Puskarstvi O.P.

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Puškařství TOROP

Příspěvek od PEPAN » 02 lis 2013 21:36

kentane, jako jeden z mála umíš podat kritiku věcne, přesně a k tomu i slušně. nemyslím si že kavy měl na mysli tebe.
Jde o to že jsou tu nevychovaní fakani, viz poznámky k natáčení. (Focení a snímkování docela nesnášim, autor si tu dal práci a... škoda slov :evil: ),
Chovejte se tu aspoň slušně :roll: a zeptejte se rodičů jak se dělá kritika,pokud to taky neví tak si to prosim zjistěte


Nejde!Prostě NNe
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od koník » 02 lis 2013 23:14

Jednoznačně souhlasím. Tohle vlákno jsem zakládal v domnění, že budou přispívat zejména vlastníci zbraní z této dílny, a nebo lidi, co alespoň něco z toho viděli. Kdybych tušil jaké zlo to vyvolá, tak bych to nedělal. Tito "rádoby kritici", kteří nikdy nic z toho neviděli a mají obrovskou potřebu vyjádřit nějaký svůj posměch "nesmysl" v uvědomění si své důležitosti, jsou z mého pohledu ubožáčci, kolikrát zacházející za meze slušnosti.

Je jasné, že ne každému se to či ono musí líbit, to beru. A konstruktivní kritika a připomínky,(viz. Kentan, Derringer, Pepan atd.) i když třeba na základě "videí" samozřejmě chápu taky, (i když je to kolikrát hodně zkreslené a vypovídající hodnota videí a obrázků-víceméně žádná), je to kritika konkrétní a vztahující se k určitému videu "modelu" a hlavně v mezích slušnosti.

Trochu se pánové zamyslete nad tím, co vůbec píšete, než něco pomluvíte :!:
Naposledy upravil(a) koník dne 04 pro 2013 21:59, celkem upraveno 1 x.
existují jen tři místa, která řídí celý svět
Uživatelský avatar
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Puškařství TOROP

Příspěvek od djbarrel » 17 lis 2013 21:09

Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
mvoracek
Příspěvky: 165
Registrován: 16 úno 2011 10:41

Re: Puškařství TOROP

Příspěvek od mvoracek » 18 lis 2013 00:24

Jestji tohle má být ta slibovaná "rychlopalba" tak jsi mě rozesmál :P

Mezi jednotlivými výstřely jsem napočítal 3-5 vteřin!

Deringer má být malá kapesní zbraň ze které se dá dvakrát za sbou RYCHLE vystřelit a ne tohle neskladné monstrum :lol:

To platí i po flobertu, ze které budu chtít dvakrát za sebou rychle vystřelit třeba na petku nebo plechovku. Tohle není můj šálek kávy.

Snad jsem neurazil zakladatele vlákna negatiním stanoviskem :oops:
Dresslerovky, ZKM 451
Uživatelský avatar
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Puškařství TOROP

Příspěvek od djbarrel » 18 lis 2013 01:53

Ne to není "rychlopalba" , to je normální rychlost, řekl bych. Pravděpodobně by to šlo o cosi rychleji, ale kdo střílí flobertkovým derringerem "rychlopalbu" je mi záhadou ...

A k tý velikosti ...
Přílohy
IMG_5419.JPG
Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
martk
Příspěvky: 138
Registrován: 21 lis 2009 10:48

Re: Puškařství TOROP

Příspěvek od martk » 18 lis 2013 05:58

mvoracek píše:Jestji tohle má být ta slibovaná "rychlopalba" tak jsi mě rozesmál :P

Mezi jednotlivými výstřely jsem napočítal 3-5 vteřin!

Deringer má být malá kapesní zbraň ze které se dá dvakrát za sbou RYCHLE vystřelit a ne tohle neskladné monstrum :lol:

To platí i po flobertu, ze které budu chtít dvakrát za sebou rychle vystřelit třeba na petku nebo plechovku. Tohle není můj šálek kávy.

Snad jsem neurazil zakladatele vlákna negatiním stanoviskem :oops:
To sis dovolil moc, v tomhle vláknĕ se musí jen chválit :P

Ale k věci. Mě se to ovládání také nezamlouvá; příliš zdlouhavé. Ani to druhé video mě nepřesvědčilo abych si ten křáp koupil.
Dresslerovky, Špilas
jirhavli
Příspěvky: 63
Registrován: 27 říj 2011 21:11
Bydliště: Brno

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od jirhavli » 25 lis 2013 14:10

pro martk : otázka je, jestli ti někdo ten "křáp" chce prodat !
NAA, flobertky, TAUky, CO2jky, zápalkovky
pelanj
Příspěvky: 255
Registrován: 28 úno 2013 13:29

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od pelanj » 25 lis 2013 14:40

Jestli nebudou padat trakaře, tak pujdu flobertky ve čtvrtek vyvenčit na střelnici. Pak sem pošlu pár terčů jak z revolveru, tak z "brokovnice".
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od Alexxxus » 25 lis 2013 14:51

jirhavli píše:pro martk : otázka je, jestli ti někdo ten "křáp" chce prodat !
To je skutečně pravda - při objednávce tam kde se neklepe - jsi podroben výslechu kde jsi přišle na tento výrobek ... a ve finále musíš napsat jakej nick máš na fóru :) co kdyby náhodou jsi byl Já :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
jirhavli
Příspěvky: 63
Registrován: 27 říj 2011 21:11
Bydliště: Brno

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od jirhavli » 25 lis 2013 20:10

Vidím, že jsem nebyl pochopen. Myslel jsem to ironicky.
Mě se naopak jednání p. ing. Pejčocha líbí, taky jsem si s ním pár emailů vyměnil. Zákazníky si vybírá, nevidím na tom nic špatného. Naopak. Výroba zbraní ho neživí a tak to má jen jako koníčka, proto vyrábí jen na zakázku, až si zákazník zbraň vyzkouší.
Holt někdo píše na fóra, jinej zase chodí za ženskejma a dalšího zase baví vyrábět a prodávat zbraně, komu sám chce. Každej si může dělat, co chce - zaplať pánbůh za to.
A zřejmě jsou jeho zbraně tišší, než od p. Dresslera.
NAA, flobertky, TAUky, CO2jky, zápalkovky
mirekd
Příspěvky: 164
Registrován: 22 říj 2011 16:02

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od mirekd » 26 lis 2013 07:54

Tak to abych předložil lustrační osvědčení. Ten je fakt zralý na Chocholouška :lol:
pistole Fox S 200, Fox Special, derringer Rex L
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od PEPAN » 26 lis 2013 08:54

Je vidět povaha zákazníka, a zas nechápu co to má bejt :x svý zákazníky už si bohužel musim vybírat taky protože stále častěji narážím na podobný dobytek- častěji movitější.
Musim k tomu dodat že zákazník není žádný pán ale ho..no co nic neumí proto se na vás obrací. podle toho se má chovat. Nemyslet že seš tu kuli jeho prašivým penězum.
Vyznívá to jako by vám to opravdu někdo vnucoval :roll:
Jen doufám že i Alešovi zůstane na krámě jeho schopnost posílat lidi do oněch míst, teda vím že zůstane, je třeba to podpořit,
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od Kavy » 26 lis 2013 08:56

Zalezi na tom jestli ho bude vyzadovat pozitivni nebo negativni lustracni osvedceni :-)
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od PEPAN » 26 lis 2013 09:29

při osobním kontaktu se dá rozeznat často velmi rychle, žádné osvědčení není třeba, je vytisklé v xichtě, a chováním se prozradí, obzvášť často se snaží budit dojem že všemu rozumí, nebo nedej bože že na jeho korunách stojí tvoje živnost..
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od djbarrel » 26 lis 2013 14:54

jirhavli : A zřejmě jsou jeho zbraně tišší, než od p. Dresslera.

To je pravda.
Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
Odpovědět