Rozskatulkovani fora

Vaše dotazy a připomínky na provozovatele GunShop.cz.
Dotazy na konkrétní objednávky zasílejte, prosíme, na náš email nebo použijte dotazovací formulář

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pravidla fóra
Urgentní požadavky na problémy s fórem směřujte soukromou zprávou na uživatele kalda
Odpovědět
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Rozškatulkování fóra

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 19 led 2008 17:58

Nováček zdraví moderátory,
jsem teď marod, tak jsem věnoval celkem dost času na pročítání fóra a napadlo mě jestli by nešlo pro větší přehlednost roztřídit na témata : krátké zbraně, dlouhé zbraně, střelivo, volně prodejné zbraně a pod. Jinak super stránky díky za ně.


Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Dělení fóra

Příspěvek od WohlmuthOta » 19 led 2008 18:35

Dle mého názoru by to bylo fajn, na druhou stranu je teď trochu "pozdě". Když člověk chce, tak se v tom dá relativně vyznat a proč se hned opičit po střelectví. :?: Střelectví je střelectví, Gunshop je Gunshop. Jestli má někdo něco proti, nechť napíše. :D
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 19 led 2008 19:38

Dík za upozornění. Hned jsem si to Střelectví našel. Přesně dle mého gusta. Na druhou stranu proč usnadňovat potenciálním Bretschneiderům práci že?
Asi to takhle je lepší.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 20 led 2008 13:30

Toto fórum je naprosto nepřehledný a je prakticky zasraný balastem. Každý děcko co má doma vzduchovku si založí novou diskuzi, každá diskuze tady má několik doublů.

WohlmuthOta to vystihl přesně, Gunshop je gunshop a střelectví je střelectví. Na střelectví jdu když chci něco najít a něco se dozvědět, tady je to bez šance.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 20 led 2008 15:02

Alfonss - tady to aspoň nikdo nepojímá jako výdělečnou činnost. Když najdu vyloženej dubl, tak to zamykám a mažu. Rozškatulkování fóra by byla práce na docela dlouhou dobu, ale podotýkám, že pláčete na špatným hrobě. Tohle si musí rozhodnout majitel GS a zadat to vrchnímu adminovi.
Na střelectví je btw možná mnohem víc balastu než tady, protože když se podíváš na podíl "seriozních" příspěvků v tématech o zbraních k těm, který se objevují v rubrikách jak Události a Pokec o všem atd. tak to není nijak horký. Já osobně chodím i na střelectví a s orientací a hledáním na GS nemám problém.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 20 led 2008 18:01

O tom výdělečným podniku se hádat nebudu, podle mě je to zpoplatnění kokotina a to je taky jeden z důvodů proč tam nejsem "sponzor serveru"

Já bych taky nejradši kdyby na střelectví zmizely sekce OT a Události, protože tam obvykle žvaní lidi, kteří do "světa zbraní" nijak přispět nedokážou.
Ale když potřebuju něco najít tak to tam najdu, na rozdíl od Gunshopu. A pravdou je že většina lidí, kteří svýma znalostma z oboru zbraní můžou přispět, se už na gunshopu nevyskytuje. Prostě je to tady jen takovej pokec, spousta lidí tady jen machruje a není schopna rozumně přispívat....

Toť čistě můj soukromej názor.
Kurt
Příspěvky: 172
Registrován: 25 pro 2007 21:37
Bydliště: CR

Příspěvek od Kurt » 20 led 2008 18:36

Ono tohle téma není o porovnávání, kde je přehledněji, ale o zpřehlednění tohoto fora, že? :wink:
To roztřídění na témata je dobrý nápad a není nic extra náročného - a určitě na něj není pozdě. Vlastně se to dá udělat za den - mám nějaké to forum na starosti, takže vím, o čem píšu. Jde jen o to chtít a udělat to rozhodnutí. Ovšem to, jak zde napsal Silencer, nepřísluší nám, nýbrž provozovateli.
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 21 led 2008 06:44

Kurt:A ty máš forum se 60000 příspěvky? :lol:
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 21 led 2008 07:40

2 petin: Tady de spis o to kolik je snad vlaken ne? Muze mit forum s 10 000 prispevky ,ale kdyz bude mit dvakrat tolik vlaken tak na tom zamaka vic nez tady.. mysli nez zacnes nekoho shazovat :roll:
-- Life is pain --
Kurt
Příspěvky: 172
Registrován: 25 pro 2007 21:37
Bydliště: CR

Příspěvek od Kurt » 21 led 2008 13:05

Petin00 píše:Kurt:A ty máš forum se 60000 příspěvky? :lol:
Administruji forum, které má: 32018 témat / 373188 příspěvků / 10071 členů.
Proč se ptáš? :roll:

Zapy: jo, tak nějak to může být taky, je vidět, že před psaním přemýšlíš.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 21 led 2008 14:15

To nevím, proč pořád chcete něco rozškatulkovávat. Tím se nic nezkvalitní ani nezmění.
Když něco hledám, tak zadám do hledání požadované slovo a vypadne na mě X příspěvků na dané téma, které si můžu projít. Proto mi ani nijak zvlášť nevadí dublované témata. Kdyby ty příspěvky byly navíc v jiných škatulkách, tak to nemá žádný význam a byla by to jenom zbytečnost.
I když osobně mi je to celkem fuk. Pokud se někomu chce o to starat a rozhodovat jestli příspěvek o nejlepší trefě má být ve vzduchovkách nebo v pistolích nebo v revolverech nebo puškách nebo v soutěžích nebo v perkuskách nebo v kuších, tak prosím.

Spíš mi vadí, když tady někdo založí nějaký nový thread, tak se hned objeví pět příspěvků na téma "to už tady bylo", "hledej" a "admine smázni to". To je ten pravý balast. Dubl ničemu nevadí a když se mi chce, tak mu tam napíšu (i kdyby to měl být jen odkaz na příspěvek v tomhle fóru) nebo se mi nechce a tím pádem to ignoruju. A to nemluvím o megathreadech, které celé už stejně nikdo nepřečte.

Na střelectví.cz se občas chodím dívat, ale vzhledem k tomu, že tam není nic o vzduchovkách, tak pro mě je hodnota tam těch informací prakticky veškerá žádná.
Těch 50 korun za registraci bych vůbec neřešil, to nejsou ani dva lístky na tramvaj, jestli to tam chtějí mít tak udělané, tak je to jejich věc. Jestli někoho banujou za to, že nechce prozradit laboraci svých nábojů, tak se tomu sice směju, ale je to taky jejich věc. :lol:
Akorát se mi zdá divné, že daleko nejfrekventovanější chlívek se tam jmenuje Off topic a má stejně příspěvků jako všechny ostatní palné zbraně dohromady.
Třeba tady je na to taky chlívek Chat, ale jeho využití je kromě domlouvání srazů prakticky mizivé. Tak jsem rád, že se tady většinou aspoň mluví o těch zbraních. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Souhlas

Příspěvek od Apevia » 21 led 2008 16:09

Souhlasim kompletne s Kubajzem, sem tam reglej, ale nemam tam ani 20 prispevku, protoze mi jde o vzduchovky a o tech tam hov.. je, jinak taky se zajimam o naboje pro ktery je tam samostatnej chlivek, ale nikdo do nej nepise.....Jak o tom tak premejslim, tak je zbytecny mit stovky chlivku, kdyz lidi pisou neco jen do jednoho z nich. Ta sekce OT je sice obcas sranda, ale kdyz je tam vic prizpevku nez celkem v tom DULEZITYM (o to by vsem melo jit) tak je to nanic.....A o ty duplicite....Je lepsi zalozit treba 10 threadu, nez vsechno srat do jednoho, viz sekce ''Jen o vzduchovkach'', je tam asi 120 stran, ale pouzitelnejch je tak 60, protoze hodne toho je uplne OT, ale o to OT nejde, vetsina z vas chodi do prace kde nemaj cas, aby byli porad na netu, nebo my skolaci (co se vetsinou zabyvame vzduchovkama), tak je takrka nemuzne precist tech 120 stranek, ono je dost i tech asi 50 o QB78. Tot muj nazor...cau

PS:ja osobne si myslim ze GS je lepsi nez strelectvi...
Cogito ergo armatus sum.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 21 led 2008 17:13

PS.: Pokud hledáš jen pokec a žádný informace tak máš samozřejmě pravdu.
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 21 led 2008 17:24

Já bych řekl o GunShopu,že je to spíš takový pokec o zbraních a střlectví,že je už rovnou o věci,jenomže tam mají mrtě adminů a moderátorů tak je to jinný :wink: Jinak se mi GunShop líbí,ale mohlo by to být lepší i když je to těžký a admini chápu :wink: :P
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 21 led 2008 17:31

tak sleduju vaši debatu a na gunshopu si člověk pokecá a může psát tak nějak rozvinutějc .Ne jako robot na střelectví skoro v heslech a platit za to aby ti pak dal 4mike nebo někdo jemu podobnej ban :?
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Odpovědět