pumpa -jakou pumpu na pcp?

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
sances.1
Příspěvky: 32
Registrován: 07 led 2012 13:16

pumpa -jakou pumpu na pcp?

Příspěvek od sances.1 » 20 črc 2014 11:34

Tak konečně mi po 7 měsících ppl dovezla HATSAN GALATIAN III 5.5 ,Deď ale řeším problém jakou pumpu koupit cenovej rozsah na netu sem našel od 3500,- do 11000,-.Nemám s pcp žádný zkušenosti tak bych byl rád kdyby jste mi to trošku osvětlili a napsali sem nějaké vlastní zkušenosti se spolehlivostí a doporučily jakou. Díky moc Sances.
Tlakovou nádobu nechcu zajímá mě pumpa.
Přílohy
pumpa.jpg
galatian iii.jpg


"Je lepší vládnout v pekle,než sloužit v nebi !!!"
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: pumpa -jakou pumpu na pcp?

Příspěvek od Kavy » 20 črc 2014 13:35

Za 10 000 by to mělo být i s černochem.
Pumpu od Hatsana jsem měl,když se pumpuje pomalu a občas se namaže,slouží dobře.Když se už nějaký O-kroužek opotřebuje ,jsou to standarní velikosti ,které dělá Rubena za pár korun.
Uživatelský avatar
Redys
Příspěvky: 188
Registrován: 02 lis 2012 14:13

Re: pumpa -jakou pumpu na pcp?

Příspěvek od Redys » 20 črc 2014 16:26

Měl jsem FX z Aeronu, tu do 250 bar a bez problémů. Pokud chceš i s lapačem vlhkosti, tak jdi do Hillky, stačí pročíst fórum, je tady toho kotel. Zakládat nové téma mi přijde zcela zbytečné.
....možná za pár let....
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: pumpa -jakou pumpu na pcp?

Příspěvek od palong74 » 20 črc 2014 18:29

mrkni na bazar ted jich tam je v celku dost
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Uživatelský avatar
sances.1
Příspěvky: 32
Registrován: 07 led 2012 13:16

Re: pumpa -jakou pumpu na pcp?

Příspěvek od sances.1 » 20 črc 2014 22:23

Dík všem za rady i za nabídky .V tematech jsem našel jen "pumpa nebo láhev " to sem přečet a nic moc o pumpách tam není (jedna stránka )no teď koukám že v tématu "větrovky +pumpa "je toho docela dost.Když sem procházel témata tak jsem z názvu usoudil že se jedná o Větrovky s integrovanou pumpou takovou doma mám a tak sem to téma přešel .Téma kde se někdo ptá jestly mu bude pasovat koncovka na jeho větrovku zas příjde zbytečný mě, protože to zjistím od výrobce , zkušenosti a spolehlivost se od prodejce nedozvím každej bude tvrdit že ta jeho je ta nejlepší .
"Je lepší vládnout v pekle,než sloužit v nebi !!!"
Uživatelský avatar
sances.1
Příspěvky: 32
Registrován: 07 led 2012 13:16

Re: pumpa -jakou pumpu na pcp?

Příspěvek od sances.1 » 20 črc 2014 22:38

Na bazar jsem samozřejmě koukal, ale než koupím tak o tom chcu něco vědět.Třeba s výběrem pcp mi dost pomohla stránka http://www.alexxxus.cz/ i puškohled jsem si vybral podle jeho stránek, ten pořídím po pumpě.Bohužel pumpy netestuje :( nebo o nich nepíše recenze.
"Je lepší vládnout v pekle,než sloužit v nebi !!!"
Uživatelský avatar
sances.1
Příspěvky: 32
Registrován: 07 led 2012 13:16

Re: pumpa -jakou pumpu na pcp?

Příspěvek od sances.1 » 21 črc 2014 07:55

tak jsem se začet do tématu "větrovky +pumpa"a je tam všechno co sem hledal tak pokud jsi jako já začínáš s pcp a hledáš téma pumpa přejdi sem a je tam toho opravdu spousta .Motaj se tam teda dost láhve ale větrovky vůbec .kdyby do názvu nedaly na první místo větrovka tak tohle téma nemuselo vzniknout .Jinak supr začal jsem uvažovat i o lahvi mám potápěče 800m od baráku :).
"Je lepší vládnout v pekle,než sloužit v nebi !!!"
Zamčeno