Rozcestnik HFT - www.hft.cz

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Líbí se vám stránky http://www.hft.cz

Anketa končí za 17 črc 2014 13:51

Ano, líbí
24
75%
Ne, nelíbí
8
25%
 
Celkem hlasů: 32
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od mildot » 19 zář 2014 16:22

kdy se uvidíme :?:


Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 19 zář 2014 20:33

Uvidíme se v neděli u Krušnohorských ostrostřelců. Jo a zapíšeš se do dějin, za 10 let, až bude HFT na olympiádě a budem vzpomínat, kdo dal první sponzorský dar portálu HFT, tak budou všude psát, Mildot :) . Jinak fakt díky, cením si každé pochvaly, protože všechno dělám ve svém volném čase a mám z toho jen dobrý pocit, že všechno co dělám pomáhá spoustě lidí, bez rozdílu k "politické" příslušnosti. Snad se časem najdou sponzoři, kteří by nejen podpořili provoz serveru HFT, ale i všechny kluby HFT, jak v Čechách, tak na Moravě a Slezsku.
Uživatelský avatar
Zdendaxx
Příspěvky: 389
Registrován: 05 led 2014 17:56
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Zdendaxx » 20 zář 2014 22:00

Jen se už na to nemohu dívat, tak reaguji.........
Karlik píše: Snad se časem najdou sponzoři, kteří by nejen podpořili provoz serveru HFT, ale i všechny kluby HFT, jak v Čechách, tak na Moravě a Slezsku.

Kluby HFT nepotřebují sponzory, potřebují především nadšence, lidi kteří nekoukají na čas, práci ani peníze a všechno dělají...."krásně jsi to napsal"
Karlik píše: protože všechno dělám ve svém volném čase a mám z toho jen dobrý pocit, že všechno co dělám pomáhá spoustě lidí, bez rozdílu k "politické" příslušnosti.

....jen pro ten dobrý pocit a radost, bez toho aniž by to neustále někomu předhazovali.

Rozcestník je jistě dobrá věc, osobně proti němu nic nemám, ba naopak, jenom se nemohu zbavit té pachuti z toho ze byl založen především proto, aby se časem stal něčí "trafikou",......protože přesně takhle to na mě působí :?
Karlíku, neber to osobně, ale slova jako "přátelé, kamarádi atd." mají svou váhu, ale v tvém podaní mi přijdou poněkud "nakřivo", ty nejsi jedním z nás, ty jsi jen takový "small businessman" co zavětřil příležitost..... :wink:
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
_____________________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od mildot » 21 zář 2014 08:25

něco o trafice už sem někde zaslechl :twisted:
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 21 zář 2014 10:49

Ahoj Zdeněčku,
tvůj názor mě velmi mrzí, ale nemám se jak bránit, protože jde jen o tvou domněnku, kterou nemám jak vyvrátit. Pokud je špatně, že člověk shání finance pro provoz nějakého systému, tak mám obavy, jak by to Kuba, Cafta, D.L.K. a další bez peněz a sponzorů dělali. Mimochodem server HFT je zatím jediný, kdo nezískal ani korunu. Pokud se chceš se mnou podílet na rozvoji tohoto portálu, tak jsem pro a budu rád. Připrav si peníze na polovinu nákladů, které znáš a budu se těšit, jak budeš každý den zadarmo ve svém volném čase aktualizovat informace na stránkách a psát články a potom ti někdo jako ty hodí nějaký ten klacek pod nohy. Přečti si aspoň na tomto fóru (karlic , Karlik) i sousedním fóru (Karlik), kde seš moderátorem všechny mé příspěvky a snad pochopíš, že se může najít i takový nadšenec, jako jsem já, který chce nějak pomoci a lidi přitom netlačit do jakékoliv politické příslušnosti. Beru jako přátele všechny, tj. Aleše,Jakuba, Vencu, tebe a další, přesto, že každý máte trošku jiný směr. Pokud je špatně, že nedělám mezi sportovci HFT rozdíly a že nepreferuji toho či onoho, že je mi jedno zda Cafta či Necafta, tak to se omlouvám, ale prostě to tak je.
Franta.cz
Příspěvky: 90
Registrován: 22 dub 2012 22:56
Bydliště: u Brna

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Franta.cz » 21 zář 2014 13:10

Karlik píše: Přečti si aspoň na tomto fóru (karlic , Karlik) všechny mé příspěvky
Proč dvojí registrace?
Závazná pravidla pro uživatele diskusního fóra gunshop.cz

5. Zakázány jsou duplicitní registrace, vulgarity a urážky.
http://forum.gunshop.cz/zavazna-pravidl ... t1381.html
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od pussylala » 21 zář 2014 13:38

Zdendaxx píše:...ty jsi jen takový "small businessman" co zavětřil příležitost..... :wink:

Vždyť všichni, co tady v Čechách (nevím jak to funguje na Moravě) pořádají HFT soutěže jsou "small businessmani". Zadarmo už nikdo nic nedělá :wink:.
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od mildot » 21 zář 2014 15:14

tuším, že se blíží soumrak HFT v Čechách. Vlastně bych řekl, že už nastal :?
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Termit » 21 zář 2014 15:35

To Pussy: Já nevím jak si na to prisel. Například já se Zipem vyděláváme prací a místo treba dovolené jsme radši poridili sklopky a spoustu veci k tomu. To ze od kazdeho kdo k nam prijede vybereme nejakou kacku nam sotva pokryje uplatu za zapujceni pozemku. Co ty si dal z vlastniho ,nebo cim ty si prispěl kdy. Prijet,odstrilet a ozrat. To umi kazdy. Nevim jak je to u vas v Madarsku ,ale tady v cechach peceny holuby zadarmo do huby nelitaj....


Odesláno z mobilního zařízení...
Darken01
Příspěvky: 780
Registrován: 16 čer 2012 22:23

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Darken01 » 21 zář 2014 16:58

Pussyno trochu opatrne. Nebudu tu rikat a narikat ale pod to co sem napsal termit se podepíšu.
Haenel 312 .177
Slavia 631 .177

Mraky řezacích nástrojů všeho druhu ...
Uživatelský avatar
Zipep
Příspěvky: 307
Registrován: 14 zář 2009 20:04
Bydliště: Teplice

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Zipep » 21 zář 2014 17:22

Tak tak, moc kšeft to není, že darkene :wink: , nemůžeš na tom být o moc jinak než my. Taky si myslím, že sponzoři nejsou třeba, stačí pár zapálených nadšenců. Jinak karlik má celkem snahu, nemusím s některými jeho názory souhlasit, jestli je za tím něco jiného to nevím a vcelku je mi to jedno, pro mě, další web co se věnuje HFT.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 21 zář 2014 17:50

Láďa to asi myslel tak, že se všude vybírá vstupné a to je pravda, určitě to nemyslel zle. Jinak já si také vydělávám prací, jsem normální zaměstnanec, nemám žádne IČO. Jelikož pracuju v IT, tak bylo pro mě zcela logické pomoci tím, co nejlíp umím. Kdybych byl zámečník, tak bych pro vás udělal sklopky. Jinak já nevybírám ani to vstupné :roll: a za spoustu peněz jsem odkoupil pro náš sport národní doménu hft.cz a postavil portál. Už při nákupu bylo zcela jasné, že se ty náklady nemůžou nikdy vrátit a proto to nechtěl ani Kubajzz ani Mandy ani další, kteří před budováním portálu o této skutečnosti věděli. Byla by škoda, aby na národní doméně hft.cz byla nějaká nadnárodní firma, která vyrábí léčiva a pro náš sport by nebylo nic.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 21 zář 2014 18:05

to Franta.cz
protože jsem se u Zdendyxx na fóru zaregistroval jako Karlik a chtěl jsem mít na obou fórech stejnou přezdívku Karlik, aby nedocházelo k nedorozuměním. Na tomto fóru není bohužel možné přejmenování, tak jsem se dohodnul na novém ůčtu Karlik a starý karlic časem zanikne. Měj se hezky Franto.
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Laponec » 21 zář 2014 18:37

mildot píše:tuším, že se blíží soumrak HFT v Čechách. Vlastně bych řekl, že už nastal :?
Ano, soumrak se zákonitě a to už co je lidstvo na světě, stahuje tam, kde z bohulibé činnosti už nestačí jenom pocit z dobře vykonaného díla. Tak bylo, je a bude, prostě nic nového pod sluncem. I drobný jsou návykový materiál ..... halíře dělají talíře.
Věřím, že většina z vás má budovatelské hnutí mysli / tu menšinu jmenovat nebudu neboť z té se mi regulérně zvedá vegetariánský žaludek / a že zcela nezištně pořádají závody HFT kde závod od závodu lavírují na finanční rovnici - kolik jsem vydal, tolik jsem přijal a případné přebytky neutratím s přítelkyní na zasloužené večeři ale dle klubového účetnictví zaeviduji a následně investuji do bohulibé činnosti kterou organizuji - provozuji.

Pusyna pouze konstatoval chladnou a nelibozvučnou pravdu - i když co je to vlastně pravda ?...

Karlíka bych si vámi do pusy moc nebral, je to takový poslední mohykán ...

Zdenda Jumbo těžce přestřelil a věřím, že jej to teď mrzí a bude činit pokání aby smyl svoje viny ...
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Warthog » 21 zář 2014 20:38

Mě fascinuje, jak mají všichni potřebu řešit něčí pohnutky k tomu či onomu a automatické povyšování toho, co člověk dělá zadarmo nad věci, od kterých člověk očekává finanční či jiný viditelný zisk. Třeba my pořádáme vždy v srpnu nejmenovanou automobilovou orientační soutěž. Platí se tisícovka startovného, ekonomický výsledek bývá (mírně) kladný a za těch devět let, co to děláme, kvůli tomu nikdo nekafral. Jestli si Kubajzz pořádáním závodů nebo Karlik provozováním webu vydělají na luxusní vilu, nechť si ji užijí.

Pokud jde o podobu závodů, tak tu současnou považuju za vhodný kompromis mezi rigidní šaškárnou a la ISSF a anarchistickým setkáním na střelnici (proti kterému nic nemám, ale je to prostě jiný typ akce).
Ano, soumrak se zákonitě a to už co je lidstvo na světě, stahuje tam, kde z bohulibé činnosti už nestačí jenom pocit z dobře vykonaného díla. Tak bylo, je a bude, prostě nic nového pod sluncem. I drobný jsou návykový materiál ..... halíře dělají talíře.
Před nějakým časem se ptali Palečka s Janíkem, zda hrají pro radost, nebo pro peníze. Odpověď zněla, že vždy, když berou, mají velkou radost. Z hlediska ekonomie je dobrý pocit stejnou odměnou jako peníze a je na vkusu každého soudruha, jakou formu odměny upřednostní.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Odpovědět