky úplně nezachrání. Při přílišném rychlém pumpování se vzduc...
- 18 lis 2024 12:41
- Fórum: Vzduchovky, plynovky, airsoft, paintball
- Téma: Altaros M24
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 31327
Re: Altaros M24
Včera jsem zrovna objednal, už se těším :) Původně jsem zamýšlel, že si upravím pažbu od carro form na Remington 700 L/A, ale nebyla skladem v provedení, které jsem chtěl. Cenově by to však vyšlo stejně jako nová, hotová od Altarose. Jinak v sekci téma diabolky jsem napsal pytlíkovinu. Hlaveň je sta...
