Rusove osvobodili CR... osvobodili Rusove CR?

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Dlužíme Rusům něco?

Ano.
4
6%
Ano, jsem komunista a když na Rusko pomyslím, tak se mi postaví.
4
6%
Ano, rád vzpomínám na zájmové kroužky lidových milicí.
0
Žádná hlasování
Těžko říct...
7
11%
Ne, jen Vary a Mariánské Lázně.
3
5%
Ne, co jsme jim dlužili si už ukradli.
27
42%
Ne.
20
31%
 
Celkem hlasů: 65
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 16 srp 2008 20:23

"Dej mi svou ženu!" nařídil Ruský důstojník
http://zpravy.idnes.cz/kriminalista-cty ... domaci_pin


Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 30 zář 2008 10:28

Dluh rusům:
to je více otázek v jedné (stalo se toho prostě příliš mnoho) :

1. k prostým ruským vojáčkům
necítím vděk, spíš je mi jich líto.
Za války i v míru zažili peklo, které si neumí přestavit ani kdo prošel šikanou v Sabinově nebo kdo zažil požár ropné plošiny.
Jinak jako individuality jsou mi místy milí-sympatičtí, místy se mi hnusí pro svou bažinnost, pokrytectví a lenost až obavu samostaně vnímat vlastníma očima - chtějí dostat názory už hotové, které budou jen provolávat. A to včetně jejich univerzitních učitelů.


2. k ruským vládcům ()
necítím vděk ani nenávist.
Prostě byli a jsou a jsou silní, jejich sílu (jako možný zdroj zla) je nutné respektovat a být ve střehu.
Prostě měli mocenský projekt, jakých jsou plné dějiny - a jim docela vyšel, což respektuju.
Nešlo jim o záchranu životů či snížení utrpení obětí,
ale trvale hlavně o vlastní přežití, tj.: šlo o případ krajní nouze, ktrý omlouvá jakékoliv páchané hrůzy.
To že u toho cíleně lhali nám i svým vlastním - jelikož to bylo úspěšné, respektuji efektivitu jejich postupů, kterým vytěžili přírodní bohatství své země, tj.: snadno zmanipulovatelné kterény.
Naštěstí přišla elektronika a informatika, kde poddajná nemotivovaná masa otroků je k ničemu a komunismus prohrál závod.

3. k sovětským gumám
(tak něco mezi - trochu dobrovolné oběti, trochu toužící křivácky vládnout),
Tak ty se mi vyloženě hnusí.
Paraziti, pokrytci, povaleči, neschopné líné svině.
Kulturu kterou tu šířili bychom měli dezinfikovat utopením v Savu, včetně jejich nositelů a českých přisluhovačů - bez promlčení i 60 let zpětně.


Prostě (nedobrovolná) spolupráce s bažinnými pokrytreckými rusy byl zajímavý dějinný experiment, o němž bychom si měli pamatovat že krom vražd, útisku a nečestností je hlavně nehospodárný - vede k infekci lenosti státní správy, technické zaostalosti a následně slabosti a chudoby - tedy že by se už nikdy neměl opakovat.

Znám osobně pár rusů (rusek) co se sem po revoluci přivdaly - jsou v pohodě, co se aklimatizovaly už žádný pocit že bychom jim něco dlužili nemají. Ostatní rusové taky časem procitnou, až si začnou čistit svou zmrzačenou bažinnou mysl. Mějme s nimi trpělivost a soucit, protože oni jsou ty hlavní oběti.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 01 říj 2008 18:54

tak tak,přesně tak...u Rusů se mi zdá být ještě cosi zvláštního-jejich historie je jakási krátká-zlatou měnu (dukát) u nich začal razit až car Ivan Hrozný,což je hrozně pozdě-16.století (!).Do té doby se tam platilo kusy stříbrného drátu a vestami ze 40 kůží veverek-(copok)./zdroj: Friedberg, Gold coins of the world/
Jejich rasový základ by sice byl dobrý-pod pojmem Rus se ještě v 18.století rozuměl Švéd-byli to totiž Vikingové,kdo tam u řek založil ta jejich knížectví,jenže asijské vlivy jejich krev hodně poničili.Pořád je však možno považovat je za Arijce./zdroj: National- sozialismus und Wissenschaft/
///pro Rusy typický knoflíkový nos v široké tváři je typický pro Skythy,obývající oblast při Černém moři,takové tváře jsou vyobrazeny na artefaktech Thrákie jako je Pantikapaion,takže toto byly mohutné degenerující vlivy///
Méněcennost Rusů založil car Petr Veliký,který se mylně domníval,že Rusové jsou evropané a vnutil jim evropskou kulturu,přičemž pod krutými tresty zakázal jejich vlastní ruské obyčeje./zdroj: Dostojevskij Deník spisovatele a Solženicyn Souostroví/
Evropskou kulturu nepřijali,na svou zapomněli.Rus tak m.j. nechápe pojem presumpce neviny.
Svou méněcennost řeší agresivitou proti menšinám,hlavně Židům.
/ zde vznikl pojem "židobolševik"-Eliazar ben Uljach řečený Lenin a další Židé se masově připojili k učení Mardochaje řečeného Marx v očekávání nějakého zlepšení pokud svrhnou silně antisemitský carský režim.Stalin se ovšem po WWII. k tradičnímu antisemitismu vrátil/
Odlišnost Rusů od evropanů je dána zejména kolektivním myšlením na rozdíl od evropského individualistického /zdroj: Jevgenij Jevtušenko/
V současnosti se jedná o system založený na ponižování člověka,s netolerantním pravoslavným náboženstvím křesťanského typu,ekonomika je prvovýroba,t.j. prodej surovin,typická pro rozvojové země,politika je avanturistická,agresivní.
Z evropanů jsou Rusi svým uvažováním nejblíže Němcům.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 01 říj 2008 20:47

maldigola: pekne a vecne cteni. Dekuji.
Necham se takhle soukromne vzelavat klidne, i mimo tema. :wink:
Odpovědět