RUGER MINI 30

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

xenoy
Příspěvky: 121
Registrován: 24 úno 2008 20:41
Bydliště: zuioůp§oůlij
Kontaktovat uživatele:

RUGER MINI 30

Příspěvek od xenoy » 24 úno 2008 20:47

qqqqqqq
Naposledy upravil(a) xenoy dne 11 dub 2008 19:59, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 25 úno 2008 16:09

A jak ji hodláš využít?
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
xenoy
Příspěvky: 121
Registrován: 24 úno 2008 20:41
Bydliště: zuioůp§oůlij
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xenoy » 25 úno 2008 16:25

no budu ji mít jen na blbnutí. nechtěl sem jít do 58,protže je moc "vojenská" a tahle mi vzhledově připomíná M1garant nebo M1 carbine a tak je to taky trochu srdeční záležitost a hlavně ta cena je podle mě prima.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 25 úno 2008 16:35

v usa používána i policejními odstřelovači 8)
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
xenoy
Příspěvky: 121
Registrován: 24 úno 2008 20:41
Bydliště: zuioůp§oůlij
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xenoy » 25 úno 2008 16:41

tuším,že je to zbraň asi oblíbená,ale že by ji používali v USA i odstřelovači sem netušil.. ona není ani v čechách moc vidět a přitom ji dost lidí chválí a tak sem z toho docela zmatenej. Většinou to bejvá tak,že když je něco chváleno tak to bývá i dost rozšířeno..?? Asi v tom hraje slovo cena.
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 25 úno 2008 16:43

No je to určitě super zbraň, a ráže je taky fajn, jenomže ty si určitě představuješ, jak ji budeš krmit našima vojenskejma nábojema, za pár korun,co? Jenže ty jsou dělaný pro tvrdochromovej vývrt, o ocelovejch hilznách nemluvě...takže životností zbraně bych si při použití této munice nebyl moc jistej. Ale jestli ji chceš krmit třikrát dražšíma civilníma nábojema, je to OK.

Pokud ti jde ale o tu levnou vojenskou munici, nic jinýho než vz 58 ti asi nakonec nezbude...Ale chtělo by to vyjádření nějakýho odborníka, já jen abys popřemýšlel i o tomhle.

Znova říkam, kvér je to nádhernej.
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 25 úno 2008 16:47

S těma policejníma ostřelovačema to ber s rezervou, je fakt že nejen v USA je ve výzbroji policejních i vojenských jednotek, ostřelovači ji ale určitě nepoužívaj, zas tak přesná není. To, že na ní má policajt namontovanou optiku, ještě neznamená, že je to ostřelovač... :wink:
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
xenoy
Příspěvky: 121
Registrován: 24 úno 2008 20:41
Bydliště: zuioůp§oůlij
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xenoy » 25 úno 2008 16:58

No krmit ji chci těma ruskejma nábojema Barnaul. Prej dobrá volba co se týká cena-kvalita. Nechci do ni ládovat Wolfy protože s nima mám blou zkušenost co se týká počtu selhanejch kousků. Nápich dobrej(zbraň Saiga),ale prostě jich dost nevystřelilo,což se mi opakovalo dost často.
No tak o koupi je asi rozhodnuto,ale mrzí mě,že těch stejně "postiženejch" oblibou takové zbraně je málo. Když už tady zaznívaj ta slova chvály na vzhled a snad i na konstrukci a kvalitu celkově. Je mi jasný,že novou za 30 kolíků se dá koupit spousta jinejch zbraní,ale podle mě Ruger je Ruger.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 25 úno 2008 17:01

To- xenoy
Zavolej do Alfa proj p.Pekařík,dělal na to testy a co mi říkal moc nadšený z toho nebyl.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
xenoy
Příspěvky: 121
Registrován: 24 úno 2008 20:41
Bydliště: zuioůp§oůlij
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xenoy » 25 úno 2008 17:14

to-edelweiss
nebyl nadšený ze zbraně nebo z výše uvedené munice?
Já si nechám rád poradit a snažim se z názorů lidí brát jak to dobré tak se zabývat i negativními referencemi.Snad se doberu nějakého rezimé.
Je pravda,že o zbrani Ruger mini 30 se toho člověk nikde moc nedočte,ale je kolem té zbraně taková zvláští gloriola a tak nevim co je "pravda" a co "mýtus"..?? Ani taky nevim jestli se vůbec ještě dovážej do ČR?
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 25 úno 2008 17:19

To-xenoy
Ze zbraně :lol:
Cpal tam co sehnal,testoval a radost moc neměl.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 25 úno 2008 17:21

omluva tamto je model mini 14 což je dle mně ale skoro to samé co mini30
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
xenoy
Příspěvky: 121
Registrován: 24 úno 2008 20:41
Bydliště: zuioůp§oůlij
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xenoy » 25 úno 2008 17:30

to-edelweiss
Tak a teď nevim co budu dělat. Buď to rysknu a pak budu kňučet.že sem to neměl kupovat a nebo ji nekoupim a pak budu kňučet,že sem ji nekoupil... :D
Možnost volby je někdy hroná věc..
Ale asi ji vemu,protože vyhraje nákup srdcem. Zbraň je to krásná,teda pro mě určitě :twisted:
Ale vždycky rád od vás všech uslyšim vaše názory. Nejsem hloupej,ale všechno prostě znát nemůžu. A já lidem na tomhle fóru věřim a jejich názorů si cenim!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 25 úno 2008 17:41

To- xenoy
Hele,jde jen o to co od té zbraně čekáš,pokud to máš pro srdíčko tak tě zklamat nemůže,pokud budeš chtít nástřel půl moa na 300m tak to tě zklame velice.To je celé
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
xenoy
Příspěvky: 121
Registrován: 24 úno 2008 20:41
Bydliště: zuioůp§oůlij
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xenoy » 25 úno 2008 17:52

to-edelweiss
Na 3OO metráků nestřílím ani ze svý lovecký pušky natož z tohodle Rugeru. Prostě jit zamlaskat na střelnici do papíru což je fakt u takové zbraně nuda a spíš nutnost,aby se v ní nezabydleli pavouci a nebo si zasmažit do všeliakejch melounů a plechovek na venkovní střelnici.
Počítám,že ročně vysmažim tak 400-500 kousků munice a je vymalováno. Mám i jiné zbran,které rád vyvenčim a tohle fakt "srdcovka".
To sem ještě uvažoval o její předchůdkyni M1 carbine,ale mít zase dvě koncepčně stejný zbraně se mi nechce,ikdyž se mě taky líbí .. :lol:
Odpovědět