Rozcestnik HFT - www.hft.cz

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Líbí se vám stránky http://www.hft.cz

Anketa končí za 17 črc 2014 13:51

Ano, líbí
24
75%
Ne, nelíbí
8
25%
 
Celkem hlasů: 32
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 17 čer 2014 13:51

Milí přátelé, kamarádi
po dlouhých třech měsících se nám podařilo dokončit portál http://www.hft.cz, který si klade jeden hlavní cíl a to pomáhat, pomáhat, pomáhat. A to organizátorům, soutěžícím i budoucím kamarádům. Portál je vytvořen jako rozcestník sportu HFT, kde na jednom místě je přehled o všech akcích v „Kalendáři akcí“. Další funkcionality jsou: plánování cesty na akce, souřadnice, fotogalerie, články, bazar, přihlášky na závody, přehled organizátorů akcí a jejich stránek apod. Vzpomínám si, když jsem před několika lety s HFT začínal, jak bylo složité najít všechny informace. To se v podstatě od této chvíle mění, kdy základní informace s odkazy na originální zdroje naleznete na jednom místě. Portál není v žádném případě konkurencí čehokoliv jiného, je to jen další pomocník pro nás všechny a pomocníků není nikdy dost.
Zřízení portálu na národní české doméně HFT.CZ stálo obrovské úsilí a velké finanční náklady. Jako standardní zaměstnanec, bez jakéhokoliv sponzora jsem na tomto projektu celkem zásadně finančně „vykrvácel“. Bylo zapotřebí vynaložit velké úsilí na odkoupení národní domény hft.cz od původního majitele, zajistit grafika, programátora, webhosting a další záležitosti. Možná to není na první pohled vidět, ale jsou v tom desítky hodin práce několika lidí. Věřím, že toto úsilí bylo správné a portál bude prospěšný všem a najde si své příznivce. Jelikož portál nemá žádný zdroj příjmů, budu vděčný za jakoukoliv případnou pomoc do budoucna kýmkoliv z vás. Portál je momentálně funkční, ale je zapotřebí začít ho plnit obsahem, což bude nějaký čas ještě trvat.
Na portálu http://www.hft.cz je spousta informací, které je zapotřebí neustále aktualizovat. Pokud budete potřebovat jakékoliv informace přidat či upravit, pište prosím na mail uvedený v zápatí stránky a to info@hft.cz. Tento portál je přátelsky otevřený všem, proto všichni vy, co byste chtěli pomoci dalším kamarádům podělit se o nějaké informace, tak to bude umožněno.
Přeju tomuto portálu jen vše dobré a prosím hlasujte nahoře, zdali se portál http://www.hft.cz líbí či nikoliv.
Přílohy
hftcz3.JPG
hftcz2.JPG
hftcz1.JPG


Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od pussylala » 18 čer 2014 19:05

Mě se to líbí. Je to přehledné a jednoduché. Jak říkáš, až to bude obsahově plnější, bude to pro všechny přínosem.
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od mildot » 19 čer 2014 21:12

mě taky :wink:
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Laponec » 20 čer 2014 08:14

Stranky se mi libi moc pekna prace. Jen prosim nezakladej k temto webkam diskuzni forum. Nasadil jsi pomerne vysokou uroven tak at i setrvá.
Drzim palce.
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 24 čer 2014 10:46

Milí přátelé, příznivci HFT,
dovoluji si vás seznámit, jak to vypadá s portálem http://WWW.HFT.CZ po pouhém týdnu provozu. Jelikož ještě před týdnem Google ani Seznam a další vyhledávače portál vůbec neznaly, tak po prvním týdnu provozu portálu je návštěvnost a používání portálu velmi dobrá. Portál navštívilo za pouhých 7 dní 160 unikátních uživatelů, což je na tak minoritní sport jako je HFT slušné.
Přeju portálu nadále hodně štěstí a aby se mu podařilo časem najít potřebné finanční zdroje nutné pro další plánovaný rozvoj a provoz.
HftStat1tydenA.JPG
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od mildot » 24 čer 2014 12:19

jojo ja sem unikát :lol:
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 24 čer 2014 13:10

Ahoj Mildote,
o tom že jsou v Karlíkových Varech samí unikátní borci nikdo nepochybuje :D
Stačí se podívat na ty unikátní střelecké pozice :D
http://www.hft.cz/images/phocagallery/2 ... 164638.JPG
http://www.hft.cz/images/phocagallery/2 ... 164820.JPG

Těším se na další akci, kde vás chlapi uvidím :!:
Jo a díky za podporu, té není nikdy dost :)
Uživatelský avatar
risa.k
Příspěvky: 132
Registrován: 08 kvě 2011 11:04
Bydliště: Brno

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od risa.k » 30 čer 2014 22:49

Karliku,

par pripominek/nametu ke strankam.
1. uvital bych lepsi podporu mobilnich zarizeni
2. moznost pridat si HFT kalendar do sveho google kalendare

cus Risa
Walther LG300 / Burris Timberline 4.5-14x32
http://www.hft-brno.cz
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 01 črc 2014 05:48

Ahoj Riso,
bod dvě normálně funguje, otevřeš si danou akci v kalendáři a nahoře jsou dvě ikonky. Jedna je kalendář a druhá tiskárna. Klikneš na tu ikonku kalendáře, poté export události a stáhne se standardní ics, které otevřeš ve všech kalendářových systémech, čili i mobilech Android. Běžně používám pro uložení akce do tabletu, mobilu i Windows.
Jinak celý portál je stále bez jakéhokoliv zdroje příjmu financí, takže pokud se nenajde nějaký dobrovolník, který by jakkoliv zdarma pomohl, tak není v mých finančních možnostech zatím nic měnit ani rozšiřovat. Provoz a vývoj celého portálu zabere spoustu času a peněz a já chci věřit, že i tak minoritní sport jako je HFT by si mohl časem na sebe začít vydělávat a splácet vložené finanční prostředky. Bohužel zatím není o přesně cílenou reklamu pro nynějších 250 unikátních návštěvníků "sponzor".
Měj se hezky
Karlik
Uživatelský avatar
kicmis
Příspěvky: 167
Registrován: 22 bře 2013 06:43
Bydliště: Havířov

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od kicmis » 02 črc 2014 21:24

Stranky mas pekny, ale tech webu s touto problematikou je uz hodne. Clovek straci prehled co je kde noveho. A to abych cetl na trech webech jake to bylo super v Lipove je hezke, ale ztraci to prehlednost..
TX200 + Hawke Vantage 4-12x40
CZ200 + Hawke Varmint 4-16x44
Slavia 630 + Delta 4x32AO
TAU 7
Uživatelský avatar
cannis
Příspěvky: 2001
Registrován: 12 bře 2012 12:28
Bydliště: 49.1547706N, 16.8744911E

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od cannis » 02 črc 2014 21:28

Nech se někde zabanovat jako jsem to udělal já a máš to vyřešený :lol:
Ev2 MkIV + Vortex Viper HS LR 2.5-10x32 FFP XLR MOA
Teď už se můžu vymlouvat maximálně na špatnou serii diabolek
https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/18/1 ... .jpg?ver=0
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 03 črc 2014 09:33

kicmis píše:Stranky mas pekny, ale tech webu s touto problematikou je uz hodne. Clovek straci prehled co je kde noveho. A to abych cetl na trech webech jake to bylo super v Lipove je hezke, ale ztraci to prehlednost..
Ahoj kicmisi,
děkuji za pochvalu, moc si toho vážím!
Jinak přesně kvůli tomuto "Clovek straci prehled" stránky vznikly. Tento problém měli v podstatě všichni a muselo se hledat vše na několika místech po internetu. Teď to dělá rozcestník HFT, který sbírá veškeré informace o českém HFT a dává je do kalendáře akcí a zobrazuje zdroje. Tak může okamžitě pořadatel i soutěžící vidět, kdy, kde jaká akce je a kliknutím na jednu ikonku vpravo nahoře si dokonce tuto akci "natáhnout" do svého kalendáře v mobilu, PC či tabletu. Soutěžící má taktéž možnost okamžitě zjistit, jak daleko to na nějakou akci má, stačí zadat v odkazu na mapu odkud a kam pojede a hned zná trasu a vzdálenost. Jsou naplánovány další funkcionality pro další pomoc všem fanouškům HFT.
Že se rozcestník líbí je znát z reportu přístupů na portál, která říká, že do dnešního dne navštěvuje pravidelně 277 příznivců HFT. Jsem rád, že všechna snaha a finance při budování serveru nebyly zbytečné a že rozcestník HFT pomáhá a plní svůj cíl.
Marcela
Příspěvky: 200
Registrován: 25 říj 2010 12:16

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Marcela » 03 črc 2014 11:17

Karliku, nechci Ti brát iluze, ale jistá návštěvnost na jakýchkoli stránkách v jejich počátku podle mě není o tom, že plní hned pro ty lidičky jakousi funkci, ale spíš tam najuknou a případně vyzkoušej cosi jenom ze zvědavosti. Takže dělat z toho přímo nějaký závěry je asi pro tuhle chvíli blbost, počkej pár měsíců...
Jinak si myslím, že na to co se kde pořádá není, alespoň teda pro mě, další web potřeba. Možná to ale v něčem pomůže lidem, kteří o HFT momentálně nic nevědí a budou časem hledat informace. No, já osobně na Tvoje stránky zavítám zatím jen kvůli prohlídnutí fotek z akcí, kterých jsem se taky zúčastnila.

EDIT:
Ještě jedna věc, a tou je ta Tvá anketa. Sice nevím, co Ty sám očekáváš od výsledku na otázku, zda se někomu stránky líbí anebo ne, ale pro mě by měl daleko větší cenu průzkum, pro kolik lidí jsou stránky přínosné.
Ono totiž líbit se můžou kde komu, třeba z důvodu přehlednosti obsahu, grafice.. a já nevím čemu všemu. To ale není totéž jako stránky používat k účelu, ke kterýmu jsi je založil.
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Laponec » 03 črc 2014 17:29

Njn. ..., Pánbůh naděluje spravedlive. Někomu zlato a někomu hlad ...

Z tech tri webů co registruji, tak Charles je evidentne nejvíce profesní ...

Ovsem, zalezi kdo posuzuje...
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Uživatelský avatar
SniperCZ
Příspěvky: 148
Registrován: 08 kvě 2014 19:48
Bydliště: Okres Frýdek - Místek

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od SniperCZ » 03 črc 2014 20:29

Laponec: Vlastně nevím jestli s Tebou souhlasím, ale největší radost by mi udělalo, kdyby se spojili lidi s těmito Weby a dělali jeden současně. Musím přiznat, že HFT.CZ se mi líbí co do nápadů, funkcí a FIELDTAGET.CZ co se týče grafiky, fotografií a psaného textu.
CZ200s HFT Special + Vortex DiamondBack 4-12x40AO
Problém současného světa je, že hlupáci jsou si skálopevně jistí, ale lidé inteligentní jsou plní pochybností.
Odpovědět