PUSKOHLED GAMO 3-9X40 WR

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

miguel323
Příspěvky: 20
Registrován: 11 úno 2017 18:54

Re: PUŠKOHLED GAMO 3-9X40 WR

Příspěvek od miguel323 » 13 bře 2020 15:14

Teď mi taky chcípnul...Nejdřív jsem si myslel že už sem uplně levej na střílení a ukázalo se že ten šmejd neudrží nástřel...no a dnes zdechnul definitivně ...Výstřel a všechno rozmazaný a nejde zaostřit...Tak jsem ho sundal z montáže a celej ho ze zvědavosti rozkuchal...No a nyní už odpočívá na dně popelnice...Blbý je,že na druhý vzduše mám Bushnella 4x32 a ten chcípnul taky.... :lol: Takže teď můžu tak honit pixly od piva po louce,než koupím alespoň jeden novej... :P :P


Uživatelský avatar
Albert 22
Příspěvky: 1275
Registrován: 03 kvě 2016 14:53

Re: PUŠKOHLED GAMO 3-9X40 WR

Příspěvek od Albert 22 » 13 bře 2020 18:19

miguel323 píše:
13 bře 2020 15:14
Teď mi taky chcípnul...Nejdřív jsem si myslel že už sem uplně levej na střílení a ukázalo se že ten šmejd neudrží nástřel...no a dnes zdechnul definitivně ...Výstřel a všechno rozmazaný a nejde zaostřit...Tak jsem ho sundal z montáže a celej ho ze zvědavosti rozkuchal...No a nyní už odpočívá na dně popelnice...Blbý je,že na druhý vzduše mám Bushnella 4x32 a ten chcípnul taky.... :lol: Takže teď můžu tak honit pixly od piva po louce,než koupím alespoň jeden novej... :P :P
Zdravím!
Takhle asi skončí všechny Gamovácké kukátka! ... Ale na staré Slavii by určitě vydržel.
Ale nevyhazuj to, mohlo by se to někomu třebas hodit na náhradní díly... Mně by se hned hodil okulár, ale ještě to zkusím vyreklamovat.
Když nedrží nástřel, tak stačí namontovat silnější pružinku, jak ukazuje jedno video výše.
Ale když se rozjede ostrost obrazu? ... to nechápu co se uvolnilo. Mohla se povolit a pootočit čočka objektivu a nebo rozpadl Zoomový mechanismus.

Všechny levné optiky zákonitě odejdou, nejsou konstuované na zpětné rázy jaké jsou u pružinovek.
Moje Discovery HD 5-25x50 zatím drží...

S pozdravem
Albert
Odpovědět