Ruger Black Hawk

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Ryusei
Příspěvky: 3
Registrován: 13 dub 2010 14:19

Ruger Black Hawk

Příspěvek od Ryusei » 13 dub 2010 14:25

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda máte někdo nějaké zkušenosti s touto vzduchovkou. Jelikož mě střelba baví chtěl bych si něco pořídit (jedná se o střílení na terče a plechovky nic víc :D ) ... Doteď jsem měl možnost střílet z CZ 452 .22 ... vím, že vzduchovka se tomu nemůže rovnat, ale pro absenci ZP není jiné volby.

Za jakékoliv zkušenosti popř. návrhy budu vděčný


Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od DrobasMirek » 13 dub 2010 16:35

co takhle patrioticky koupit nějakou Slávinku? třeba 631 nebo 634? :wink: na pohodový střílení víc než dobrý ;-)
Ryusei
Příspěvky: 3
Registrován: 13 dub 2010 14:19

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od Ryusei » 13 dub 2010 16:51

O tom jsem taky přemejšlel, abych řekl pravdu tak ten Ruger BH sem hodil na první místo jen že je pro mě snadněji dostupnej (maj ho 200m od baraku na prodej za velmi příznivou cenu), ale nemůžu ho porovnat, jelikož (i když se za to stydim) ze vzduchovky sem v životě nestřílel (očekávám, že to bude jiný než z tý CZ452) ...
carlos
Příspěvky: 1
Registrován: 02 kvě 2010 23:19

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od carlos » 03 kvě 2010 00:36

mam tu vzduchovku,za tie peniaze..celkom slusna...
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od Kubajzz » 03 kvě 2010 01:33

Ta vzduchovka vypadá přesně jako ta Diana Panther 31, co jsme z ní dneska stříleli. Ale fakt přesně. Tak přesně, že to musí být z jedné fabriky.
A vzhledem k tomu, že se ten Ruger Blackhawk v Americe prodává i s 4x32 optikou za $109, tak je to Šanghaj nebo Turek.
Podle mě je to Turek nebo se číňani poněkud zlepšili.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od Kubajzz » 03 kvě 2010 14:10

Tak prý to dělá Xisico v Číně. Je to kopie Diany Panther.
Tedy asi kopie, protože jsem se i dočet, že některé Diany nejsou až tak moc Diany...
Každopádně prý je ten Ruger prakticky stejný a díly jsou zaměnitelné, dokonce prý je z lepších materiálů než originál. (věřte nevěřte, já nevím)
Kdyby to stálo těch 100 dolarů, tak by to na srandapicání možná stálo za pokus. Ale ode mně ho nečekejte. :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Ryusei
Příspěvky: 3
Registrován: 13 dub 2010 14:19

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od Ryusei » 12 kvě 2010 23:58

Je to se mnou strašný, stále o ni přemýšlím (dokonce sem přemýšlel o Air hawk elite), ale nevim nevim ... dneska jsem byl v ůiberci vyzkoušet si slávku 634, musím říct, že sem byl mile překvapen jen vzhledově to není můj typ a na začátek + předělání je to poněkuď drahá sranda pro mě jako studenta ... ale vidím to, že v příštích dnech objednávám asi ten black hawk (celkem by se mi líbila kopie L96a1 a nebo alespoň M24 (což už je ten black hawk blíž)). A ještě (pokud to někdo bude číst) dnes jsem četli něco o krátké verzi HK USP na 1x CO2 prý má dosahovat až energie 7,5J ... v porovnání s ostatními se mi to zdá ale jako nesmysl (většina má psané max 3J) může někdo potvrdit/vyvrátit a nebo cokoliv k tomu dodat ? ... A pokud to má 7J jaká je šance že se stim něco trefí a nebude to u takovéhle hračky lítat snad i za roh :D:D:D
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od DrobasMirek » 13 kvě 2010 07:52

aha takže ty nechceš ani tak výkon jako vzhled.. 7,5J je dobrý tak do 20 - 30m při normální vzduchovce, s krátkou to bude asi dost tragický.. nebo komický.. tragikomický.. alespoň co můžu porovnávat se Slavií a AR2078.. 3J? to si vem do ruky první kámen, kterej najdeš a hoď s nim směr terč, výsledek bude relativně stejný..
Easa
Příspěvky: 89
Registrován: 10 úno 2010 17:51

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od Easa » 06 zář 2010 14:40

Ma tu teda este niekto Ruger Black Hawk? Popr. Air Hawk Elite ?
Kuliman
Příspěvky: 1
Registrován: 16 úno 2011 19:50

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od Kuliman » 16 úno 2011 20:29

Ahoj dneska konečně poštou dorazil ruger black hawk. krabice malinko pomačkaná ale všechno po vybalení bylo v pořádku. nasadil sem optiku a vyrazil to testnout. foukal pořádnej vítr zima jak... ale i tak flinta po drobném seřízení střílela suprově. na cca 25m v sedě s oporou rozptyl asi 9cm musim zduraznit že podmínky stály opravdu za hovno! každopádně sílu má fakt slušnou první rána šla do tvárnice a docela sem koukal.. byl sem mile překvapen i s kvalitou zpracování zbraň je na omak velice příjemná i přesto že bych dal přednost dřevu tak jsem s plastem docela spokojenej. Dříve jsem střílel jen se slavkou 630 a 634 takže střelba z rugeru mě moc příjemně překvapila! kvalita zpracování je sice horší něž u slavie ale výkonově ruger vede... no uvidíme jak se mu bude dařit dále... je dobré že půjdou použít i ND z diany, docela by mě zajímala silnější pružina :wink: každopádně kup teto zbraně můžu vřele doporučit! za cenu slavie velice slušná zbran v setu s puškohledem co víc si přát.. :-) kupováno na www.zbraně-vzduchovky.cz proběhlo to bez problémů.. v pondělí ráno objednám a ve středu odpoledne už práskam. :-) munice JSB EXACT zdar
Uživatelský avatar
Asot
Příspěvky: 390
Registrován: 10 zář 2008 10:34

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od Asot » 17 úno 2011 19:52

Kup si Hatsana 125 v 6.35mm a máš simulaci rovnou jako kulovnice. Vtip

Na Aukru se prodává Diana 48, ta by se ti mohla líbit
Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 7
Registrován: 27 pro 2010 11:49
Bydliště: Pezinok SK

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od cyril » 10 čer 2011 13:57

Nástrel z Ruger BlackHawk + Walther 6x42 AO. Strieľané v stoji s oporou, JSB Exact 4,51mm, 30m, mierny vetrík sprava.
Všetkých 10 rán sa vošlo do kružnice 40mm. Nebyť tej jednej diery do bieleho, vošlo by sa to do 35mm.
Keďže Alexxxus na svojej stránke http://www.alexxxus.cz/node/36 v recenzii Diana Panther 31 (Ruger BlackHawk je jej klon) píše, že nastrieľal podobne, ale v ráži 5,5 mm, súdim, že môj nástrel by nemusel byť až tak zlý :oops: Toto je môj zatiaľ najlepší výsledok s touto vzduchovkou, snáď sa to ešte podarí zlepšiť.
Přílohy
terc_Ruger_BlackHawk.JPG
Slavia 631 Lux
Röhm Twinmaster Desperado Whisper + Walther 6 x 42
Lov 21
Ruger BlackHawk + Walther 6 x 42
wiz007
Příspěvky: 186
Registrován: 05 čer 2011 22:24

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od wiz007 » 11 čer 2011 15:15

Ja inak nechapem ze tu pisu jak su turecke a cinske vzduchovky silnejsie nez s634,sak ked je podla zakona sila do 15 j a s634 je tesne pod tou hranicou a ak hentie su silnejsie tak su potom nad zakonnym limitom.Alebo je to len ich subjektivny pohlad ze co je silnejsie na zaklade toho co to prestreli :D
OneTouchy
Příspěvky: 757
Registrován: 03 srp 2010 21:42

Re: Ruger Black Hawk

Příspěvek od OneTouchy » 11 čer 2011 15:30

slavia ma v skutocnosti nejakych 13J...ale niekomu to moze aj tych 15 davat,kedze je viacero verzii pruzin :D najlepsie boli vraj tie prve...aj mne to silnejsie strielalo,teda rovnako ako hatsan
Odpovědět