Schanim zkusenou radu od profiku

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Příspěvek od Kavy » 08 říj 2009 19:48

Kua chlape,jsi tu na foru třetí den,tak se porad neptej na to samé tam,kde se ptát nemáš :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Existuje téma QB78,všiml jsis ho :?:
Existuje téma 4,5 VS 5,5 ,všiml jsis ho :?:
Dokonce ti KESY na obě témata dal o příspěvek víš odkazy,všiml jsis :?:


gandik
Příspěvky: 120
Registrován: 23 dub 2009 19:13
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gandik » 08 říj 2009 19:49

nejsem profik ale moje pristi vzduchovka bude 5,5mm [uz jsem jednou 5,5mm mel , ted mam 4,5mm.]

btw uz by to tu mel nekdo zamknout
sup001
Příspěvky: 45
Registrován: 05 říj 2009 09:17

Příspěvek od sup001 » 05 lis 2009 20:28

to b.a,m.i.n.o.-4,5 na terč,5,5 na potkany ,klidně se ptej
Uživatelský avatar
Dusno
Příspěvky: 165
Registrován: 23 led 2009 11:33
Bydliště: Morava a Slezko

Příspěvek od Dusno » 05 lis 2009 21:24

A která z nich rozbije flašku od piva?
Kdo se ptá, nebloudí.
echo
Příspěvky: 50
Registrován: 08 říj 2009 20:09

Příspěvek od echo » 05 lis 2009 21:40

zelenu rozbije 4,5
hnedu len 5,5<
Uživatelský avatar
Daystate Merlyn
Příspěvky: 757
Registrován: 31 říj 2009 15:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Daystate Merlyn » 05 lis 2009 21:42

b.a.m.b.i.n.o píše:a ted babo rad
Tady žádnou radu asi nedostaneš tady jsou samí profíci co se rodí s puškou v ruce a diabolou v .... :twisted:
nenech se znechutit a ptej se vo tom to tady je !!!!!
Uživatelský avatar
Daystate Merlyn
Příspěvky: 757
Registrován: 31 říj 2009 15:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Daystate Merlyn » 05 lis 2009 22:15

["Kavy"
Existuje téma QB78,všiml jsis ho :?:
Existuje téma 4,5 VS 5,5 ,všiml jsis ho :?:
Dokonce ti KESY na obě témata dal o příspěvek víš odkazy,všiml jsis :?

Všiml jsis že jsi na Foru o vzduchovkách,kde se probíraj různé zhovadilosti
ale to jsou starý ,,psy,, a ty můžou a ty novej ,,moc nevyskakuj,, jen nás tady votravuješ blbejma otázkama co tady všichni dááááávno vědí, trochu by to chtělo nebejt takovej arogantní a namachrovanej a bejt rád za to, že se někdo zeptá a rozproudí debatu k tématu,které je stejně nekonečné a budou nováčkové přibývat a vynechal bych různé vulgárnosti a tím případné odrazování se vůbec na něco zeptat
Asi jsem se rozkecal,ale fakt mi to někdy štve.... 8)
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 06 lis 2009 19:01

[OT]
Myslím si že mu poradené bolo dostatočne takže neviem prečo sa "opúšťaš". Pozri si svoje príspevky v tomto vlákne a zhodnoť čím si mu poradil ty a čím "tí ostatný" do ktorých sa navážaš :!:
[/OT]
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
Dusno
Příspěvky: 165
Registrován: 23 led 2009 11:33
Bydliště: Morava a Slezko

Příspěvek od Dusno » 07 lis 2009 22:29

Daystate Merlyn píše:
b.a.m.b.i.n.o píše:a ted babo rad
Tady žádnou radu asi nedostaneš tady jsou samí profíci co se rodí s puškou v ruce a diabolou v .... :twisted:
nenech se znechutit a ptej se vo tom to tady je !!!!!
Pokud ses Merlina narodil jako neprofík s diabolkou v ruce a puškou v .... , tak tě lituji. :twisted:
"Všiml jsis že jsi na fóru o vzduchovkách,kde se probírají různé zhovadilosti" Nevšiml, kdyby si autoři nových příspěvků a threadů přečetli pravidla fóra, nezahlcovali by jej dotazy: či to rozbije flašu, jestli 4,5 nebo 5,5, která je lepší.
Je to tady tolikrát rozvedené, že se nediv podrážděným reakcím.
"Schanim zkusenou radu od profiku" "Ktera z nich je lepsi? A co je lepsi koupit calibr 4,5 nebo 5,5mm. A maji vubec vzduchovky na CO2 smysl kupovat?"
Jaké odpovědi na takové prostoduché otázky čekáte? Kup si tu a tu, ta je nejlepší, potočíš támhle tím šroubkem a máš 20 Joulů.
Čtěte, studujte, je tady toho přehršel. Udělejte si vlastní názor. Když pak budete vybírat tu svou, budete na ni hrdi, protože budete vědět, že to byla vaše volba podle vašich kritérií.
2 Merlyn: cituji "trochu by to chtělo nebejt takovej arogantní a namachrovanej a bejt rád za to, že se někdo zeptá a rozproudí debatu k tématu,které je stejně nekonečné a budou nováčkové přibývat a vynechal bych různé vulgárnosti". Tak se toho snaž držet a nenapadej ostatní. Je dobré si příspěvek po sobě přečíst, než jej vyšlu do světa.
Tohle fórum je dosti specifické i odborné, je to pro i mne studnice vědomostí. Najdu zde takřka vždy odpověď i bez stupidních otázek.
Naopak si myslím, že vulgární jsou ti, co napíší: nechce se mi to všechno pročítat, která je nejlepší? :shock:
Takoví se ovšem najdou asi vždycky, takže na hrubou díru hrubá záplata.
Kdo se ptá, nebloudí.
Uživatelský avatar
Daystate Merlyn
Příspěvky: 757
Registrován: 31 říj 2009 15:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Daystate Merlyn » 07 lis 2009 22:47

Taky názor, jen to nemusíme číst když nechcem témat je tam dost pro ty kteří tomu rozumí a odskočit si poradit novému není nic špatného když je nuda bez těch odborných příspěvků co ty na to ??? Vím, že zahlcováního je tady dost ale ruku na srdce je tu někdy guláš se v tom vyznat a zvláště pro nováčka mě to osobně nevadí nemám komlex že mě někdo obtěžuje třeba prostou otázkou co si má koupit když to třeba nikdy nedržel v ruce. Jen můj názor :cry:
Uživatelský avatar
Daystate Merlyn
Příspěvky: 757
Registrován: 31 říj 2009 15:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Daystate Merlyn » 07 lis 2009 22:54

Dusno píše:A která z nich rozbije flašku od piva?
tak to sám vidíš co píšeš
Uživatelský avatar
vendous
Příspěvky: 1137
Registrován: 21 kvě 2009 12:38
Bydliště: Zeměchy, Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendous » 07 lis 2009 22:58

Je tady pro začátečníky napsáno hrozně moc, Dusno má naprostou pravdu.
Já tady strávil taky spoustu času čtením. Nezačal jsem se super dotazem, jakou vzduchovku do 2000kč, je lepší 4,5 nebo 5,5 , poradí někdo nebo mám si koupit CO nebo PCP.
Prostě je tu o všem toho hromada, tak prostě hold je potřeba číst.
A narážky na profíky kteří neporadí nejsou na místě.
Já tu dostal rady celkem často
Venca a Zuzka (Zuzule :D )
Uživatelský avatar
Daystate Merlyn
Příspěvky: 757
Registrován: 31 říj 2009 15:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Daystate Merlyn » 07 lis 2009 23:12

A jak dostaneš radu, když se nezeptáš ??? Jako ty ses zeptal a odkázali tě na vlákno xxxxx je tu spousta různých názorů a svět jde dál a typy zbraní a ceny jsou jiné než třeba loni tak odkázat někoho 2 roky zpět mi připadá nesmyslný. Vždyť to fakt nikdo kdo nechce nemusí číst a dělat si srandu z nového není od profíka to pravé vořechové. Sami se tady někdy hádáte a k tématu to není. Je tu střed názorů a rad a studnice informací jen se k nim slušnou cestou dobrat.
Uživatelský avatar
Daystate Merlyn
Příspěvky: 757
Registrován: 31 říj 2009 15:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Daystate Merlyn » 07 lis 2009 23:23

Jen ještě jedna poznámka, je tu na všech vláknech popsané úplně všechno o vzduchovkách, tak by se vlastně nemusel nikdo nikoho už ptát a jen odkaz na vlákno xxxxx a tam si to přečti a nevotravuj blbou otázkou !! zase jen můj názor
Uživatelský avatar
vendous
Příspěvky: 1137
Registrován: 21 kvě 2009 12:38
Bydliště: Zeměchy, Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendous » 08 lis 2009 08:47

Jak dostanu radu když se nezeptám? Zmáčknu tlačítko hledat a napíšu co hledám, třeba 4,5 nebo 5,5 a dám hledat. No a co se nestane, vypadne na mě asi tuna příspěvků. A hle tady je něco co mi pomůže http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t ... light=nebo a nemusím zakládat nový téma. No a pak pokračuji dál a dál. Strávím pár hodin čtením a pak když už mám skoro jasno tak si můžu zeptat na konkrétní věc kterou sem nenašel.
Jde o to že každý přijde je línej číst tak se prostě jednoduše zeptá, pak je tady milion podobnejch příspěvků
Venca a Zuzka (Zuzule :D )
Odpovědět