Rada - kde nechat v Brne upravit hermex CZH2003?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
miij

Rada - kde nechat v Brne upravit hermex CZH2003?

Příspěvek od miij » 02 kvě 2007 14:46

Dobrý den, chtěl jsem požádat nějekého z odborníků o radu. Vlastní Hermex 2003 v krátké verzi. Chtěl bych na něm provést nějaké úpravy, spíše vizuálního charakteru (např. čenění, výměna nadpažbí a podobně) Bohužel nejsem manuálně natolik zručný, abych tyto úpravy prováděl sám. Pokud by někdo věděl, o někom, kdo se tím to zabývá, byl bych vděčný za radu. Jsem z Brna. Miij


fredy

Příspěvek od fredy » 02 kvě 2007 22:19

řekni Hajnemu v Awiwu je ochotny, i když někdy až moc.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 03 kvě 2007 10:43

nečerni ,nech tomu kdyžtak dát novej lak ,kdyby jsi to černil tak by jsi se z toho zbláznil .Na těle jsou totiž krádně vidět stopy po obrábění :roll:
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 03 kvě 2007 16:57

do AWIWu to nedávej, jsou velice ochotní, ale "odborníci na slovo vzatí", ale když je postavíš před problém tak jsou úplně na hovno a ještě se z Tebe budou snažit udělat vola....

Jaký přesně úpravy máš na mysli? Kromě toho černění se dá spoustu věcí zvládnout "na koleně" i když člověk není moc zručnej.
miij

Příspěvek od miij » 03 kvě 2007 20:44

Jde mi o to, že bych ty díly, které jsou z dřevotřísky měl načerno.Tz. podpažbí, pažbičku, nadpažbí. Zakoupil jsem na radu odborníků, tolik vychvalovaný MOTIP, ale ještě jsem se do toho nepustil. Přiznám se, že zatím dumám nad tím, jak oddělit kov od dřevotřísky... :D Tolik na dokreslení mé zručnosti. Později snad i další věci..
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 03 kvě 2007 20:50

Pažbu a pistolovku odšroubovat,u podpažbí vyklepnout čep a vysunout, u nadpažbí ohnout plíšek a dřevotřísku vysunotu.
miij

Příspěvek od miij » 03 kvě 2007 20:54

Je potřeba ten čep trochu zbrousit nebo stačí přitlačit? Už jsem našel podobnou diskuzi u kolegů, odborníků na civilní verze sa 58. Díky moc. Snad se dílo podaří..
dh1
Příspěvky: 42
Registrován: 22 led 2007 02:07

Příspěvek od dh1 » 03 kvě 2007 20:57

To zvladnes sam, a v AWIWU by ti stejne takovou upravu neudelali, kdo by se s tim smirgroval?:) Ja jsem si to taky delal sam a podruhe uz bych se na to mohl vykaslat. A Alfons ma asi pravdu, prece jen se tomu venuje celej zivot(ikdyz je mladsi, predpokladam) jako Hajny a asi toho umi daleko vic nez on, jinak nechapu jak muze nekdo tvrdit takovy veci. Ale budiz, kazdej mame svuj nazor. Kdybys neco nevedel, tak napis a on uz ti nekdo poradi.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 03 kvě 2007 21:17

nevěnuju se tomu celej život a jsem mladší než Hajný, ale aspoň nejsem takovej tlučhuba, kterej tvrdí že všecko bez problémů jde a všecko umí, ale když ho postavíš před hotovou věc, tak to najednou nejde. A když nedokážou udělat ani takovou banální věc jako zafrézování mířidel, i když se chlubili že to bez problémů zvládnou, tak ať jde pan Hajný i s celým slavným AWIWem do řiti....
A kdyby to řekl aspoň hned, ale ta pistole tam ležela 14 dní, nikdo na ni ani nešáhl (a pak mi ještě jeho paní lhala že mi volala hned druhej den dopoledne a že jsem s ní mluvi což je kravina, já bývám dopoledne v práci) a tvrdili mi takový nesmysly a výmluvy že to nejde....... a ono to šlo naprosto jednoduše........
A co se týče oprav 858ček.......taky jsem jednu jeho opravu viděl a já osobně bych se styděl za to dát to někomu jako opravenou věc....

možná že ty, milý dh1, jeho kecy a výmysly žereš, ale já už ne.
fredy

Příspěvek od fredy » 05 kvě 2007 01:52

když jsme u te povrchovky, nevite kde sehnat ten šedy lak ? je to vypalovak nebo dvousložkova ? Dik.
Odpovědět