Rohm Twinmaster

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Lufťák

Röhm Twinmaster

Příspěvek od Lufťák » 18 říj 2008 04:49

Ahoj,
máte někdo zkušenosti, nebo jakékoliv informace k téhle pušce ?
http://www.roehm-rg.de/193.html?&tx_Use ... c0ac434a5c

zajímá mě především možnost dodání s výkonem 16J, jak je na tom s kvalitou, no a taky kde případně koupit..Předem díky.


Uživatelský avatar
drát
Příspěvky: 1672
Registrován: 28 zář 2008 20:35
Bydliště: Dudákov

Příspěvek od drát » 18 říj 2008 08:41

Napsáno v SR č. 7/08 :Pro ty střelce, kteří chtějí být se svojí originální zbraní ještě originálnější a akčnější, přišla na přelomu let 2005/2006 firma Röhm s plynovkou Twinmaster Desperado Sniper. Základ je stejný jako u předchozích zbraní(TM Shooter 88,TM Action,TM Top,TM Shooter 2000), ale využívají se zde menší plynové bombičky o obsahu 12 nebo 16g, u nichž se předpokládá výdrž 60 nebo 90 výstřelů. Již v základní verzi je "anatomicky" tvarovaná rukojeť označovaná jako Combat. Hlaveň nemá délku 430mm jako u předchozísh modelů, ale jen 320mm a zbytek délky tvoří plast. Co je ovšem podstatné, střelec dostane v základní výbavě dvojnožku nastavitelnou na šest různých výšek a zaměřovací dalekohled s průměrem objektivu 40mm. To vše za 429 eur. Za lepší výbavu se ovšem platí vyšší hmotností (4,7 kg) ale zbraň působí velmi profesionálně a za levné peníze s ní lze být tak trochu odstřelovačem.Plus 139eur za originální pouzdro ala kytara. Tolik citace. A můj názor je, když CO2 tak QB 78,když větrovku tak Air Arms. Zdar PS: 16J nedá, je na CO2.
JR
Příspěvky: 403
Registrován: 23 lis 2007 00:05
Bydliště: Čechy

Příspěvek od JR » 18 říj 2008 10:08

Live jsem jí neviděl, ale: má 2dílnou pažbu, takže dvojnožka s největší pravděpodobností tlačí na hlaveň, CO2 - nebude tam dobrá konzistence, 320 mm hlaveň - to opravdu není moc, ten dlouhej nástavec udělá se střelou taky bůhvíco. Nepřesvědčil mě ani zadní díl pažby. Puškohled, jestli dobře vidím, nemá AO, ani venkovní točítka, takže by se při přesný střelbě musel nahradit jiným.
Možná bude dobrá ta pistolová rukojeť. I celkově, kromě uchycení dvojnožky vypadá pěkně, ale kvalita nejistá.
Lufťák

Příspěvek od Lufťák » 18 říj 2008 15:45

Přiznávám, že mě dostal ten sniper vzhled. Další alternativou je pro mě pak Gladiator nebo Cutlas od FX Airguns, ale to už jsou jiné cenovky.. :(
Překvapuje mě, že tu o produktech Röhm není vůbec nic v diskusi..
Vzhledem k výkonu a ceně to ale asi vyhraje spíš CZ 200.
Toky
Příspěvky: 532
Registrován: 26 říj 2009 11:34
Bydliště: Košice

Re: Röhm Twinmaster

Příspěvek od Toky » 18 bře 2010 09:17

Ak niekto máte nejaké osobné skúsenosti s Rohm Twinmaster Desperado poprosím podeliť sa o ne.
Dík.
http://www.roehm-rg.de/193.html?&L=1&tx ... 03e7f2dfd4
Okrem toho, čo sa dozviem na tejto stránke.
Umarex CPSport .177
Crosman 2250XT AirSource .22, Nikko Stirling 3-9x40 AO Mountmaster
Picasso 1,6 HDi - ex, momentálne corolla 1,6 Valvematic
:-)
Odpovědět