Revolvery Dan Wesson

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
TELESCOPIC
Příspěvky: 173
Registrován: 03 čer 2007 14:02

Revolvery Dan Wesson

Příspěvek od TELESCOPIC » 16 kvě 2009 00:11

Tak jsem tady samostatné vlákno o těchto revolverech nenašel, tak zakládám nové. Láká mě ta možnost libovolně měnit hlavně. Jeden zajímávý kousek se prodává třeba zde: http://www.terc-zbrane.cz/index.php?id= ... Dan+Wesson

Jaké máte zkušenosti s revolvery Dan Wesson a s výměnou hlavní? Dá se u nás někde dokoupit zvlášť hlavně pro tyto revolvery??


Jovah
Příspěvky: 22
Registrován: 09 kvě 2009 17:40
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jovah » 16 kvě 2009 00:34

Jestli se nepletu, tak ta sada, kterou DW prodával obsahovala 2", 3" a 4"
hlaveň. Někdo na Střelectví psal, že už to DW nevyrábí, takže bych řekl, že koupit se dá buď revolver hotový jako komplet s jednou hlavní anebo z druhé ruky ta sada. Samotnou hlaveň asi těžko, možná by k tomu řekli něco v Uh. Brodě, když ten DW je teď jejich dcerkou.
Vim vi repellere licet
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 16 kvě 2009 01:35

Ano s CZUB je to skutečně tak, koukal jsem na 1911 od DW/CZUB.
Na střelectví je o tom pěkné vlákno, ale za 35 tisíc bych si asi raději koupil CZ SP1 Shadow a asi ještě by mi zbylo na dvě 1911 od Norinco, do každý ruky jednu. :roll:

S tou hlavní mě prosím poučte, jestli to je opravdu tak velká výhoda?? Mě ta výměna přijde řekněme ,,poněkdu složitá" a ,,že bych se na to nevyprdnul". :roll:

http://www.cz-usa.com/products_dan_wesson.php
(nemají tam revolvery, proč?)

http://www.notpurfect.com/main/dwrev.htm
(pěkně detailní i s výměnou hlavně)

http://www.shootingtimes.com/handgun_re ... on_041306/
(jsou tam i doporučené ceny, ale nevím jestli za to prodávaj celou fabriku a nebo jen jeden revolver)

http://www.gundirectory.com/body.asp?gu ... mfgCou=USA
Tady dva kousky prodávaj, dokonce za slušnější cenu.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 16 kvě 2009 08:44

epetr2008 píše:Ano s CZUB je to skutečně tak, koukal jsem na 1911 od DW/CZUB.
Na střelectví je o tom pěkné vlákno, ale za 35 tisíc bych si asi raději koupil CZ SP1 Shadow a asi ještě by mi zbylo na dvě 1911 od Norinco, do každý ruky jednu. :roll:
Vidíš a někdo by si radší za ty prachy koupil jednu kvalitní pistoli, než 3 "sázky do loterie"
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 16 kvě 2009 12:53

Jo, máš pravdu. Jen opravdu nevím jestli DW je ,,ta kvalita" o které mluvíš.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 16 kvě 2009 13:12

Zcela určitě bývala. O jejich dnešní produkci se moc nezajímám, tudíž nevím, jestli nebyli infikováni "fušerstvím CZUB", ale rozhodně bych se nebál tyto zbraně postavit o několik stupínků výš než čezety a čínský krámy.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 16 kvě 2009 17:19

Tak kamaraduv novy Dan ma po parstech ranach totalne povolena miridla a strenku. Docela necekane. Jo a zapomnel jsem na naprosto brutalni drazky pro natahovani zaveru, docela bych se bal, ze se o ne porezu :(
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 16 kvě 2009 17:25

povolený střenky jsou naprosto běžným jevem u zbraní ze kterých se střílí (pravdou je že u HK se to nestává). Chce to časem všechno poutahovat. Co se týče mířidel...nevím jaký na tom má, ale pokud nejsou pevný, tak se není čemu divit. Stavitelný na velkých rážích nic moc, mě na STI sice drží původní už přes 40 tisíc ran, ale čekám každou ránou kdy se rozsypou. Co se týče mušky....světlovody se taky lámou, osobně mám už 3. mušku. Tohle ale není známkou zfušované pistole.

ostrý drážky v závěru? Jen dobře, aspoň nekloužou, navíc zbraně jsou určeny pro chlapy a ne pro lidi co mají pokožku na rukou jak dětskou prdýlku :wink:
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 16 kvě 2009 18:18

Alf: ty drazky v zaveru - neklouzou, ale jsou OSTRY, a to jakoze jsem docela cumel, az mi to pripadalo jako ze to tak bejt nema. Natahovani pistole by nemelo bolet :lol: Chodi ztuha, nez se trochu ostrili, ale problemy pri strelbe pry nejsou (prisel jsem pozde).
Jak je to s povolenejma strenkama a miridlama nevim, tolik zbrani mi rukama neproslo, abych to moh ohodnotit - jen me to prekvapilo :)
Dana jsem videl tohohle, a potom na strelectvi ten vyhlodanej zub zachytu v zaveru, takze rozhodne netvrdim, ze je to smejd nebo ne, ale o jednom vim, tak uvidime :)
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 16 kvě 2009 18:30

ten vyhlodanej zub od záchytu se objevuje i u Para Ordance a jiných věhlasných značek.
chramst
Příspěvky: 427
Registrován: 11 úno 2007 16:05
Bydliště: KYJOV

Příspěvek od chramst » 16 kvě 2009 21:11

Ahoj pánové, já mám DW od roku 95 a to bez problémů. Je to v ráži 38 speciál a 6tipalec.Prošlo přez něj tak 5 kilo prachu a jediná závada je opotřebovaná pružinka na plovoucím uderníku, zůstával v důlku zápalky,prostě jsem jí otočil a je pokoj. Hlaveň je pořád jako nová.Stříleno pouze olovo doma legované a svoje střely. Ten palečník je poravdu trochu hrubjejší, ale né tak, zě by mě to vadilo.Pro mne naprosto dostačující zbraň a přesná je tak, jak se se sní střílí. Kdo umí, ten umí, kdo né ten čumí. Jeden polda ze zásahovky s nim střílel kruh jak dvacka na 25m. Jo a dal jsem za něj v tom 95 roce 19000Kč
Odpovědět