Rehak-Rehak

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
boban

Rehak-Rehak

Příspěvek od boban » 21 led 2006 02:33

Všichni slušní srřelci by měli vědět že fi ***** -***** nejsou jen podvodníci, ale sprostý ganksteři. Varujme všechny, třeba na stránkách odborné literatury( Strelecká revue apod.) Mnoho střelcú nemá možnost internetu.


Návštěvník

Přečti si o fórum vedle, že jsi debil

Příspěvek od Návštěvník » 21 led 2006 06:48

Ti, co tam lžou, že jsou jen samé špatné zkušenosti, už byli vyvedeni z omylu několika po sobě jdoucími dlouhými a věčnými příspěvky zákazníků, kteří jsou spokojeni. Já tam nepsal, protože mám od Řeháků jen jednu zbraň, ale i já jsem spokojen.

Můj názor: chudina, která nemá na drahé zbraně, pomlouvá firmu, která prodává drahé (kvalitní nebo špatně sehnatelné) zbraně těm, co na ně mají.

Měli byste útočit na ty, co ty zbraně od Řeháků kupují, jenže tam by bylo hned jasné, že jen uboze závidíte, takže to zkoušíte takhle, co? Útok na prodejce, který když se bude bránit, bude to mít ještě horší. Ne ne, naštěstí nemáte šanci všechny ukřičet. Každý se nedá. Kdo se dá, škodí sám sobě.
WX

Re: Přečti si o fórum vedle, že jsi debil

Příspěvek od WX » 21 led 2006 07:30

Anonymous píše:Ti, co tam lžou, že jsou jen samé špatné zkušenosti, už byli vyvedeni z omylu několika po sobě jdoucími dlouhými a věčnými příspěvky zákazníků, kteří jsou spokojeni. Já tam nepsal, protože mám od Řeháků jen jednu zbraň, ale i já jsem spokojen.

Můj názor: chudina, která nemá na drahé zbraně, pomlouvá firmu, která prodává drahé (kvalitní nebo špatně sehnatelné) zbraně těm, co na ně mají.

Měli byste útočit na ty, co ty zbraně od Řeháků kupují, jenže tam by bylo hned jasné, že jen uboze závidíte, takže to zkoušíte takhle, co? Útok na prodejce, který když se bude bránit, bude to mít ještě horší. Ne ne, naštěstí nemáte šanci všechny ukřičet. Každý se nedá. Kdo se dá, škodí sám sobě.
Máte pravdu pane *****-*****. Příště se ty bohatej snobe podepiš.
Máte pravdu pane
MARKONY
Příspěvky: 472
Registrován: 02 čer 2004 23:20
Bydliště: Ostrava

Re: Přečti si o fórum vedle, že jsi debil

Příspěvek od MARKONY » 21 led 2006 08:42

Anonymous píše:Ti, co tam lžou, že jsou jen samé špatné zkušenosti, už byli vyvedeni z omylu několika po sobě jdoucími dlouhými a věčnými příspěvky zákazníků, kteří jsou spokojeni. Já tam nepsal, protože mám od Řeháků jen jednu zbraň, ale i já jsem spokojen.

Můj názor: chudina, která nemá na drahé zbraně, pomlouvá firmu, která prodává drahé (kvalitní nebo špatně sehnatelné) zbraně těm, co na ně mají.

Měli byste útočit na ty, co ty zbraně od Řeháků kupují, jenže tam by bylo hned jasné, že jen uboze závidíte, takže to zkoušíte takhle, co? Útok na prodejce, který když se bude bránit, bude to mít ještě horší. Ne ne, naštěstí nemáte šanci všechny ukřičet. Každý se nedá. Kdo se dá, škodí sám sobě.
Dobrý den p ***** je slušne se alspon podepsat ,no članky v odbornych časopisech se daji zaplatit a když se podivate na testy zbraní ktere tam proději vždy jsou to jenom 2 firmy Řa Ř a WALTER stema firmama moc dobrych skušeností není , s firmou Ř a Ř mam osobni špatnou skušenost .
Návštěvník

WX, MARKONY

Příspěvek od Návštěvník » 21 led 2006 09:17

Chudáčci, jen jste potvrdili, za co stojíte (=za nic). Když už to nepoznáte podle stylu mého psaní, tak se zeptejte Andyho, místního admina (má přístup k ip adresám u každého příspěvku), a ten vám potvrdí, že příspěvek, který vás tak štve, jsem psal já, ten anonymní, co tu přispívá už léta, bydlí asi 150 km od Třebové atd. Ale vám darmo povídat, vy si stejně budete řvát nesmysly. Jen houšť a větší kapky, aspoň si každý může přečíst, jací dementi šíří ty pomluvy, a jak nepodložené výkřiky to jsou.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 led 2006 11:45

Jo ma pravdu je to mistr "Anonymni"... ale tohle tema uz tu je... zamykam.
Zamčeno