Scarabeus 06

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zdenek
Příspěvky: 105
Registrován: 06 říj 2005 14:15
Bydliště: Brno

Příspěvek od Zdenek » 02 bře 2008 15:50

harpplayer píše:Škorpion, pokud mě paměť neklame, se vyráběl pouze v rážích 7,65mm Browning a později na export 9mm BROWNING, NIKOLI PARA. To by ten závěr nevydržel!

Buď smutný, protože tě paměť klame. Jde o verzi CZ 68 Škorpion v ráži 9mm Luger. Nemohl jsem najít důkaz pro své tvrzení, protože na stránkách UB už není, až jsem si vzpomněl. Má ho ***** na svých stránkách v sekci pistole,je to veliký fešák, stál 32.000,- a je prodaný.


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 bře 2008 15:51

Chlapi najde se tu někdo,kdo tento problém prakticky řešil???Bylo by dobré nám tu s tím trochu pomoci.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
fredy

Příspěvek od fredy » 02 bře 2008 15:53

To že nedovřel závěr nemůže být chybějícím zpomalovačem ! Ten závěr ve full podrží a pustí, nikoliv nedává ráz dopředu. :D
Black Sabbath
Příspěvky: 274
Registrován: 07 pro 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black Sabbath » 02 bře 2008 16:28

To edelweiss: Sorry, přehlídl jsem. :wink:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 bře 2008 17:09

To- fredy
Tak v čem to je???Tyhle problémy nám dělal full právě když ten zpomalovač nebyl OK.Tohle je semi a má to zase ty příznaky.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
fredy

Příspěvek od fredy » 02 bře 2008 17:23

nebylo nejak ohlé ústí zásobníku ? že by to moc zbrzdilo závěr při vysouvání náboje ?
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 bře 2008 17:26

Nezdálo se,zjevná vada na tom nebyla,ale ve středu to omrknu znovu.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Příspěvek od glock69 » 02 bře 2008 17:29

Mě taky dva full auto kousky dělaly psí kusy jak píše edelweiss a co si vzpomínám, tak to bylo zpomalovačem kadence.. Tak nevím :lol:
rostar
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2006 13:38

Příspěvek od rostar » 02 bře 2008 21:38

to edelweiss: Ono ten Scarabeus je fakt paskvil. Probíral jsem to s několika lidmi co se vyznají(zbrojíři i prodejci). Nechtěl jsem to tady ani jinde rozpitvávat protože jsem zrovna v té době prodával škorpa a znělo by to zaujatě. Scarabeus = laciná napodobenina unikátní české pistole. Toť výsledek debaty se znalci. Na druhé straně jsme se shodli, že za ty prachy dobrá hračka co se navíc tváří jako Škorpion. Ale stejně jako Norinco NC226 nebude nikdy Sig Sauer, Scarabeus nebude nikdy Škorpion. R
Si vis pacem, para bellum
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 bře 2008 21:49

To- rostar
Spodek to mělo AČR plášť neznačen,závěr standart ale jinak vnitřek vykuchaný.To by nevadilo kdyby nějaký ignorant vzal v úvahu že ten zpomalovač tu zbraň drží v chodu.Takže pokud ho tam nepůjde nacpat,budu muset najít jiné řešení,asi to bude řešit doraz z urychlovací pružinou,pokud tam na to bude místo.Si potom na to otevřu fabriku a budu to prodávat naivkům co si ten střep koupí.
:lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
derringer
Příspěvky: 435
Registrován: 04 pro 2007 20:53

Příspěvek od derringer » 02 bře 2008 21:50

většina lidí co s vyzná(zbrojíři i prodejci)je po česku nasraná, že na to nepřišli oni a že si někdo jiný na tom slušně vydělá - taková nefalšovaná česká závist

není to napodobenina, je to očesanej škorpion, kterej přišel o to, co z něj dělalo unikát - střelbu dávkou
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 bře 2008 22:01

To- derringer
Ber to tak že je to sentiment a jediná legální možnost,jak se k tomu fandové dostanou.Jen teda za ty prachu by to mohlo fungovat!!!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
rostar
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2006 13:38

Příspěvek od rostar » 02 bře 2008 22:39

to derringer: Tak jo :wink:
to edelweiss: Podle příspěvku Tě taky řadím mezi lidi co se vyznají. Pokud si to umíš pořešit sám, máš vyhráno a ještě na tom můžeš vydělat 8) . Jsi taky po česku nasraný, že jsi nepřišel na geniální myšlenku vyrobit skoroškorpa? :D
Aby nedošlo k omylu, proti Scarabeu ani jeho tvůrci vůbec nic nemám. Ale není to Škorpion. Ani vykuchaný. To by byl kdyby to ,,vykuchání "nebylo nenávratné. Je to prostě Scarabeus a já ho tak beru a respektuju. R
Si vis pacem, para bellum
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 bře 2008 22:45

To-rostar
Já ho nekoupil,jen kamarád je z něho smutný,tak mu chci pomoct.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Zdenek
Příspěvky: 105
Registrován: 06 říj 2005 14:15
Bydliště: Brno

Příspěvek od Zdenek » 03 bře 2008 18:13

edelweiss píše:To- rostar
Spodek to mělo AČR plášť neznačen,závěr standart ale jinak vnitřek vykuchaný.To by nevadilo kdyby nějaký ignorant vzal v úvahu že ten zpomalovač tu zbraň drží v chodu.Takže pokud ho tam nepůjde nacpat,budu muset najít jiné řešení,asi to bude řešit doraz z urychlovací pružinou,pokud tam na to bude místo.Si potom na to otevřu fabriku a budu to prodávat naivkům co si ten střep koupí.
:lol:
Tady je snad trochu odpověď: www.trivis.info/view.php?cisloclanku=2008021701
Odpovědět