Rozskatulkovani fora

Vaše dotazy a připomínky na provozovatele GunShop.cz.
Dotazy na konkrétní objednávky zasílejte, prosíme, na náš email nebo použijte dotazovací formulář

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pravidla fóra
Urgentní požadavky na problémy s fórem směřujte soukromou zprávou na uživatele kalda
Odpovědět
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 10 úno 2008 17:55

Nejlepší by bylo zkloubit oboje :lol: :wink: Pravda musíme


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 úno 2008 00:38

3 hodiny práce 3 strany vzduchovek,tak ještě měsíc a je to. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 11 úno 2008 00:57

A pak ze to nejde..
-- Life is pain --
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 úno 2008 01:00

bude hůř :twisted: Trochu to tahá oči u teho sedět. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 11 úno 2008 01:06

No to se ti ani nedivim, spravne bys mel pry co 20 minut preostrit ( koukat se 2-3 minuty z okna na vzdaleny bod), mel bys vydrzet dyl... ale popravde sem to nikdy nedelal
-- Life is pain --
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 11 úno 2008 09:22

To edelweiss:Dobrá práce,hned je to lepší! :) Tak přece jenom jsme si něco vybojovali.Mrzí mě,že Silencer chce odejít z postu moderátora.
Silencer:Já si tě vážím,že to někdo dělá,ale Alfonss má pravdu,protože se mě zdá že si se nezachoval "tvrdě",ale jen to jen věc názoru.
Už to neřešme,doufám,že u pozice moderátora i nadále zůstaneš,protoře ji děláš dobře.My už jsme si svý vydobyli :) :wink: Nechtěli jsme,aby jsi odešel
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 11 úno 2008 11:06

Zachoval jsem se stejně tvrdě k oběma stranám. Alf i Ed jako zkušení uživatelé už mají vědět co si dovolit. Mě prostě točí když někdo dobrovolně čte blbosti a pak si ještě ztěžuje. Proto ta reakce. Protistrana, opakuji potřetí a naposled dostala zamčené téma, varování přes PM a následný BAN za reakci na napomenutí. Měřím všem stejně i když někdo tvrdí opak.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 úno 2008 12:11

Tak bych to už chlapi stopl,nejde o to uštvat moderátora.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 11 úno 2008 14:35

Když už jste se do toho tak s chutí vrhli, tak aspoň spravte ten PANIBAL.

No a když už tady kdekdo prosazoval svůj chlívek a bil se v prsa jak mu záleží na odborné úrovni, tak jsem sám teda zvědav, co to přinese. Doufám, že znáte Potěmkina.

Jinak Silencerovi se nedivím, protože s tím pruzením má pravdu. Nikde jsem si nevšim, že by se někdo od vzduchovek do někoho navážel, že furt dokola řeší CZ versus G nebo jestli je lepší někoho střelit z pětačtyřicítky nebo z devítky.

Jo a přesuňte vzduchovky jakožto důležitější téma na první místo před Zbraně a střelivo. :lol: :lol:
Když tam jdu tak musím očima úúúplně zbytečně sjet o jeden řádek níž, což jak každý jistě uzná, je velice důležité pro přehlednost a tím pádem pro zvýšení úrovně fóra.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 úno 2008 14:41

To- Kubajzz
No už jsem se bál že se neozveš,pěkně si to prolistuj abys věděl co všechno tam máte,jen téma vzduchovka tam je X krat (ale to neřeš i jinde je to podobné) za sebe řeknu že jsem tomu rozdělení velice rád,ač to stojí nemálo úsilí.Takže oceň snahu a buď kavalír.Dík.
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 11 úno 2008 14:54

se primlouvam o oddeleni malorazek.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 11 úno 2008 15:47

No a je to tu. Každej bude chtít svůj chlív a dopadne to jako na Střelectví. Já bych se přimlouval za to, aby tu byly jen kategorie o zbraních, ne nějaký airsofty a paintbally. To sem akorát přitáhne ty vaše oblíbené náctileté (ale bude to v chlívku o vzduchovkách, takže je to jedno že jo? :twisted: ).
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 11 úno 2008 16:04

To se pohlídá,řekl bych.Je pravda že moc chlévků nestojí za nic ale málo je taky chaos.Jen se to holt musí víc hlídat a mám za to že to bude OK. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 11 úno 2008 16:04

Mě to příjde super tak, jak to je teď.
Děkuji adminům, že si dali práci a oddělili ty dvě kategorie-zbraně na ZP x vzduchovky a spol.

To pro přehlednost fóra bohatě stačí. Na střelectví nechodím. Co se týče hodnotných informací, je na tom GS srovnatelně, akorát že je zadarmo a tak nějak v pohodovější atmosféře.

Jen tak dál. :wink:
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 11 úno 2008 16:54

Myslím si že tohle je "značka ideál".....
Odpovědět