Revolver Dan Wesson CO2

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od greywolf » 14 úno 2014 19:40

Koupil jsem si na blbnutí tuhle COdvojku..Pěkně z ní choděj i olověný broky č.11..Krásně se namačknou do gumové špičky patrony a dobře těsní v hlavni.Pár céóčkovejch pistolí jsem měl,ale tenhle revolver je zatím nejlepší,hlavně zpracováním..Samozřejmě jsem hned vlezl na You Tube a hledal tuning výkonu...Revolver je na to vlastně přichystanej,stačí matička,šroubek,nebo jen pár podložek a dá se předepnout bicí pružina...Jenže jsem to asi přehnal a pružinku jsem kapku víc zmáčknul a výkon je v tahu :roll:
Takže kdo má nějaký odkaz na náhradní díly ASG,nebo COčkových zbraní,budu moc rád,když se podělíte...Jde mi hlavně o pružinku a zatím jsem neměl štěstí a nic jsem nevygůglil..
Nebo jestli existuje nějaká speciálka na pružiny...Doufám,že si nebudu muset někde nechat ten kousek smotanýho drátu vyrobit...Bohužel píšu z háku a rozměry pružiny nemám :( Díkes


Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od greywolf » 14 úno 2014 20:56

Muzete prosim nekdo zmerit onu pruzinku uvolnenou,prumer dratu a pocet otacek?...Puvodni delku uz asi nezmerim a v nakresu jsem se rozmeru nedopatral...
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
Mliko
Příspěvky: 158
Registrován: 21 úno 2014 13:26

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od Mliko » 21 úno 2014 14:08

Ahoj,
Poridil sem tu samou zbran, pokud je to jeste aktualni, co konkretne potrebujes zmerit?
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od greywolf » 21 úno 2014 14:30

Zdarec...teďka už je to v pohodě,bicí pružinu od kohoutu už mám objednanou od prodejce a čekám,až dorazí..Pokud chceš revolver tunit,tak se podívej na You Tube..je tam pár příkladů,víceméně stejných..jedná se o vypodložení a tím předepnutí bicí pružiny,ale bacha ať to zbytečně nepřeženeš jako já...zdeformoval jsem pružinku a už to jen flusá :( ....Výkon se zvedne,ale nečekej že prostřelíš prkno.Docela fajn jsou olověný broky č.11...líp těsní v hlavni a nejspíš budou i přesnější,ale to bohužel nemůžu doložit,protože jsem zvojtil tu pružinu :roll:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
Mliko
Příspěvky: 158
Registrován: 21 úno 2014 13:26

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od Mliko » 21 úno 2014 14:43

Diky moc, zatim se s stim tak nejak seznamuju a snazim se najit fleka n azastrileni a serizeni miridel...takze tunit ano ale az pozdeji :-) na parmetru mi to ale prijde jako slusna destruktivni hracka :-) ale potrebuju delsi vzdalenosti a v Pze nic poradneho neni :(
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od greywolf » 21 úno 2014 14:44

Zkusím sem dát pár fotek,ať je zřejmé jak revolver vypadá :wink:
Přílohy
DW6.jpg
DW6.jpg (9.14 KiB) Zobrazeno 2357 x
DW 4.jpg
DW 4.jpg (7.78 KiB) Zobrazeno 2357 x
DW 2,5.jpg
DW 2,5.jpg (9.51 KiB) Zobrazeno 2357 x
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od greywolf » 21 úno 2014 14:45

No a ještě ten poslední osmipalec...
Přílohy
DW8.jpg
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od greywolf » 21 úno 2014 14:47

Mliko:..Hele,s tím se dá střílet snad ouplně všude..Je to tichoučký..je fakt,že v tvém případě to moc malý není,ale nějakej plácek snad najdeš.. :wink:

PS:nastřílet to můžeš třeba i doma přes chodbu...když uděláš z bytu průchoďák,tak snad aspoň sedm metrů dohromady dáš,ne?...A kus polystyrenu seženeš taky + terče :wink:
Naposledy upravil(a) greywolf dne 21 úno 2014 14:50, celkem upraveno 1 x.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
Mliko
Příspěvky: 158
Registrován: 21 úno 2014 13:26

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od Mliko » 21 úno 2014 14:48

Ja vim jak vypada,vzdyt ho mam :-) mam ale 8smi palec :-) o hluk nejde jde hlavne o houbare co vidi zbran a mysli hned ze sem masovej vrah a nebo ze se vratily Rusove :-)
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od greywolf » 21 úno 2014 17:04

Tak ještě pohled od válce s od ústí laufu + verze gold...

Edit:vnitřní vsunutá hlaveň je odpružená,tudíž je vždy namáčknutá bez vůle na bubínek,takže nedochází k úniku céočka...ideální by asi byl nějaký o-kroužek,ale nejspíš by se moc rychle ochodil..,ale je to docela zajímavý řešení,jak minimalizovat únik co2..
Přílohy
DW gold.jpg
DW gold.jpg (6.29 KiB) Zobrazeno 2310 x
Dan Wesson 1.jpg
Dan Wesson 1.jpg (8.12 KiB) Zobrazeno 2310 x
Dan Wesson.jpg
Dan Wesson.jpg (10.46 KiB) Zobrazeno 2310 x
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
Mliko
Příspěvky: 158
Registrován: 21 úno 2014 13:26

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od Mliko » 21 úno 2014 17:13

Tak ted jsem byl snad poprve poradne venku a docela zklamani,ale spis je to asi moje chyba....kulicky litaly kde chtely a navic se mi zdalo ze to spis jen tak prdla a to byla nova bombicka....jelikoz jsem v tom zacatecnik tak jsem proste koupil roky,ale gramaz 53g je uz as mo,ze?cetl jsem ze ideal je kolem 25?....
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od greywolf » 21 úno 2014 17:32

Olověný lovecký broky č.11 váží 0,520g na kus...jsou v cal. .177
Broky č.10 mají průměr 4,46 a váží 0,510 jeden broček.
Ocelové jsou pochopitelně lehčí,ale mě ty olověný lítaly dobře..Je fakt,že lítaly výborně pokud jsem pružinu kohoutu vypodložil čtyřma kovovýma podložkama...tzn.asi 8mm předepnutá pružina..
Zkus ty oceláky, je to určený především na ně... :wink:
...Nebo ti možná kapku utekla bombička..vyzkoušej všechno a uvidíš :roll:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od djbarrel » 21 úno 2014 19:28

Ocelový broky jsou o dost lehčí - 0,33g, 0,35g a 0,43g co vím. Ten osmipalec jsem měl taky a střílel velice dobře. Zkoušel jsem z toho jednou (spíš z nouze ctnost) střílet olověný broky a nic moc. Ony i ty oceláky lítaj asi 130 m/s takže ty olověný fakt nevím no.
Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
Uživatelský avatar
Mliko
Příspěvky: 158
Registrován: 21 úno 2014 13:26

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od Mliko » 21 úno 2014 19:50

To by mohlo byt ono...protoze ty zkusebni broky co k tomu byly tak litali neskutecne dobre!Bude to asi v tom i cenove je to zvlastni ze olovenych mam za stejnou cenu mnohem vic....ty druhy budou asi na silnejsi zbrane, ted jsem toho hodne procetl a budu se jen tesit az prijdou :-) jak ses s tim zatim spokojenej?miri a drti to dobre?
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Revolver Dan Wesson CO2

Příspěvek od greywolf » 21 úno 2014 20:01

Mliko:....Těch ocelových máš o dost víc..jsi asi myslel,ne? :wink: ...Ty olověný stojí kolem stovky a je jich tam 300.Oceláků je 1500 a stojí kolem 150,-...
Ty ocelový jsem tam ani nezkusil,páč jsem je neměl a všude už bylo zavřeno.Doma mi zbyly olověný a lítaly dobře,tak jsem to nijak neřešil,naopak jsem předpokládal,že když lepší těsněj v hlavni,tak budou přesnější...jenže už nebylo kdy to ověřit...viz.kamuky z pružinou :roll:
Jinak opravdu móóc povedenej revolver na destrukční střelbu :D
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Odpovědět