Racte si precist! Bublan BUBLAAAA

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
nohavica stanislav
Příspěvky: 147
Registrován: 01 dub 2006 21:30
Bydliště: dolni lutyně

Příspěvek od nohavica stanislav » 07 dub 2006 12:08

pane novinaři,nevim sice jestli jsem pro vas vhodny partner protože mé vzdělání skončilo 30.lety prace v dole,ale ivy sám uznáte že o jedné věci se dá psát několika zpusoby. tímto článkem jste nesdělili nic nového protože muselo by se zakázat prodávat znehodnocené zbraně .z každé znehodnoceniny se dá vyřezat kus dobré hlavnoviny.každý kovoobráběč nebo nástrojář je schopen hlaven vyrobit.taktež hodně šikovných kutilu. jinak neni problem střílet z běžně dostupné silnostěnné trubky,pouze je třeba upravit střely v nábojích na laicky kulaté kvuli přesnosti. je ještě několik zpusobu jak získat hlaven ale nebudu je tu uvádět.žádného lumpa tyto zpusoby nezajímají,protože zbran někde ukradne nebo ji koupí na černém trhu. vím že vaše práce spočívá v tom aby jste byl co nejzajímavější a tím i nejuspěšnější což se vám povedlo.objektivita zustala až na posledním místě ale laická veřejnost zírala a o to vám šlo.vím že mne už asi nemáte rád ale to je nástin méhonázoru, standa. :!:


Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 07 dub 2006 13:15

Jsem mile překvapen, že nechtějí zakázat prodej lešenářských trubek, puškohledů s duralovými těly a výfuků do Škodovek. To jsou totiž všechno roury, ze kterých tlumič, primitivní doutnákovou brokovnici nebo handgranát vyrobí skutečně každý, dokonce ani nemusí být zámečník. Vezměte hlavňovinu, prodejte ji jako trubku a je to v naprostém pořádku (neboť hlavňovina je roura jako každá jiná- akorát je možná z kvalitnějšího materiálu, toť vše, nic víc, nic míň). Ale vezměte hlavňovinu, řekněte popravdě, že je to hlavňovina, a pro tu samou rouru, která by jinak nikomu nevadila, na vás budou volat přinejmenším URNu, ale nejlépe rovnou armádu s UK 59L (pro případ, že byste nabili tu komoru, co tam není :wink: , uzamkli ji neexistujícím závěrem a chtěli někoho ohrožovat).
Někdo holt zase něco vymyslel, Bublan zabublal (úplnou kravinu, jak je u něj zvykem), na světě je další aféra, která šokuje veřejnost a život jde dál...
Docela by mě zajímalo, jestli novináři (a koneckonců i politici- neboť obě dvě tyto skupiny si jsou nápadně podobné) dělají to, co dělají z nějaké škodolibé radosti, z hlouposti, pro prachy, z nedostatku jiné činnosti anebo proto, že to ve své konsternující zabedněnosti považují za jakousi povinnost vůči společnosti, lidstvu a bůhví komu všmu ještě...
P.S. Docela by mě zajímalo, jak vzniklo to konstatování, že "V zahraničí by ho už dávno zatkla zásahová jednotka" (nebo tak nějak). To se vážně vyznají v zahraniční legislativě o tolik líp než já, nebo prostě jako obvykle potřebovali plácnout něco efektního, co by znělo impozantně, a že je to nikoli nepřesné, nýbrž přímo lživé je už netrápilo? Zajímavé je, že (zřejmě nikoli náhodou) neuvedli, o jaké "zahraničí" se přesně má jednat :wink: . Rád bych věřil, že prostě jenom zapomněli, ale vzhledem k tomu, že z jeslí už jsem hodně dlouho venku mi to činí určité problémy 8) .
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Odpovědět